Merhaba,

İzmir’in ilkler şehri olarak bilinen Bergama ilçesi’nde dünyaya gelen İsmail Hilmi Adıgüzel, öğrenimini İzmir ve Manisa’da farklı okullarda tamamladı. Niğde Üniversitesi Pazarlama mezunu. İlk Çalışma hayatına ise babasının vefatıyla mobilya mağazasında başladı.Global İletişim Hizmetleri İzmir bayi sorumlusu olarak çalışma hayatına devam etti. Şırnak 5.jandarma sınır tabur komutanlığı istihbarat ve muhabere sorumlusu olarak askerilik hizmetini tamamladı.

2009 yılında Güney Afrika’da Engen Garage Tzanen şube müdürlüğü yaptı. 3. Dünya ülkesi olarak bildiğimiz Güney Afrika’yı detaylı bir şekilde inceleme imkanı buldu. Geldiğinin 2. haftasında Hisar İntercontinantal Hospital’de Kurumsal iletişim uzmanı olarak iş teklifi aldı ve başladı.


Bu süre zarfında Türkiye Fotoğraf Gönüllüleri , Gençlik Platformu ve Marka yönetimi Derneği kurucu yönetim kadrolarında bulundu. Gravga Group’da Müşteri İlişkileri Direktörü olarak görev almasının ardından, halen Acayip İşler Atölyesi, MarkaYönetimi Derneği ve Genç Haber’de çalışmalarına devam ediyor.


Takım çalışması ve samimiyetin öncelikli başarı anahtarı olduğuna inanıyor.