Kemerburgaz Üniversitesi

 

Zeynel Abidin Öner

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu:Yaptığınız iş çok kutsal, faydalı uğraşımlar. Kan bağışı kampanyanıza çok sevindim. Kimisi yaptığı eğlencelerden içki ürtilerinden bahseder, siz insanliga faydadan bahsediyorsunuz. Umarım sadece sosyal hayatta değil, siyaset , politika, spor, sağlık alanında da sizler gibi gruplar oluşur... Olumsuz: Gençlik çok parasız, ilgisiz kalıyor konuşmanıza. Mal varlığınızdan bahsederek konuşmaya başlasaydınız daha çok ilgi görebilirdiniz. Ne yazık ki insanlığı, ilgiyi, seyriyi, şefkati paraya, malvarlığına göre veriyor şimdiki nesil...

Büşra Urş

Malatya İnönü üniversitesi


Keyifli ve en önemlisi bilgi verici bir seminerdi. Uygulamaya geçmekten çok hayal kurmakta getiren bir gençlik olmakla getirmeyerek bazı adımla adım atmak için özetledim.  

Muhammed Muaz Boztaş

Malatya İnönü üniversitesi


Anlatabilecek bir çok olumlu şey var tabiki fakat özetliyecek olursam yarın sabah kalktığımda dünkinden daha farklı olarak ne yapabilirim diye sorgulamaya vesile olacaksınız. Ve hayallerim en az dizimin açısı kadar önemli olacak benim için.

Hasret Culum

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Enerjik başladınız. Yoğun bir konferanstan sonra kendimizi toparlayabildik. Teşekkür ederim. Olumsuz: Çok sesli konuştunuz. Biraz da fazla kendinizi övdünüz konuşmayı devam etmeyin dememize rağmen konuşmaya devam ettiniz. Konunun dışına çıktınız bazen.

Cuma Taşkıran

Malatya İnönü üniversitesi


Merhaba, ben sunumunuzu/seminerinizi pür dikkat dinledim, yarın yeni proje için çabalayacağım. Bir gün düşündüğüm bu proje ile karşınıza gelecegim ve size şükran dileklerimi ileteceğim. Saygılarımla...

Hacer Zeren

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Beni ilgilendiren bir bilgi yoktu ama konuşmacılar keyif vericiydi. Olumsuz: Fazla uzun sürüyor. Tavsiyem konuşmacıların daha kısa sürede konuşma yapmalarını tavsiye ediyorum.

Begüm Koç

Malatya İnönü üniversitesi


Ben Şahsen konuşmanızı çok beğendim. Bu konferansa gelmeden önce sizin hayatınızı ve başarılarınızıda okudum, çok takdir ettim. Bende kendime bir kişiyi daha örnek aldım ben de sizin gibi bir kariyer sahibi olmayı çok istiyorum. İnşallah da başarılı olurum bu düşüncelerimde.  

İlker Şentekin

Malatya İnönü üniversitesi


Beyzanur Aksoy

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Genç dinamik akıcı bir konuşmaydı tebrik ederim. Olumsuz: Daha düzenli oturmuş bir sunum olsa dikkat çekmekte bu kadar zorlanmazdınız.

Ceylan Demir

Malatya İnönü üniversitesi


Çok güzel bir ders olduğunun fark edildi. Bir gün böyle bir şeyin içinde olmak istiyorum. Bugün dinlediklerimde hayata bakış açımı farklı bir çok yönden etkileyeceğini biliyorum.

Enes Kaya

Malatya İnönü üniversitesi


Girişimcilik kulubüne böyle bir etkinlik yaptığı için teşekkür ederim. Dört konuşmacımızda cana yakınlığı ve yaptığı güzel konuşmalarıyla etkiledi.

Mustafa Acar

Malatya İnönü üniversitesi


Bütün etkinliklerde girişimcilik hakkında bilgi vermek ve insanları bilinçlendirmek olumlu olduğunu düşünüyorum. Buna vesile olan herkese teşekkür ediyorum.

Mehmet Uğur

Malatya İnönü üniversitesi


Bugün hayatımda büyük değişmeler oldu. Ön yargılarımı yendim gibi. Artık ömrümün gerisini tüm kalbimle yapacağıma inanıyorum. Bana balık vermediniz. Balık tutmayı öğrettiniz. :)

Elif Erden

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Herkes için kesinlikle verimli olduğunu düşünüyorum. Her insandan bir şey kapılır ve buna çok inanıyorum. İnsanların başarılarını dinlemeyi severim çünkü iyi bir yere gelebilmen için örnek aldığın model aldığın insanlar vardır. Onların başarısından harekette birşeyler üstüne koyarak ya da farkını ortaya koyarak başarıya gidileceğine inanırım. Bende bu konferans benim için belkide bir dönem noktası olur diye katıldım. Ve çokta memnun kaldım. Olumsuz:Eğer ben buraya zamanımı harcamışsam ve sabah kahvaltısı bile yapmadan saat yaklaşık 4'e kadar duruyorsam kesinlikle benim için olumsuz değildir. Sadece ses teknik arızadan başka bir sorun göremedim. 

Çicek Yacan

Malatya İnönü üniversitesi


Aşık olmayı öğrendim:) ve ne kadar gerekli olduğunu da öğrenmiş oldum. Önce aşk sonra BAŞARI...

Tuğçe Canbay

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Başarılı insanların hayat hikayelerini dinlemek hayatımıza her konuda yardımcı olacağı gibi hedeflerimizi ve kararlarımızı belirlemede de destek olacaktır. Bir gün gibi kısa bir sürede bir ömür de öğreneceğimiz şeyleri öğrenebiliyorsak eğer en olumlu yanı budur. Olumsuz: Teknik problemler,  

Zeynep Seda Biber

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Sosyal girişimcilik örnekleri ve yapılan çalışmalar çok güzel. İnternetin, sosyal ağların, hayal kurmanın ve hayallere gidilecek yolun nasıl önemli olduğunu; girişimcilik, kariyer ve marka olmanın nasıl olması gerektiğinde fikirlerimiz çok önemli oldu. Olumsuz: Konuşma tarzınız biraz agresif ve sorularınız net değil. Sorduğunuz sorulara katılımcılardan cevap alamamanızı gördükten sonra örnek verip tekrar sormamanız olumsuzluk yarattı.

Zehra Dutal

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Hayat verimli geçti. Bilhassa Ataman Özbey"i çok sevdim Olumsuz: Uzun sürdüğü için yoruldum...

Sabina Hasanlı

Malatya İnönü üniversitesi


Hayatımıza nasıl yön vereceğimizi aslında daha çok neler başarılığımızı öğrettiniz. Küçük yaşda neler başarılığımızı gösteriyorsunuz.

Bahar Bulundu

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Kariyer yapabilmek çaba ve lisanla beraber kalben ve ruhen hissetmeyi gerektiğini fark ettim. Olumsuz: Aşk sade gönüle hitap etmez, kariyer aşkıyla bir çok şey elde edilir.

Hatice Akçam

Malatya İnönü üniversitesi


Girişte dikkati direkt olarak üzerinize çektiniz zaten. Açıkçası en sona kaldığınızdan sıkıcı bir konuşma olacağını düşünmüştüm. Fakat gerçekten zevk alarak dinliyorum. Gerçek hayattan verdigimiz örnekler hiçbir şeyin imkansız olmadığını gösteriyor. Hayallerimizin ne kadar önemli olduğunun farkına vardım. Ben öğretmen olacağım mesleğim için, bazı şeylerin düzelmesi için elimden geleni yapacağım. üniversitemize geldiğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim:)

Emine Yalçın

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Bilgilendik, aklımıza takılanları öğrendik. Olumsuz: Çok fazla uzun sürdü.  

Bahar Sigergök

Malatya İnönü üniversitesi


Katıldığıma değdiği bir konferans oldu. Konuşmacıları tanımıyordum. onları tanıdım ve araştıracam bundan sonra takip edecem. Yararlı oldu. Benim için...

Ayşe Karakaya

Malatya İnönü üniversitesi


Böyle başarılı insanların seminerisinde bulunduğum için şanslı olduğumu düşünüyorum. Bölümünden dolayı çok katkısı oldu.

Bahar Arca

Malatya İnönü üniversitesi


En azından bitim kendimizi geliştirmemiz ve tanımamız için birşeyler yapılıyor ve bu da bizi sevindiriyor. Maşallah enerji ile başlamanız beni etkiledi.

Arzu Uysal

Malatya İnönü üniversitesi


Kısa bir seminer bekliyordum. Umduğumda daha etkileyici oldu. Kafamda ne yapman gerektiği şekillendi. Enerjiniz bana enerji kattı. ilginiz için teşekkür ederim.

Ebru Varol

Malatya İnönü üniversitesi


Yaş olacak bize yakın olması, imkansız diye bişeyin olmadığını göstermesi."tecrübesiz olmamız, bir şey yapamayacağımız anlamına gelmez." Düşüncemi doğrulamama sebep oldu.

Cahide Murat

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu:Yapamadığımız bazı konularda cesaretlenmemizi sağladınız. Özgüven duygusunun yükselmesini sağladı. At gözlüğünü taktığımız konularda bizi o at gözlüğünü çıkartarak, geniş bir açıdan bakmamızı sağladınız. Teşekkür ederim. Olumsuz: Sizleri tanımama konusunda bilgim olmadığı için sizler hakkında bilgim olmasının daha iyi olacağını düşünüyorum.  

Ayşe Nur Taşar

Malatya İnönü üniversitesi


Güncel konulardı ve güzel geçti.

Ayşe Gül Bakırcı

Malatya İnönü üniversitesi


Öncelikle üniversitemize hoşgeldiniz. Genç girişimci olarak sizi tebrik ediyorum. Anlattıklarınızı can kulağıyla dinledim iyikide gelmişim. Anlatımlarınızı çok beğendim. İnşallah bende siz değerli hocalarım gibi hayallerimi gerçekleştirip genç nesillere ilham olmak istiyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum...

Sevgi Alahan

Malatya İnönü üniversitesi


Seminerdeki samimi ve enerjik tavrınızla bizi sizi dinlememizi sağlayan bir üslubunuz vardı. Bu üslup ile sizi dinleyerek kendimizdeki gizli ayrıntıları farketmemizi sağladınız. Biz istersek hayallerimizi gerçekleştirebileceğimizi ve bu hayalleri gerçekleştirene kadar vazgeçmememiz gerektiğini öğrettiğiniz için size ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Gizem Şan

Malatya İnönü üniversitesi


Öncelikle teşekkür ederim. Hayatta hiç bir şeyin imkansız olmadığını, yeterki kendimize güvenip, inanalım ve vazgeçmemizi bize hatırlattınız.

Muhammet Sünbül

Malatya İnönü üniversitesi


Programınızı çok beğendim. Bireysel konuşma hakkında konuşmacılardan bir çok şeyi gözleyerek öğrendim. Kendimizi nasıl tanımamız gerektiğini anladım. Bir atılım yapmam yollarını öğrenmiş oldum.

Furkan Altunkaya

Malatya İnönü üniversitesi


Konuklarımız hayat tecrübelerini anlatarak bizlerin hayattan nelerle karşılacağımızı ve bu tecrübede yararlanarak doğru adımlar atmamıza sebep olacağını düşünüyorum konuklarımıza teşekkür ediyorum sevgilerimle...

Muhammed Fatih Açıkgöz

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Farklı, konuşmacıların tecrübeli olması. Olumsuz: Konuşmacıların otobiyografi yapması biraz sıkıcı oldu. Salon düzen, ses, slayt kullanımında sıkıntı vardı.

Başak Boyraz

Malatya İnönü üniversitesi


Her şey çok güzeldi. Baya bir yaratıcı düşünceler kazandık ve gayet hoş zaman geçirdim. Hatta bu tür etkinliklerin devamı olsa çok daha iyi olur. çok yararlı bir etkinlik.

Burcu Doğan

Malatya İnönü üniversitesi


Konuşmacılar çok samimi ve içtenlerdi. Bu yüzden bazı konularda daha inandırıcı ve motive edici oldu.   

Hacer Özdemir

Malatya İnönü üniversitesi


Tek kelimeyle çok beğendim. Hepside çok başarılıydı. Seminerin başından sonuna kadar anlatılanlar dahilinde resmen ufkum açıldı. Bakış açım değişti. Hayata farklı bir gözle bakmaya başladım. Seminer boyunca sahneye atılmamak için kendimi zor tuttum. Normalde sonunu düşünmeden hareket etmezdim. Ama çok daha farklı düşünmeye başladım. Bana bu kadar çok şey kattığınız için çok çok teşekkür ediyorum...

Sümeyye Seçkin

Malatya İnönü üniversitesi


Merhaba anlamını öğrendim. :) Gençler olarak da sesimizi kendi imkan ve çabalarımızla duyurmayı başarabileceğimizi öğrendik. Hayata dair kendi adıma birşeyler kattım. Herşey için teşekkürler.

Zühre Dinler

Malatya İnönü üniversitesi


Marka olmanın ayrıcalıklarını öğrendim

Kudret Parlakyıldız

Malatya İnönü üniversitesi


İlk defa seminere katıldım ve daha önce neden katılmadım diye pişman oldum açıkçası ve sizin yaptığınız etkinliklerden haberdar olduğuna çok mutlu oldum.

Sebla Öz

Malatya İnönü üniversitesi


Neler başarabildiğini öğrendik. Eminim ileriki yaşamımda bana ışık olacak.

Melike Çakı

Malatya İnönü üniversitesi


Alanında başarılı olan kişilerin bu başarıya nasıl ulaştıkları ve nasıl devam ettirdiklerini öğrendim. Öğrendiğim en önemli şey ne olursa olsun vazgeçemem ve başarıya ulaşacağına inanmam oldu.

Hatice Kıpırtı

Malatya İnönü üniversitesi


Baya gaza geldik çok teşekkürler. :) Hepinizin hayat hikayesi gerçekten etkileyici idi ve ders aldık, seminerde emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Feridun Alp

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Eğitici. Olumsuz: Uzun Sürüyor.

Ayşe Arslantaş

Malatya İnönü üniversitesi


Güzeldi yine katılırım inşallah yine olur.

Tuba Çelik

Malatya İnönü üniversitesi


Etkinliği çok faydalı buldum. Benim bölümünle alakalı olduğu için faydalı buldum. 

Sezer

Malatya İnönü üniversitesi


Olumsuz: Üslubunuzu itici buldum. Anlattıklarınız doğru olsa da hoşuma gitmedi bu yüzden,

Nida Seyhun

Malatya İnönü üniversitesi


Seminerlerinizden dolayı size teşekkür ederim. Tavsiyelerinizden ve gençlere yönelik girişimlerinizden dolayı sizi tebrik ederim.

Büşra Atalay

Malatya İnönü üniversitesi


Girişimciliğin sosyal görüşü de görebilmemize vesile oldunuz. bulunduğunuz sosyal projelere de sizinle beraber olup gönüllü çalışmayı inanılmaz çok isterim. İsterseniz olur dediniz, istiyorum ve bunun için uğraşıcam. Bunun için kendime söz veriyorum. Tekrar çok teşekkürler.

Zeynep Gözde Yılmaz

Malatya İnönü üniversitesi


Sosyal medya ile ilgili verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz. 

Meryem Bilgen

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Eğitim ve sunum çok güzeldi. Sosyal Girişimcilik güzel anlatıldı. Olumsuz: Bu konunun daha detaylı anlatılmayı güzel olurdu.

Esmanur Yılmaz

Malatya İnönü üniversitesi


İş arayanın marka olmasını gerektiğini öğrendim. İş yapmanın, çalışmanın yaşı ve cinsiyeti yoktur.

Büşra Bayazıt

Malatya İnönü üniversitesi


Sıkılacağımı düşünerek gelmiştim ama öyle olmadı. Kendimi geliştirebileceğim yararlı bilgiler öğrendiğimi düşünüyorum. Umarım şu an kafamda düşündüklerimi uygulayabilirim. Genç yaşta böyle güzel işler yapmanızdan dolayı Tebrik Ediyorum:)

Mehmet Parlakyıldız

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Eğitici, bilgi verici,  Olumsuz: Erken giren konuşmacı olmalı.

Duygu Taştan

Malatya İnönü üniversitesi


Hayallerimizin ve peşinden koşmanın önemi, yapamam değilde yapabilirim... Örnek hayat hikayeleri ve başarılı ve kaliteli yaşam. İstek, istek, istek...

Celil Baz

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Anlatım tarzınız ve enerjiniz çok iyi. Olumsuz: Bana göre başkalarının hayatınızdan bu kadar çok örnek vermiş olmanız girişimcilik ruhunu olumsuz etkilemekte. Konuları belirli bir düzen yerine anlatmamaya çalışmaktan ziyade karışık anlatmanızın daha kalıcı olacağına düşünüyorum.

İlkay Boz

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Genel olarak beğendim. Olumsuz: Bazı eksiklikler vardı.

Betül Sarraç

Malatya İnönü üniversitesi


Olumsuz: Ses tonunuz normalden biraz yüksek, bu yüzden anlatmak istedikleriniz güzel de olsa etkisi daha az oluyor.

Sümeyye Bozkurt

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Bölümüm bir mucit olabilmeye çok musaitken benim çabalamamın yanlış olduğunu gördüm. Çok çalışacağıma söz verdim. Olumsuz: Program çok uzundu bazen sıkıldım 

Ayşe Sert

Malatya İnönü üniversitesi


Seminer çok verimli geçti. Yaptıklarım ve yapacaklarıma ışık oldu.

Ayşe Karagöz

Malatya İnönü üniversitesi


Karşılıklı konuşmalar ile dinamik bir sunum yaptınız. En iyi sizin sesinizi duyduk:) Umarım her yaşta bu kadar heyecanlı olursunuz.

Emre Macur

Malatya İnönü üniversitesi


Etkili bir konuşmaydı. Teşekkürler.

Sabriye Öğütçü

Malatya İnönü üniversitesi


Katıldığım en güzel ve en başarılı seminerlerden biri olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle zevk alarak dinledim. Hayatıma uygulayacağım çok değerli fikirler edindim. Hayatta her şeyin elimiz de olduğunu öğrettim. Bana kattığı değerli fikirlerden dolayı çok memnun kaldım...

Nesrin Yalman

Malatya İnönü üniversitesi


Katıldığım en başarılı ve en güzel seminerlerden biriydi. Beğenerek dinledim. Yararlı buldum ileride faydalı olacağını düşünüyorum.

Esra Aytaç

Malatya İnönü üniversitesi


Geleceğimiz için faydalı bize cesaret veren bir seminerdi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Derya Kul

Malatya İnönü üniversitesi


Girişimcilik kulübüne teşekkür ederim. Sizleri bir araya getirip bize tanıttığı için. Hayat hikayeleriniz ve yapmış olduğunuz girişimleri hayatımızda uygulamaya çalışmayı çok isterim. Saygılarım. Sunarım...

Ezgi Erdem

Malatya İnönü üniversitesi


Gelecegimizi ve en önemlisi şuanki zamanımızda neler yapabileceğimizi göstermiş oldunuz. Üniversitede bir ilk olarak gençlere yönelik bir sunum gerçekleştirdiniz.  Şimdi zamanımızı değerlendirme konusunda vermiş olduğunu fikirler için teşekkürler.

Özlem Bektaş

Malatya İnönü üniversitesi


İnsanın isteyince yapamayacağı şey yoktur tezih doğruluğunu bir kez daha gördük. Gençlere yönelik örnek ve öğretici bir seminerdi. Teşekkürler.

Uslat korkmaz

Malatya İnönü üniversitesi


Seminerde yaşanmış olayların anlatılması oldukça ilgi çekici verimli olunduğunu düşünüyorum. Merhaba'nın anlamını ögrendim. Teşekkür ederim.

Furkan Karaaslan

Malatya İnönü üniversitesi


Program çok güzel verimli geçti hayata bir şeyler kattı.

Fatma Nur Salur

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Seminerde çok bilgiler edindim. Ufkumu açtılar. Cesaret ve güven geldi. Bilmediğim çok şeyi öğrenmek çok hoşuma gitti. Olumsuz: Özel konularda çok derine inmeleri, çok fazla şeffaf davranmaları çok hoşuma gitmedi.

Hilal Adanır

Malatya İnönü üniversitesi


Bilmeden yaşadığımızı gösterdiniz. Dar alanda yaşadığımızı gösterdiniz. Görmek ve bakmak arasındaki farkı gösterdiniz. Teşekkür ederim.

Kübra Yılmazcan

Malatya İnönü üniversitesi


Seminerde yaşanılan gerçek hikayelerin anlatılmayla kendimizin şu an ne kadar şanslı olduğumuzu öğrendim. Çok beğendim. Bu konferans için emegi geçen herkese teşekkür ederim.

Perihan Tuncer

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Güzel ve eğlenceli vakit geçirdim bilgilendiğim ve eğlendim. Olumsuz: Bazı yerlerin uzadığını düşünüyorum.

Hülya Yiğit

Malatya İnönü üniversitesi


Gayet güzel bir sunumumuz var. açık ve anlaşılır bir şekilde ve düzgün bir şekilde kendimizi ve anlattıklarınızı ifade ediyorsunuz.

Şahan Özkurt

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Konferansı konuşulan konuları çok beğendim. Kendime birkez daha inanç geldi. Kendime inanarak, güvenerek kendi şansımı kendim yapacagım. Herşey mükemmeldi.

Kamile Çokluk

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Gençliğin kendini daha fazla nasıl geliştireceği hayallerimizi daha iyi bir şekilde nasıl gerçekleştireceğimi konusunda yardımcı oldunuz. Olumsuz: Bazı konular üzerinde fazla duruldu.

Figen Korkmaz

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gayet başarılı bir konferanstı. Yaptıklarınızı gönülden tebrik ediyorum. Bende bir ticaret meslek çıkışlıyım. Işık oldunuz desem abartmış olmam eminim. :) Umarım bir gün bende bu kadar girişken olabilir. Ama burdan çıkınca ilk işim bişeyler satıp ilk paramla anneme bişeyler almak olacak. Bunu duymak bile bana o kadar mutluluk verirken kim bilir o'na ne kadar mutluluk katacak. Saygılar...

Tuba Akkuş

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Üniversitemizde sizin gibi bireyleri hep görmek istiyoruz. Verilen konferansların bu kadar etkileyici olmasını istiyoruz. İyiki buradasınız. Sizinle olmak güzeldi.

Damla Işık

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Sizinle konuşmak, sohbet etmek çok güzel elinize, emeginize sağlık. Sizin sigorta departmanınızda çalışmak isterim çok yakın ve samimisiniz bundan dolayı teşekkür ederim. Olumsuz: Sosyal çevreniz olmasa zamanınızı nasıl değerlendirirdiniz? Bu etkinliği ilk siz mi kurdunuz yoksa sizi dahil mi ettiler. *Okulumu yeni bitirdiğim için sizinle çalışmayı tercih ederim gerek duyuyorsanız iletişime girebiliriz sizinle çalışmak çok güzel. Saygılarımla... Damla Işık...

Azime Taner

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Öncelikle üniversitemize geldiğiniz için teşekkürler. çok güzel bir etkinlikti.

Bekir Topal

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Genel olarak iyiydi. Arada verilen anekdotlar ve kısa bilgiler iyi seçilmişti. Anlatım, ses tonu, beden dili ve sahne hakimiyeti yeterliydi. Olumsuz: Kişisel yaşama fazla zaman ayrılması biraz sıkar gibi oldu. VERDİGİNİZ BİLGİER İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Serap Şahutogulları

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gençlere ve Gençlerin düşüncelerine verilen önem vurgulandığı için teşekkür ederim. Çok etkileyici bir konuşmaydı. Engeller, isteklere mani olamaz.

Ali Gassaloğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


İkna etme gücü çok iyi. Konular hakkında bilgi verirken ayrıntılara örneklere ve yaşanmış olaylara yer veriliyor. Geçmişte yaşanmış ya da gelecekte yaşanacak vizyonlara ayrıntılı bir şekilde yer veriliyor. Bize verdiginiz konferanstan dolayı sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum.

Begüm çevik

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Eğlenceli başlayıp, bilgilendirici, samimi, soru-cevap olarak devam etti. İyiki geldiniz. İyiki bu konferansla bulundum. İlk defa bir konferansta uykum gelmeden dikkatle dinledim. Sürekli gelmeniz dileğiyle. Çünkü MKÜ ögrencilerin böyle güzel konferanslara ihtiyacı vardır.

Kader Katıtaş

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok dinleyemedik görevimizden dolayı ama dinlediğim kadarıyla mükemmeldi. Sizi bir daha ki sefere dinlemeye geleceğim.

Gizem Gökçe

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Düşüncesel anlamda hayallerimin peşinden bıkmadan, yorulmadan koşmayı hatta hayallerimin canımı yakacağını bilsem bile "emeksiz hayal beş bir kelime gibidir. Nasıl ki bir kelimeyi değiştirmek için ekler alır, hayallere de emek verince doyumu ve güzelliği ayrı olur" 

Hacer Kara

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Topluma, gençliğe kısacası insanlığa yönelik çok güzel çalışmalar yapıldığını kanıtlarla birlikte destekledim 2. Marka konusunda ve güzel ve yararlı bilgiler aktardınız. Bu güzel seminer için teşekkür ederim:) 

İrem Gül Mazgir

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Hocam çok güzel projelere imza atmışsınız. İnşallah birgün bende böyle güzel projelere imza atarım. Ülkem adına, kendi adıma çok teşekkür ederim. Dilinize sağlık... 

Cuma Yurtbekler

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


çok güzel bir seminerdi. Sizin sayenizde bazı gerçekleri keşfettim. Ve sizin verdiğine bilgileri hayatımda uygulayacağım herşey için teşekkür ederim.

Murat Yılmaz

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bilgiler gayet güzel ve verimliydi. Teşekkürler...

Ezgi Sönmez

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Genel olarak faydalı ve çok eğlenceliydi. Olumsuz: Seminerler zamanında başlamadı.

Fahri Biter

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Seminerler kişiye özgüven, konusunda çok yardımcı oldu. Olumsuz: Seminerler saatinde başlanmadı.

Ali Türkoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Verdiginiz bilgiler için teşekkürler...

Onur Soncu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Merhaba; Hayatımın her alanında harekete geçirici ve üretken olmaya çalıştım. İnsan zaten özünde geliştirmek için vardır.Anlattıklarınız hayata bakış açıma çok uyuyor ve örtüşüyor. Eleştiri öz eleştiri mantığıyla yaklaşırsam olumsuz bir eleştirim yok aksine sayenizde körelmiş yeteneklerimi fark ettim.

Büşra Dönmez

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok güzel bir seminerdi. çok beğendim.

Sibel Akça

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Konferansa hocamızın isteğiyle gelmiştim, gelmek istemiyordum fazla ama geldikten sonra iyiki geldim dedim. Eglenceli ve güzeldi. Çok teşekkürler zamanınızı bize ayırdığınız için:)

Ebru Devrim

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlatılanların bana ve arkadaşlarıma faydalı olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Medine Dağcı

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gayet renkli ve güzel bir konferanstı. Dinlerken ve izlerken zevk aldım.

Yakup Şabanoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bu gibi seminerlerin ögrenciler için çok önemli Bir durum oluşturacağını düşünüyorum. Umarım bu sık sık tekrarlanır katılım artar. Ögrenciler ülkenin geleceği için önemli bir atılım sağlanır. Teşekkürler.

Bilge Can Yiğit

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bana kattığınız "Beklemek zarar kaybı" Bilgileriniz için çok teşekkürler.

Fatma Andırır

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Her şey çok güzeldi. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Merve Cici

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Kesinlikte güzel bir konuşmaydı insanlara özgüven ve kariyer planlamalarında yardımcı destek olucak bir seminer, içerisinden insanların çekip olabileceği hayat tüyoları vardı. İşin yaşı yoktur, Onu anlamlandırdım. Güleryüzlü olmak gerek tipini anladım.

Ayça Köksal

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Ögrencilerle iç ice olmanız çok iyi. Genelde konuşmacılara karşı bir çekinme olur. Size karşı böyle bir tutum sergilenmedi. Yaptığınız etkinlikler Türk benliğine katkılar sağlıyor. Teşekkür ederiz. Olumsuz: Yaptığınız etkinlikleri daha fazla görsel sunumla dikkat çekici hale getirmelisin. (Okan Boyülgen örneğinden birkaç tane daha mesela)

Yusuf Can Biçer

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlattığınız konudan, hayatınızdan verdiğiniz örnekler gerçekten çok faydalı. Sayenizde düşüncelerim ve bakış açım değişti. üniversitemize gelip bana bu bakış açısını sağladığınız için çok teşekkür ederim. Emeginiz ve desteginiz umarım daha fazla kitleye ulaşır.

Hüseyin Güloğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Sizleri dinledikten sonra kendime olan güvenim biraz daha arttı. Yani farklı farklı işlerde bir şeyler yapabileceğime inanıyorum. Sizlere teşekkür ederim.

Ali Portakal

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlattığınız şeylerden bilgilendim. Keyifli bir seminerdi. Enerjili bir insansınız. Özellikle kızılayla yaptığınız etkinlik çok muhteşem. İyi anlatıyorsunuz:) Bu arada:)

Ebru Karabulut

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gerçekten çok güzel bir konuşmaydı. Bize faydasının çok olacağını düşünüyorum. Emeginize sağlık. Bu sene okulum bitiyor. Umarım bu söyledikleriniz iş hayatımda işime yarar çok teşekkürler.

Elif Eker

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Semineriniz çok güzel olup bize güzel bilgiler verdiginiz için teşekkür ederim.

Onur Çam

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Seminer güzel olup bize bilgiler verdiniz. Çok teşekkür ederim.

Mustafa Sağlam

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Seminer çok güzeldi bize güzel bilgiler verdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Yusuf Erdem

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Eğitiminiz bizim için faydalı ve güzel olmuştur. Sağolun geldiğiniz için.

Mehmet Yağmur

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlattıklarınızla bana hayallerimi gerçekleştirmek için fırsat verdiniz. Teşekkürler

Kubilay Öztünç

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok hareketli ve dikkatli üzerinize çekebiliyorsunuz ve güler yüzlü olduğunuzdan hiç bir zaman sıkılmıyorum teşekkür ediyorum.

Murat Özoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Merhaba (Benden size zarar gelmez. Rahatlayın) Sizi tanımıyordum konferans oldugunu duyunca geldim ve iyiki gelmişim dedim. Bizlere çok iyi fikirler bilgiler verdiniz. Ufkumuzu açtınız. Size çok teşekkür ederim.

Ali Reyhan

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Hayatımda katıldığım en yararlı seminer. Bu semineri üniversitemizde düzenleyip sunduğumuz için teşekkür ederim...

uygar kurtoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Mükemmel bir adam, oturup bir kahve içmek isterim.

Firdevs Kocaman

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gerek İsmail Hilmi Adıgüzel ve diğer konferans katılan kişilerin katılımı beni olumlu olarak etkiledi. Geldiğim için pişman degilim. Kendime ders çıkardığım şeyler oldu. Emeginiz için teşekkürler.

Oğuzhan Bayrakşıoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Üslubu ve samimiyeti ile gayet eğlenceli bir konferans oldu. Teşekkürler.

Arif Ceylan

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Hayatım için kariyerim için çok önemli ve dönüm noktası sayılabilecek bir konuşma yaptığınız için size çok teşekkür ederim.

Sevda Turunç

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Uzun zamandır bir kaç konferansa katılıyorum. Aralarında belkide en çok ilgimi çeken ve kendime karşı olumlu bir tepki aldığım bir konferanstı. Ayrıca eğlenceli olmasından dolayı sıkılmadan dinlediğim bir konferanstı. Ayrıca genç olmanızdan dolayı bizi daha iyi anlıyor olmanızda, fazlasıyla ilgimizi arttırdı.

Elif Yıldırım

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok güzel bir seminerdi. Genel olarak aktif, dinamik bir yapınız var. Önceki seminerinize de katılma fırsatım olmuştu. Yine aynı lezzeti aldım. En çok da samimiyetinizi sevdim. Umarım bu samimiyetinizi hiç kaybetmezsiniz:) Sizi tanımak güzeldi. Güler yüzünüz, samimiyetiniz, güzel bilgilendirdiniz için çok teşekkür ederim:)

Merve Saylam

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bir şeyler yapmak için o işleri ertelemememiz gerektiğini zamanımızı boşa harcamamızı hayatın çok zor ama o zorluğun da başka bir tadı olduğunu daha iyi anladım. Ben mesleğim ile ilgili bir iş yapmak istemiyorum çünkü bu alanda mutlu degilim ve kendi işimi kendim kurmak istiyorum ama ailemin olumsuz yaklaşımından dolayı bunu bi türlü başardım. Sizin sayenizde hayatta önce kendi mutluluğumun olduğunu öğrendim. Bu yüzden öncelikle üniversitemize geldiginiz için bizi bilgileriniz ile aydınlattığınız için teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın.

Arzu Ay

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


İlk defa bir konferansı sıkılmadan zevkle sonuna kadar dinledim bu konsferanstan bir ders daha çıkardım. Bu en önemlisiydi benim için Teşekkür ederim:)

Halime Ertürk

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Çok sempatik bir üslubunuz var. Gelişime açık ve geliştirmeye yönlendiren konuşmalarınızla öncül olan bir yapınız var. Teşekkürler. Olumsuz: Eleştiri yapabilecek kadar dinlenme fırsatım olmadı malesef:(

Aslıhan Bilici

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Yardımsever, eleştiriye açık, güler yüzlü, kendini düzgün ifade edebilen, insanları yönlendirebilen bir kişiliğiniz var. Olumsuz: Olumsuz bir özellik keşfedebilecek kadar dinleme vaktim olmadı.

Ebru Karabulut

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Aslında bu bilgilerinizden faydalandığımız için şanslıyız. Bu sene okulum bittiği için sizinle çalışmayı, kariyerle ilgili bir şeyler öğrenmeyi çok isterim. Bana iş konusunda yardımcı olabilirseniz çok iyi olur. Herşey için teşekkürler.

Sema Aytaç

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bu seminerde gelecegim için daha çok çabalamam gerektiğini ve kendime hedefler koymayı ögrendim. Bu seminer bana maneviyatın, maddiyattan daha önemli olduğunu da öğretti. Ayrıca önceden hayalim olan Dubai'de yaşama hayalimi ihtiyacı olanlara yardım etme hedefiyle değiştirdim. Bana kattıklarınız için teşekkür ederim.

Mehmet Safa Bastacı

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


öncelikli yaptığınız faydalı konuşma için teşekkür ederim.  Sizin konuşmanızı ilk defa dinliyorum, konuşmalarınız sayesinde girişimcilik hakkındaki düşüncelerim gelişti. Belkide sizin faydalı bilginiz sayesinde gelecek yıllarda kendine güvenen özgüveni tam bir girişimci olabilecem. Bana hedeflerimin arkasından gitmem gerektiğini tam anlamıyla öğrettiniz. Herşey için teşekkür ederim. Hoş geldiniz...

Yesra Çobanoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Sizi saatlerce dinleyebilirim.  İnsanlara nasıl hitap edileceğini çok iyi biliyormusunuz. Yeterince akıcı geçti ve eminim çok kişi bir şeyler kapmıştır. Sizi tebrik ediyorum. Ayrıca çok mütevazisiniz. Herkes çok sevdi sizi...

Nazire Süslü

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok güzel bir etkinlikti. Çok ilgili bir konuşmaydı. Teşekkür ederiz.

Ruşen Yaşar

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Enerjiniz çok yüksek Olumsuz: Genelde salonun orta ve sol kısmına doğru konuşuyorsunuz. Türk Gençliği değil de Türkiye Gençliği derseniz daha doğru olur bence.

H. Nur Tül

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Harikaydınız. Tek kelimeyle. Çok eğlendim görme engelli arkadaşınızla da seminere çok farklı bir hava kattı. Konuşmanız , diksiyonunuz çok düğündü. Eglenceli ve çok akıcı konuştunuz. Gelecekte ben de güzel işler başarmak istiyorum. Olumsuz: Biraz daha uzun olabilirdi. Çok istedim. Çok uzun konuşmanızı. Onun haricinde olumsuz bir şey yok.

Emine Yavuz

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Düşüncelerinizde kendimi buldum. Gençlere katkınız çok. Keşke sizin gibi gençlere, insanlara katkıda buluşma fırsatı geçse elime. Anlattıklarınız hepsinin farkındayım sadece şartlar engel oluyor insana. Bugün iyiki tanıdık sizi.

İsmail Alperen İşler

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Geleceğimle alakalı bana çok güzel tüyolar verdi. olan fikirlerim değişti. Adaşımdan teşekkür ediyorum.

Semiha Elif Pamukçu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Konferansınıza katıldığım için çok mutlu oldum. Anlattıklarınızın farkındayım. Bende yeteneklerimi öğrenip yararlı işlerde bulunmak istiyorum. İnşallah başka bir konferansınızda görüşmek üzere Allah'a emanet olun.

Fatma Şahin

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok güzel bir konferanstı. Bize katkılarınızdan dolayı Teşekkür ederim. Çok güzel örnekler verdiniz. Çok güzel geçti.

Damla ışık

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlatımınız ve diksiyonumuz çok güzel bizi aydınlattığınız için emegine , ağzınıza sağlık. Büyük yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim.

Sabahat Bozkurt

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Yeterince bilgi sahibi olduk. Güzel ve hoş sohbetti. İlk kez konferansta sıkılmadım. Genel anlamıyla iyiydi.

Kübra Sözer

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok etkili ve mükemmel

Kübra Nisanoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gerek enerjiniz gerek verdiğiniz bilgilerle bize ışık tuttuğunuz; düşüncelerimize ortak olup bizi dinlediğiniz için teşekkür ederim. Akıcı konuşmanızla zamanın nasıl geçtiğini anlamadık:)

Fatma Topaloğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bizim ileriye karşı daha iyi kalabilmek ve umutlu olmak için fayda sağladı.

Büşra Nacaroğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


İçtenlik ve samimiyet vardı. Sıkıcı değildi en azından. En çok da hayatındaki hikayeler sunumu renklendirdi.

Sibel yılmaz

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gelecekteki iş hayatım hakkında şimdiden bir şeyler yapmam gerektiğimin farkına vardım.

Zekiye Açıkbaş

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok Teşekkürler güzel bir programdı.

Nazlı Yılmaz

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlatımı , sunumu , ögrencilere hitap şekli çok iyi 

Mert duman

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Dinleyiciye karşı güler yüzünüz ayrı bir renk kattı. Gözümüzü açtınız:)

Fehim mansuroğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok akıcı çok güzel. Hiç sıkılmadan dinledim Teşekkürler.  

Hanifi Tunç

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Bizi yüksek deneyimizle bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Bölümünüz: Özel Ğüvenlik

Hikmet Bilge

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Çok güzeldi. Dilinize sağlık   Bölümünüz: Lojistik

Esen Demirel

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Heyecanınız özelliğiniz gibi sahneye yansıdı. Neden bu kadar övdüm kendimi sorusunu mütevaz olarak gördüm sizde, çünkü anlatım tarzınız övgü çerçevesinde değil de yaptıklarımızı neden-sonuç ilişkisi içerisinde anlattınız. ben öven kişileri daha önce dinledim ve yanından bile geçmediniz. Ses tonunuz tarzınızda ve etkilemeyle paralel. Bir "KEL" kadar olamadınız:)))

Zeynep Ağgün

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Verdiğiniz tüm bilgiler için teşekkür ediyorum gerçekten çok faydalı ve gelecek için çok güzel fikirler düşünmemi sağladı. Umarım faydası olur.  Kendinize iyi bakın.

Remziye Bük

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Hiç sıkılmadım Hayallerimizle ilgili çok güzel örnekler verdiniz. özellikle hayatınızla ilgili verdiğiniz örnekler ve çıkarılacak çok şey var. Benimde bir kaç hayalim var inşallah onlarıda gerçekleştiririm.

Gamze Çamlıbel

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bölümünüz: Büro Yön. Olumlu: Konuyla ilgi örneklemeleriniz gerçekten güzel ve ilgi çekici hedef belirlememize daha çok önem vermemiz gerektiğini öğrendik. Seminer genç beyinler için faydalı olabileceğine eminim. Konu seçimini de güzel buldum. çabalarınızı takdir ediyorum. Bize sunduğumuz tavsiye ve göstermiş olduğunuz yollar için teşekkürlerimiz sunuyorum.

Emine yıldırım

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bölümünüz: İşletme Olumlu: Normalde 10 dk dinler çıkardım. Ama aç idim sonuna kadar dinledim Doymadık: :)

Ayten Gül Ayyıldız

Haliç Üniversitesi


    Mükemmel bir sunucusunuz. Kendinizi ifade edişinizi ve eleştirilere açık olmanız çok güzel. Bende ileride sizin gibi bir girişimciliğe sahip olmak isterim. ileriki yaşantınızda başarılarınızın devamını diliyorum.   TEŞEKKÜRLER:)

Sahika

Haliç Üniversitesi


Ben çok beğendim sunumunuzu. Bana bir şeyler kattığını düşünüyorum. Bundan sonra daha araştırmacı ve girişimci olacağım. Hayalimin gerçekleşmesi için elimden geleni yapacağım. Bölümümle ilgili en iyi yere gelmek istiyorum. Bunun için çok çalışacağım                                                           TEŞEKKÜR EDERİM 

Merve

Haliç Üniversitesi


   Kendinizi bu şekilde geliştirmiş olmanız bize hiçbir şeyin imkansız olmadığın gösterdi. Yaptığınız çalışmalarında ne kadar yararlı çalışmalar olduğunu görmüş oldum ve bu yüzden sizi tebrik ediyorum. Ayrıca bende sizi yaşlı birisi olarak bekliyordum. Genç ve bu kadar faydalı biri olduğunuz için tebrik ediyorum sizi...                                                                                                                                                                      MERVE...

Gamze Doğan

Haliç Üniversitesi


-Genç yaşta bu özveri kendine güven gerçekten etkileyici ve ilham verici  -Herşeyin bizim elimizde olduğu bir kez daha anladım. Teşekkürler:) Videonuzu da gelmeyen arkadaşlarla paylaşırım. Rahatsız olmamışsınızdır umarım. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM:) (İlerde daha iyi yerlerde karşılaşmak dileğiyle) Hoşçakalın:)

Derya Açıkgöz

Haliç Üniversitesi


   Buraya gelmeden önce çok sıkılacağımı düşünüyordum ama kısada olsa zamanınızı ayırıp bize tecrübelerinizi anlattığınız için teşekkür ederim .(sıkılmadan ve çok keyif aldım:))     Bu genç yaşımızda bu işleri başarabildiğiniz için ayrıca tebrik ederim. Başarılarımızın devamını dilerim. yolunuz açık olsun.

Elvan Sarıca

Haliç Üniversitesi


       Ben size MERHABA diyerek yorumda bulunmak istiyorum. :) Gayet eğlenceli hoş bir sunumdu. Kendimi hiç bir zaman iyi ifade eden biri değilimdir. Bu yüzden iş hayatımda başarılı olamayacağıma inanıyordum ama bu sunumla biraz olsun içim rahatladı. Siz bana benimle ilgili güven verdiniz. Sizinle sürekli iletişim halinde olup etkinliklerimize katılarak kendime olan güveni daha da arttırmak isterim. Lütfen bana yardımcı olun. Başarılı bir iş kadını olmak için sizin konuşmalarınıza ihtiyacım var. İyi ki bizim üniversitemize geldiniz. 

Serap Çakmak

Haliç Üniversitesi


   Sıkıcı geçecegine inandığım bir seminer gerçekten keyifli bitti. Kafamdaki sorular konusunda içimin biraz olsun rahatladığını düşünüyorum. İnşallah ilerde bende iyi bir marka olurum ve sizinle bir etkinlikte bir arada oluruz. Başarılarınızın devamını diliyorum:)

Esra Azder

Haliç Üniversitesi


   Olumlu eleştirim; Çözümcü , kaliteli bir sunum olduğunu düşünüyorum. Ve şunu anladım; Başarılı olmak için hangi üniversiteden mezun olduğumuz önemli değil, yeterki gayretli , istekli olalım. Bunu bize tekrardan hatırlattığınız için çok teşekkür ederim. Sunumu gayet başarılı buldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Elif Canıtez

Haliç Üniversitesi


    Başarı ve farklılık yaratmanın kendi elimizde olduğunu ögrendim. Bu seminerde kendimize her konuda güvenecegimizi fark ettim. Benim için anlamlı bir etkinlik oldu. Olumlu anlamda bir çok konuda fikir sahibi oldum. Yapıcı birisisiniz. Tebrik ederim.                                                                                Teşekkürler...

Özge Güven

Haliç Üniversitesi


-Teşekkür etmeyeceğim size herkes gibi. Çünkü duruma dala stabil bakıyorum diyelim:) Önemli olan bizim gibi Anadoluda bulunan bir üniversitenin kaderine mahkum edilmiş gibi gözüken, imkanlarımızın farkında olmayan ögrencilerinde birazcıkta olsa kendi girişimcilik ruhunuzdan aktarmanızdı. Daha önce Gençlik Platformun üyelik temsilcilik konusunda sizinle birebir sosyal medya üzerinden görüşmüştük, ve itiraf etmeyelim ki, inanmamıştım kurumsallaştığınıza, Ama suan sizi izlerken bu düşünceyi bir zamanlar barındırdığım için de utanıyorum :) başkasından kalem alsamda :) Size bunları aktarmak güzel, Syın AdıGüzel :)

Pelin Türkmen

Haliç Üniversitesi


Keyifliydi ama bazı konular üstünde çok duruluyor ve sıkıyor. Daha sade olabilirdi. Koçhisar mezunuyum ama hiç bir yararını görmedim. MYO böyle birinin çıktığını görmek gururlandırdı. Beni... Başarılarınızın devamını dilerim. NOT: Böyle seminerleri MYO' larında da verilmesini isterim. çünkü ordaki öğrenciler daha umutsuzlar. Ben mezun olduktan sonra ne halt okudum diye düşündüm sadece çünkü mezuniyetten sonra hiç bir iş bulamadım ve DGS' yi tercih ettim.

Beyza Demir

Haliç Üniversitesi


Öncelikle Merhaba !     İşletme Bölümü 1. sınıf ögrencisiyim. Arkadaşlarım bu seminere katılmam için daha erken olduğunu söylediler fakat ben öyle düşünmeyip seminere katıldım. İnternet sitenizi bir tek ben incelemişim sanırım araştırmacı bir ruhum var :) 83 dogumlu olup bu kadar başarılı işler yapmak gururlandırıcı olmalı. Bize önemli bilgiler verdiğiniz için çok teşekkürler. Gençlik platformunuza siz daha üniversiteye gelmeden üye olmuştum ve etkinlikleriniz arasında bulunmayı büyük bir gururla isterim. Her şey için teşekkürler :)

Ayten Gül Ayyıldız

Haliç Üniversitesi


Mükem

Şadiye ŞİRİN

Haliç Üniversitesi


Öncelikle bilgi ve tecrübelerinizle bizi aydınlattığınız için teşekkürler.Sizin gibi başarılı bireyler sayesinde ülkemiz daha başarılı kişiler yetiştirecektir.

Tuğba ÖZKAYA

Haliç Üniversitesi


Sizin konferansınıza katılmak gerçekten güzeldi.Bize aslında bildiğimiz ama farkında olmadığımız gerçekleri hatırlattınız.çalışmalarınızda başarılarılarınızın devamını dilerim.Bilgilerinizi samimiyetle bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Bayram KOLAK

Haliç Üniversitesi


Bu seminer bizim için çok faydalı oldu.Olumsuz yönü yoktu.Sıkılmadan dinledik.Bu nedenle hepinize teşekkür ederim.

Umut TAŞ

Haliç Üniversitesi


Vermiş olduğunuz bilgiler çok dikkatimi çekti.Bundan sonra sizi sürekli takip edeceğim.Ve kendimi geliştirmek için uğraşacağım.Başarılarınızın devamını dilerim.

Zeynep CERBAN

Haliç Üniversitesi


Yapmış olduğunuz çalışmalar çok güzel.Genç yaşta da başarı elde edebileceğimizi öğrendim.Başarılarınızın devamını dilerim teşekkür ederim.

Cansu AK

Haliç Üniversitesi


Beklediğimizden  kısa ama öz bir sunumdu.Oldukça verimli bir çalışmaydı.Teşekkürler.

Ayperi Neriman TOK

Haliç Üniversitesi


Herşeyin ezberle olduğu ,bizden istenileni yapmakla kendimizi yükümlü  hissettiğimiz bu zamanlarda ,önemli olanın başkalarının istedikleri değil ,bizim hayallerimiz olduğunu hatırlattığınız ve bunları nasıl başaracağımızı anlattığınız için çok teşekkür ederim.Dilerim anlattıklarınızı uyguladığımda da en az sizin kadar idealist ve başarılı olabilirim.Bize kattığınız herşey için çok teşekkürler. 

Yurdagül KURT

Haliç Üniversitesi


Kendimi  çok sıkıcı bir konferansa hazırlamıştım.Aslında kulaklıklarımıda aldım uyumayı bile düşünüyordum.Sandığımdan daha güzel bir konuşma oldu.Kendimi geliştirebileceğimi bir kez daha anladım.Ve okuduğum bölüm ,okul ne olursa olsun insan her şekilde ilerleyebilir.Size çok teşekkür ediyorum.

Gül BALAT

Haliç Üniversitesi


Bu sunum katıldığımız diğer sunumlara göre daha eğlenceli ve hareketliydi.Konuşulan konular katılımcıların ilgisini ve dikkatini çekecek tarzdaydı.Hayatımda çeşitli farklılıklar vermeye karar verdim.Bunun için size teşekkür ederim.

Özge KÖROĞLU

Haliç Üniversitesi


Gerçekten verimli bir konferans oldu.Bana olumlu yönde katkı sağlandı.Genç yaşta bazı şeylerin imkansız olmadığını öğrendim.Banada bir cesaret ve şevk geldi.Bu verimli konferansınız için size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.Artık takipçinizim.

Ayşe YELEKÇİ

Haliç Üniversitesi


İstenildiği zaman herşeyin başarabileceğini öğrendim.Sıkılmadan dinledim.Yeni bir bakış açısı kazandım.Ve hayatımda birkaç değişiklik yapmam gerektiğinin farkına vardım.Teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.Genç yaşta başarılı olunabileceğini gösterdiniz.

Berna ÇETİN

Haliç Üniversitesi


Okulumuzda düzenlenen bu tarz proğramları konferansları özellikle bekliyorum ve katılmaya çalışıyorum.Birçok programa göre eğlenerek bilgilendim ,sıkılmadım.Teşekkür ederim.Ayrıca genç insanlarında kariyer yapabileceğini ve birçok tecrübe edinebileceğini bize gösterdiniz ,cesaretlendirdiniz.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Büşra SARGIN

Haliç Üniversitesi


Bölümümle ilgili çok şey öğrendim.Çok kısa sürdü.Aslında az çok bildiğimiz  ama cesaret edemediğimiz şeylerdi.Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Merve TÜRK

Haliç Üniversitesi


İlk başta teşekkür ediyorum.İşletme 4.sınıf  öğrencisim. Böyle programlara katılıyorum.Bölümüm ile alakalı olanları özellikle kaçırmak istemem.Twitter ve facebook adresim olmadığından bu kağıt vasıtasıyla görüşlerimi paylaşmak isterim.Çok samimi buldum ,bizden biri gibi.Artık çalışmalarınızı takip etmek isterim.Adeta benim için gösterici oldu.Teşekkürler.

Hatice AVCIBAY

Haliç Üniversitesi


Hiçbir eleştirim yok.Bizi aydınlattığınız ve teşvik ettiğiniz için teşekkür ederim.Bilmediğim birçok konu hakkında fikir sahibi oldum.Üniversitenin ,bölümün önemli olmadığını önemli olan bireyin kendisini yetiştirmesi olduğunu öğrendim.Başarılarının devamını dilerimBundan sonra sizi adım adım takip edeceğim.

Merve BÜYÜKŞAHİN

Haliç Üniversitesi


Anlatmış olduğunuz ,yaşadığınız o küçük anılardan büyük dersler aldım.Anlatmış olduğunuz pazarlama ve iletişimde bulunma konularında bu denli bilgileri sıkmadan ,sevecenlikle anlattığınız için teşekkür ederim.Fikirlerinizi paylaşmak ve bazı konularda yardımcı olmanızı rica ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Esra YAMACI

Haliç Üniversitesi


Öncelikle teşekkür ederiz.Birçok şeyi bilmemize rağmen bazen birilerinin "farkındalık" konusunda kafamıza bir soru işareti kondurmasına gerek duyuyoruz nedense.Başarılarınızın devamını diliyorum.İnşallah bir iş platformunda karşılaşmak dileğiyle.

Zeynep YILMAZ

Haliç Üniversitesi


Teşekkür ediyorum.Bana kazandırdığınız en güzel şey pazarlama dersini tekrardan sevdirmeniz.1.dönem dersten kalınca insan 2.dönem ister istemez soğuyor.Tekrar ısıttığınız için teşekkürler.Vazgeçemediğimiz markalar bize zarar verse bile zamanında güzel gelmiştir.

Ayşegül KARADAĞ

Haliç Üniversitesi


Çok faydalı bir seminer oldu.Kendi adıma size çok teşekkür ederim.

Gizem ALACA

Haliç Üniversitesi


Kendi başına başkasıyla ,başkasıyla kendin olmak.Teşekkür ederiz.

Gizem BAYIK

Haliç Üniversitesi


Yaptığınız işle ilgili hiçbir eleştirim yok.Çünkü şuan ben onu bile yapamıyorum.Ama bana katkısı kendime güvenim yerine geldi.Ya da kendimi kısıtladığım farkına vardığımı anlattınız.Neden ben yararlı birşey yapmayayım ki ?

Merve BAĞCI

Haliç Üniversitesi


Bu konferansa geldiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum sizlerden birçok şey öğrendim.İlerde iyi bir yönetici olabilmek için nasıl bir marka olmam gerektiğini öğrendim.Sizlere bizi bilgilendirdiğiniz ve bu konferansa geldiğiniz için çok teşekkür ederim.

Yağmur BÜYÜKAYDIR

Haliç Üniversitesi


Bilginin aslında ne kadar önemli olduğunu ve en ufak bir bilgiyi bile değerlendirebileceğimizi bize gösterdiğiniz için teşekkürler.

Ali GÜLER

Haliç Üniversitesi


Bizim için büyük sizin için küçük olan boşlukları bilgilerinizle doldurduğunuz için teşekkür ederim.

Kadir BUYRUK

Haliç Üniversitesi


Katıldığım ilk konferans ve böyle bir işe giriştiğiniz için teşekkür ederim.Sempatik tavırlarınız ile sizin gibi genç girişimcilerin dikkatini gayet güzel üzerinize çekiyorsunuz.Başarılarınızın devamını dilerim... 

Numan ÇOŞKUN

Haliç Üniversitesi


Öncelikle üniversitemize hoşgeldiniz.Buraya gelmeden kafamda gidipte ne yapacagım diye düşünürken fikrimi değiştirdiniz için teşekkürler.

Halis AKKURT

Haliç Üniversitesi


Akıcı ve samimi bir sunumdu teşekkürler.Fakat girişimcilik üzerine yeterince değinilmediğini düşünüyorum.İşletme 3.sınıf öğrencisiyim aynı zamanda ticaretle uğraşıyorum ve gelişmiş ülkelerde genç girişimci oranı %10-14 arasında iken bizim ülkemizdeki oran % 2-4 arasında ben de % 2-4 lük bu dilimde bulunan bir genç girişimci olarak dikkati bu noktaya çekmek ve bu konuda da faydalı birşeyler yapmanızı rica ederim.

Begüm GÜNEŞ

Haliç Üniversitesi


Öncelikle İsmail Hilmi ADIGÜZEL sizi tanıdığım için memnun oldum.Yapmış olduğunuz çalışmalar ve samimi yaklaşımınızdan dolayı size teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.Ayrıca yapmış olduğunuz bağış kumbarası adlı kampanyanızdan etkilendiğimi söylemek istiyor.Destekleyeceğime söz veriyorum.

Bengü GERİTOĞLU

Haliç Üniversitesi


Bence herşey çok güzeldi.İnsanların bir adım daha ileri gitmesini sağladınız.

Nazlı SÖNMEZ

Haliç Üniversitesi


İlk olarak üniversitemize geldiğiniz için çok teşekkür ederim.Birinci sınıf işletme bölümünde okuyorum.Bir kaç seminerlere daha katıldım.Bu semineri diğer seminerler gibi sıkılarak dinlemedim.Her şey çok güzeldi ,çok faydalı bilgiler aldığıma inanıyorum.Yaptığınız her etkinlik projeler beni çok etkiledi.Okuduğum bölümde çok fazla mezun olduğu için 4 yıl sonra yüksek lisans yapıp kendimi geliştirmek istiyorum.Ve sizin söylediğiniz bütün bilgileri kullanarak yapacağım bu benim için çok iyi bir motive oldu.Ben yapamam diye düşünüyordum  ,ama bugun 'den itibaren her söylediğiniz dikkate alarak hareket edeceğim.Ve bunu başaracağım.Yüksek lisans yapıp eğitimime devam edeceğim sonra kendimi geliştirip marka olacağım.İYİKİ GELDİNİZ HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.BAŞARILAR. 

Rükiye FİNAS

Haliç Üniversitesi


Tam da istediğim bir sunumdu.Tarif etmekte zorlansamda ilerde bir yönetici olduğumda aranan isimlerden biri olmak istiyorum.Takip edip desteğinizi bekliyorum.Çünkü işini iyi yapan insanları her zaman takdir etmişimdir.Yaratıcı bilgi ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

Deniz SAVRAN

Haliç Üniversitesi


Sizi eleştirecek bir şey bulamadım.Ama tebrik ederim.Heleki bağış kumbarası olarak açtığınız sayfa çok mükemmel bir fikir olduğunu düşünüyorum.Faaliyete geçtiğinde kesinlikle girmeyi unutmayacağım bir sayfa.Oda arkadaşlarıma burdan öğrendiklerimi anlatınca onlarında bodoslama dalacağına düşünüyorum.Herşey için teşekkürler...

Gülcan ÖZGÜR

Haliç Üniversitesi


" Merhaba ben den size zarar gelmez " Evet çok güzel bir başlangıç.Öncelikle geldiğiniz için çok teşekkür ederiz.Enerjiniz ve anlattıklarınız ile bize destek oldunuz.Bu genç yaşta çok güzel şeyler yapmışsınız.Özellikle bağış kumpanyası.com çok güzel bir proje teşekkürler.

Şeyma Nur ÇUBUKÇU

Haliç Üniversitesi


Güzel bir sunumdu.Bana faydasının olduğunu düşünüyorum.Birazda myo mezunu olup kendinizi bu derece geliştirmeniz bana da bir örnek oldu.Ve kendime güven getirdi diyebilirim.Sunum için teşekkürler.

Hülya DEMİR

Haliç Üniversitesi


İlk olarak bu program 1 günümü alacağı için olumsuz düşünceler içerisindeyim.Gün içerisinde yanıldığımın farkına vardım.Öncelikle twitter hesabım yok.İlk işim twitter dünyasına girmek olacak.Paylaşmalarım beni olumlu olarak yansıtacak.Sunumunuzu çok beğendim.İletişim benim için çok önemlidir.Çok iyi aktardınız bilgilerinizi.Marka olarak organizatör olmak istediğimi dile getirdim.Ne zaman kendim için plan proje hazırlasam hep farklı yönlere kayıyorum.Ama bu konuda bir başkasına daha çok yardımcı olabiliyorum.Doğru yoldayım sanırım.Sevgiyle kalın herşey için teşekkürler... 

Hacer BAYSAL

Haliç Üniversitesi


Fotoğraf alanında konuşmanızda bilgilendirmenizi bekledim.Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü okuyorum.Ve fotoğraf alanında ilerlemek istiyorum.Bilgilendirmenizi istiyorum.Konferans için teşekkürler. 

Mustafa İsmail PARMAKSIZOĞLU

Haliç Üniversitesi


Konuşmayı beğendim iyi güzeldi.Sadece biraz daha eğlenceli olabilirdi.Sunum ve değindiğiniz konular harikaydı teşekkürler.

Hatice GÜLDEN

Haliç Üniversitesi | Yöneticilik


Ben yöneticilik okuyorum ve böyle seminerlere kendimi geliştirmek için katılıyorum.Burda kendimi geliştirmek sizden bir kaç şey kaptım.Birçok şey biliyorsunuz.Bundan faydalanmak istiyorum.Bana ipuçları vermenizi isterim.Seminerlerinizin içeriğini arttırırsanız bizleri daha mutlu edersiniz.

Ayşen SAKAL

Haliç Üniversitesi


Konuşma tarzınız çok güzel ama insanları etkilemek için biraz daha çarpıcı örnekler vermelisiniz.Sunum daki slaytlara ilginç konuyla ilgili resimler koymalısınız.Sahnede sunum yaparken duruşunuz konuşma tarzınızı kıyafetinizi etkileyici hayatınızada başarılar diliyorum.

Özge GÖÇÜK

Haliç Üniversitesi


İsteyince oluyormuş.Çalışmalarından dolayı tebrik ederim.Başarılarınızın devamını dilerim. 

Seyde Gül EYLEM

Haliç Üniversitesi


Çok mutlu oldum olumlu.

Alime KAYA

Haliç Üniversitesi


Bizim için buraya gelip bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Bugünkü anlatılan konular gerçekten benim hedeflerim için çok önemli.Sosyal faaliyetler de bulunmak ve marka olmak istiyorum.Biliyorum çok eksiğim var başta e-mail adresim.Bunları aşmam için sizin gibi birine ihtiyacım var.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Başarılarınızın Devamını Diliyorum.

Muhammed Furkan MERT

Haliç Üniversitesi


Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Ahmet İNAN

Haliç Üniversitesi


Öncelikle beni ve arkadaşlarımı bilinçlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Bu konferansa katılmadan önce sosyal faaliyetler pek fazla katılmayan kişilerden biriydim ,fakat sizi dinledikten sonra daha fazla katılamaya çalışacağım.Bugün yurda gittiğimde yapacağım ilk işlerden biri gençlik platformuna üye olarak yapacağınız faaliyetleri takip etmeye çalışacağım.

Ali Sinan KURT

Haliç Üniversitesi


Gayet güzel bir şekilde anlattınız ve sizi keyifle dinledim.Teşekkür ederim.

Güler SALAN

Haliç Üniversitesi


Çok yararlı bir seminerdi.Çok teşekkür ederiz.

Esra KAPLAN

Haliç Üniversitesi


Genç yaşta bile bu kadar çok şey yapmış olmanız çok güzel. İlk defa bu kadar zevkli bir seminere katılıyorum.Sizinde eğitim yılınızın bir kısmını geçirdiğiniz bu üniversiteye bir kez daha gelin.Başarılarınızın devamını dilerim.  

Cemile TAŞ

Haliç Üniversitesi


Çok beğendim.Ve bu sunumdan önce gerçekten boş yaşadığımı hissettim.Sizden sonra şuna karar verdim ,kendimi her konuda her şekilde geliştireceğim.Salonda söyleyemedeğim ama ileride kendi alanımda en iyisi olmak istiyorum.Herşey için çok teşekkürler emeğinize sağlık.

Seren GÜNDOĞDU

Haliç Üniversitesi


İsmail hocam ,Genel olarak herkes kendince kendine sizden birşeyler kattı.Eleştiriye dair (kötü olarak)söylenicek lafımız yok.Sadece çok heycanlanıp bunu sesinize yansıtıyorsunuz.Sadece sizin için söyledim kötü niyetle kırmak ,üzmek için değil.Ve ilk işim hotmailimi değiştirmek.Çok teşekkür ederiz.

Döne GEZER

Haliç Üniversitesi | İşletme


Ben işletme 2.sınıf öğrencisiyim.İleride büyük bir şirketin pazarlama departmanında üst düzeyde çalışmak istiyorum.Bu yüzden sizinle bağlantımı koparmak istemiyorum.Lütfen internetten hedeflerim için bana bilgi gönderir misiniz ?.Bugünkü verdiğiniz bilgiler doğrultusunda özellikle sosyal medya konusunda çalışmalara başlayacağım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiyorum.

Hüseyin TURHAN

Haliç Üniversitesi | Harita Mühendisliği


Bu semineri düzenlediğiniz için çok teşekkür ederim. 

Gülşen KÜÇÜKOĞLU

Haliç Üniversitesi | İşletme


Bu bölüme  ,bu fakülteye gelirken ülkeye yardımım olacağını düşünmüyordum.Şimdi işletme 2'deyim ve mesleki hayatımda ülkeye ve aileme yardımcı olcağıma düşünüyorum.Bu konferansa da sıkılacağımı düşünerek geldim ama çok iyi bir sunum yaptınız.Bundan sonra imkansız hiç birşey  olmadığını düşünüyorum ve sosyal sorumlulukta sizin gibi olmayı planlıyorum.Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.Size rakip olacak kadar kendimi geliştireceğimide düşünüyorum.Zamanı gelince sizle de çalışmayı çok isterim.

Sevda KUTUCUOĞLU

Haliç Üniversitesi


Merhaba nasılsınız iyimisiniz ?  Hayatımda yaptığım en doğru şey olarak görebiliyorum yaptığınız seminere katılmayı.Seminere katılmayı ilk önce verilecek sertifika için düşünmüştüm.Fakat buraya katılınca sertifikadan öte daha önemli şeylerin olduğunu düşündüm.Seminerden aklımda kalan en önemli nokta "TOPLUMA FAYDALI"etkinlikler yapmanızdır.Ben ileride akademisyen olmayı düşünüyorum.Çünkü öğrencilerle bilgi alışverişinde olmak hoşuma gidiyor.Tabi bu oranda da başka insanlara yardım etmek hoşuma giden diğer bir husus olacak.İyiki varsınız ve iyiki geldiniz.Ayrıca profil fotografınız çok güzeldi. :)

Tufan ÇOBAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Verdiğiniz seminer benim ve arkadaşlarıma bilgilendirme açısından güzel bir seminerdi.Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi bizlerle olumlu yönde aktardınız.Bizim kendimize ve çevremize iyi yönde bakmamıza sebep oldunuz.İyi bir idole sahipsiniz.

Mert TEKİN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Merhaba ,gençlik platformu olsun ,kızılay 'bağışlamış olduğunuz kan hakkında organize oluşunuz hakkında iligili bir şekilde önceden takip ediyordum.Yeni projeniz kumbaranın işlevi yani LÖSEV  olsun huzurevi vb. gibi kuruluşlara yardımlarınız güzel bir düşünce ama sanırım bu yardım sokak da yaşayan canlılar(hayvanlar) kapsamıyor.Sizden ricam bu yardımın onlara da ulaşması .Sokak da bu yardıma muhtaç olan o kadar canlı varki umarım onlarıda kapsayacak bir şekilde olurdu.Belki de hayatlarını kurtarmış olursunuz.Esen kalın.Başarılar...

Fatma KOÇ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Öncelikle teşekkürler bize yol gösterici olduğunuz.Buradaki ben ve diğer arkadaşlarım iş hakkındaki katkınızı aydınlattığınız için...

Furkan BEKTAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Geleceğimizi şekillendirmek bize artılar kattı.Hangi yol ve yöntemleri izlememiz gerektiğini öğrendik.

Faruk BEKTAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Gelecekte kariyer açısından neler yapabileceğimizi öğretilmesi hayatımızı olumlu etkileyecek.

Cengiz Han ŞAHİN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Okulumuza gelip bu güzel günde bana ve arkadaşlarıma vakit ayırıp güzel bilgilerinizi bizimle payalaştığınız için size ve arkadaşınıza  teşekkür ederim.Bir günlük hayatta yaptığımız hatalar ve yanlışlıkların  özeleştirme fırsatı buldum.geldiğiniz için teşekkür ederim.

Aykut DABAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sunumunuz çok güzeldi.Geldiğiniz için teşekkürler.

Zehra SATILMIŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Konu anlatımınız ve konuşmanız çok iyi.Bu konuşma tarzınızla karşınızdaki kişi ayakta kalıyor.Mimikleriniz ,hareketleriniz çok iyi .Bizi bilgilendirdiğiniz içinde teşekkür ederim...

Vildan TATAR

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Köse gibi zor şartlarda dezavantajları nasıl avantaja çevireceğimizi gösterdiniz.Kendimde bilmediğim yönlerimi bana hatırlattınız.Ne kadar hayal edesem o kadar başarabilirim bunu öğrettiniz .Örnekler dikkati üzerinize çekiyorsunuz .Biraz da olsa çekingenliğim vardı artık ortada her kez tarafından tanınan ,elimden geldiğince etrafımdakilere yardım eden kişi olucam.Güzel ve faydalı bir seminerdi.Sizinle iletişimde olup kore ve japonya 'ya  gidip faydalı şeyler yapmak isterim.

Leyle ANİZE

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Diksiyon ve insanlarla ile iletişiminiz çok güzel...

Halise BEKAR

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sabırlı ve güler yüzlü olmanız ve sıkılmadan anlatmanız.

Ebru ÇİÇEK

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Konu aktarımı ve iletişiminiz çok güzel güler yüzlü ve sabırla bizi yönlendirdiğiniz için teşekkürler...

Şule KOÇ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Bir çok seminer oldu fakat çoğu sadece gelip konuşup anlatıp gitti.Siz öğrenciye hitap ediyorsunuz ve cana yakın tavırlarla dikkat çekmeyi başardınız.Ve yaptığınız yardımları ve etkinlikleri çok beğendim.Bende size katılmayı çok isterim .Teşekkürler...

Erde Han PARLAK

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz özellikle sosyal medya konusuyla ilgili bilgilerin çok olumlu gördüm çok samimi anlatıldı semineriniz ,marka ve lojistik hakkında nasıl araştırma konusunda bana katkı sağladığını düşünüyorum.Başarınızın devamını diliyorum.

Necmiye KOCABAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


İş ve normal hayatımızda dezavantajları avantaja dönüştürmenin yolunu bir nebze olsun gösterdiğiniz ve güler yüzünüzle ,sabırla ,bıkmadan bizi yönlendirdiğiniz için teşekkürler. 

Mehmet Ali KARSON

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sadece lojistik anlamında değil tüm meslek gruplarında katkı bulunduğunu düşünüyorum.

Şevki EREN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Yaptığınız bilgilendirmeler iyiydi.Bize ileride yardımcı olacağını düşünüyorum.Başarılarının devamını dilerim.

Mustafa KARAKÖSE

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


*Eğitici bilgiler verilmesi. *Sosyal platformlarda başarılık. *Yararlı bir oturumdu teşekkürler.

Merve KANBER

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Pozitif olmanız ve bize özgüven vermeniz ayrıca bu seminerin ileride iş hayatına atıldığımızda bize yarar vermesini düşündüğüm için olumlu olduğunu düşünüyorum. 

Kübra TEZ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


"Çay içelim mi ?"dicektim ama çay içecek yer yok malum ,mağduriyet bölgesindeyiz. :)

Betül SORUKLU

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


İş hayatımla ilgili pek çok şeyi hatırlattı.Ve bana bazı konularda bilgi verdi.Teşekkürler...

Melek ÇELİKEL

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Okulumuza bizim için geldiğiniz için teşekkür ederiz.Gerçekten bizi bilmediğimiz konularda aydınlattığınız  ve bilmediğimiz kelimeler öğrendik.Hoşuma giden en güzel konu günlük hayatımızdan güzel örneklerle bizi geliştirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.Size ve Emre Bey'e içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Arif ŞAŞMAZ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Giyim tarzınız sizi dinlemek için bir etmendi ve ögrencilerle münasebetiniz hep böyle sıcak olmalıdır.

Serdar SOYDAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Öncelikle iş hayatınız boyunca sizi tebrik eder başarılar dilerim.

Hüsamettin BARAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sözüme başlamadan önce size teşekkürlerimi sunarım.Bizi bir çok konularda aydınlattığınız.Bu sektörü zaten seviyordum sizin anlatmanızla bir başka lojistiğe olan bağımlılığım arttı. 

Tuğba ÜREK

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Merhaba öncelikle okulumuza kadar gelip bizimle vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz.Hem siz hemde Emre Bey' in bilgileriyle bilgilendik ve bizim için çok tatmin edici oldu.Kendi hayatınızda ve gördüklerinizden örnekler vererek anlattıklarınız daha akılda kalıcı oluyor.Sizi tanıdık ve buna mutlu olduk ,çok samimi ,içten bir konferans oldu.Bu güne kadar yapılan konferanslar çok üstü kapalıydı fakat sizden çok bilgilendik teşekkür ederiz.Hayırlı yolculuklar.

Çoşkun KASAP

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Okuldan mezun olduktan sonra ne gibi işlere veya ne olacağımıza yönelik kafamda soru işaretleri vardı sayenizde şimdi daha olumlu bakıyorum teşekkür ederim.

Sema ÇAM

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle buralara kadar gelip bizi hem lojistik sektörü hem de farklı alanlarda aydınlattığınız için okulumuz adına çok teşekkür ederim. Sektör hakkında verdiğiniz bilgilerin ilgili kişiler için yarar sağlayacağını düşünüyorum.Ve lojistik ve sosyal medya alanındaki insanların kafalarındaki soru işaretlerinin kaldırdınız.

Şerife BULGAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle ben teşekkür ederim.Şunu açıklamak istiyorum.Gençlik platformu hakkında hiç bir bilgiye sahip değildim.Bir arkadaşım dagu

Derya KURNAZ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


İlk olarak buralara kadar geldiğiniz için ben çok teşekkür ediyorum.Sizin anlattıklarınız ile farklı bilgiler ,fikirler edindim.Daha önceki seminerlerde genelde tanım üzerinde yoğunlaşıyordu.Siz bu konuda farklıydınız.Bu durumdan dolayı teşekkür ederim.

Esra ASLAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bu kadar gençlerle ilgili olmanız çok güzel.Günlük olaylarla ilgili şeyler yapmanız ne kadar duyarlı olduğunuzu gösterir.Gelip bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. 

Recep SEÇEN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kendinizi dinletmesini bilen bir insansınız bunu yapmanız bence yeterliydi.

Seda DERE

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Coğrafya olarak kötü bir yerde olsakta umutsuzluğa kapılmayıp kendimizi geliştirceğimiz olanakların olduğunu ve gelişebileceğimizi hatırlattığınız için çok teşekkür ederiz.En azından kendi adıma.

Merve ÖZDEMİR

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bize değer verip buraya kadar geldiğiniz için çok teşekkür ederiz.Bilmediğimiz bir çok şey hakkında bizi aydınlattığınız ve yeterince açık ve netti.Günlük olayları örnek vererek daha akılda kalıcı bir seminer oldu.Çok teşekkür ederiz.

Özlem MEMİŞOĞLU

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Okulumuza geldiğiniz için teşekkür ederim.Verdiğiniz bilgiler gayet açık ve aydınlatıcı oldu.Nasıl ,neler yapacağım konusunda biraz daha bilgim arttı.Günlük olaylardan örnek vermeniz konu dağılımını engelledi ve dikkatimi çekti.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. 

Canan İLBİ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle bize güzel bir sohbette bulunduğunuz için teşekkür ederim.Gerçekten sohbetiniz çok çok keyifliydi çok güzel şeyler öğrendik katıldığım en güzel ,keyifli seminerdi gerçekten. Teşekkür ederim. 

Fatma ABAY

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Vermiş oldugunuz seminer benim için çok olumlu oldu.Vermiş olduğunuz herşeyi tam olarak ve doğru olarak aldım.Vermiş oldugunuz örneklerin özellikle sizin çevrenizden ve gerçek hayattan olmuş olması bizimde harekete geçmemize yardımcı olacağını ümit ediyorum.Gerçek hayattanda ,lojistik anlamında da çok değerli bilgiler aldım.Geldiğiniz için teşekkürler.Yapmış oldugunuz etkinliklerde bende yer almak isterdim.

Sema KUMBUL

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle çok teşekkürlerimi iletmek isterim.Yapmış olduğunuz seminerle bir çok bilgi sahibi oldum.Hedeflerimi ve hayallerimi gerçekleştirmek için özgüven cesaret uyandırdı.Tekrar Teşekkürler.

Ural DEMİRHAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Çok bilgilendirici ve akıcı bir konuşmaydı.İstenilen bilgiyi karşıya aktarılabilindi.

Murat ÇAKICIOĞLU

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Seminere gelip bize değişik bilgilerde bulunduğunuz içinde çok teşekkür ederim.

Emre DURMAZ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Sosyal medyayı faydalı bir şekilde kullanmamızı gösterdiniz.Bulunduğumuz bölgenin olumsuz yönlerine kapılıp bölümümüzden soğumamamız için gerekli bilgiler verdiniz.En önemlisi yapacagımız işi severek yaparsak kazancağımızı gösterdiniz.Teşekkürler.

Cemil DİNÇ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Lojistik deki kariyerimle ilgili önemli bilgiler aldım.Gelecekte atacağım adımlarda kararlı olmam için tetikleyici bir seminer olduğunu düşünüyorum.

Numan ARKAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kendi inandığınız şeyleri anlatmanız olumlu bişey geldiğiniz için teşekkürler.

Ali ALAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.Ayrıca bu kadar başarılı genç bir insanla tanıştığımız için çok şanslıyız .Gelecekle ilgili verdiğiniz bu hoş sohbet den dolayı ve umutsuzluktan bizi kurtardığınız için çok teşekkür eder sizleri tekrar aramızda görmekten onur duyarız.

Sakine AYDIN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Gelecekte nasıl bir yok haritası izlemem gerektiği ufak ufak kafamda canlandı teşekkürler.

Kübra ARSLAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bazı bilmediğim kelimeleri öğrendim.Kurumsal iletişim hakkında bilgi edindim.Marka olma hakkında kendime hedef belirledim.İş başvurularında nelere dikkat etmem gerektiğini ögrendim.Kendimi ileride nerede görmek istediğimi ve bölümüm hakkında ilerlicem ,seminerlere katılıcam ,Teşekkürler.

Yiğit Abdullah KAYIŞ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Anlatmış olduğunuz sunum hakkında gerçekten çok önemli fikirler çıkardım.Bir çok seminere katıldım.Tüm samimiyetimle söylüyorum eksiksiz bir sunum anlatmış olduğunuz başarılarınızın devamını diliyorum.

Ozan ÇELİKEL

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bu seminerden önce kafamda bir çok soru işareti vardı.Seminerden sonra o soru işaretlerinin çoğu silindi.Çok verimli bir seminer oldu bence lojistik hakkındaki düşüncelerimi pekiştirmiş oldum.

Birgül ÖZTÜRK

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kendime olan özgüvenin arttı.Pozitif enerjinizle çok iligili bir şekilde  dinledim.İş hayatın da farklı düşüncelere sahip oldum.Sosyal medyada yararlı sitelerin kendime faydalı olacağını  inanıyorum.Teşekkür ederim.

Ömer SONĞAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bu seminerin bendeki olumlu yönü bir iş yada bir amaç konusun da odaklanma ve kendini ispat etme amacını ortaya çıkarma isteğini bende oluşumunu sağlaması oldu.Yani hedefsiz ,stratejisiz bir yere gelemeceğini göstermiş oldu.

Nihal AY

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Okumuş olduğum lojistik bölümüyle ilgili verdiğiniz bilgiler ,sektörün gelecekteki durumu ,çalışabileceğim iş alanları hakkında verdiğiniz bilgiler ihtiyacım olan bilgilerdi.Konferansı slayt eşliğinde ve görsellerle slaytı daha etkin hale getirmiş oldunuz.Kişisel marka ,slaytıyla neyi nasıl hallederim ,ne yapmak istiyorum ,nere de olmak istiyorum bilinci oluşturdunuz.Sosyal sorumluluk projeniz ve kendi hayatınızın bir parçasıyla yol gösterici oldunuz.Eğitici bilgilendirici ve özgüvenin farkındalığına yardımcı olan bir konferanstı. 

Gülay EZEREL

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Gerek kişisel ,gerekse toplumsal gelişmelerden örnekler vererek somut düşüncelerinizi paylaşmanız güzeldi teşekkürler.  

İsmail ŞEN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle üniversitemize geldiğiniz için size teşekkür ederim.Ayrıca güler yüzlü anlatımınızdan etkilendim ve bağlayıcı konuşmalar yapıyorsunuz.Verdiğiniz bilgiler için size minnettarım.Başarılarınızın devamını dilerim.Sizinle iletişimde olmak isterim.

Hülya ESMER

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Her seminer sonrası kendime biraz daha bilgi eklediğimi farkediyorum.Lakin sizin seminerden sonra daha çok bilgi edindim.Geldiğiniz için teşekkürler.

Hilal SEMİZ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bölümümüzle alakalı daha da geniş bilgilere sahip olduğuma inanıyorum.Daha da öncede böyle seminerlere katıldığımda çok çabuk  bitmişti ama bu seminerin  uzun ve akıcı olması ilgi çekici sıkmadan sürdü.İhtiyacımız olan bilgiler verildi.Teşekkür ederim.  

Melek TURAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Merhaba, Bulunmuş olduğum seminerleden en verimlisi sizin vermiş olduğunuz seminer diyebilirim.Üç saat boyunca bahsettiğiniz konuların bana çok artı katacağına inanıyorum.Sizinle irtibatta bulunmak beni bir adım önde tutacaktır.Bizleri kırmayıp değerli vaktinizden zaman ayırıp ,buralara kadar gelip ,bilgi ve başarılarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.

Gökhan AKCAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Lojistik sektörüne ve hayata dair ,temel kariyer imkanları ,bu imkanlar doğrultusunda dikkat edilmesi gereken hususları hakkında bilgiler aldık teşekkür ederiz.

Murat DEMİREL

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle görüşlerimi belirtmeden önce merhaba ; diyerek başlamak istiyorum ve bize vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ederim.Bu bilgilerle kendimi daha iyi ve doğru bir şekilde geliştireceğime inanıyorum ve gereğinin yapmak için elimden gelen çabayı göstereceğim.  

Sibel SELEN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle buraya üniversitemize geldiğiniz için teşekkürler.Bize vermiş olduğunuz seminerde anlatmış olduğunuz herşey bize yararlı olduğunu düşünüyorum.Hayata bakış açımızda ,sektöre bakış açımızda ,zamanımızı nasıl değerlendireceğimize katkıda bulundunuz.Gençlik platformu çok ilgimi çekti yapabileceğimiz birşey olur ise elimizden geleni yaparız.Tekrar teşekkürler.Anlattıklarınızda gerçekçi olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim.

Arzu YALÇIN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Başarılı bir sunum gerçekleştirebildiniz.Teşekkür ederiz.

Serhat TURĞAY

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Başarılı bir sunum gerçekleştirdiniz.Kişisel dezavantajları avantaja çevirme konusunda daha bilinçli ve daha çok bu konuya inanır oldum.

Serkan DAŞDEMİR

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Sektör açısından kişisel gelişim hakkında önemli birikim aldığımı düşünüyorum.

Asiye PERVANLAR

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Lojistik hakkında verdiğiniz bilgilerden ve kendimi geliştirmeme yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.Bu mesleğe olan inancım ve sevgim sizin sayenizde daha da arttı.Konferans boyunca sıkılmadan ve ilgili bir şekilde anlattığınız için keyif aldım.Umarım ilerde sizin gibi başarılı işlere imza atarım ve iyi yerlere gelirim.

Nevin ELEVLİ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Merhaba, Bende ilk defa böyle bir seminer de yer alıyorum.Nasıl yerlerde olacağımı ve nasıl bir şekilde ilerleyeceğimi öğrendim.Bizi bilgilendirdiğiniz için bende teşekkür ederim.

Gamze GÜNAYDIN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Hayatın dezavantajlarını avantaja çevirmenin yolları ,hayata pozitif bakmayı ve hobilerin bize kattığı artılar .Unutmadan herşeyin başı HAYAL ,HAYAL EDİN.

Yeliz ETLİ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Size çok özendim .Şuan sizin yerinizde veya yanınızda olup semineri beraber vermeyi çok isterdim.Anlattığınız her şeyi uygulamayı düşünüyorum.Hedeflerime ulaşmak için önce hayal.Genç yaşınızda bu kadar kariyer çok tebrik ediyorum.Herşey için teşekkürler. 

Nazlı YILMAZ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bizi bilgilendirişiniz hakkında yeterince bilgi verdiniz.Dezavantajlarımızı avantaja dönüştürmemizi sağlamayı çalıştınız çeşitli yerler gösterdiniz çeşitli sektörler gösterdiniz.İş hayatına bakış açımı değiştirdiniz. 

Murat TURGUT

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle buraya geldiğiniz için size teşekkürlerimizi bir borç biliyorum.Çok katkınız oldugundan emin olabilirsiniz.Gençlerin düşüncelerini bilmek öğrenmek ve o düşüncelere önem verdiğiniz için bizi çok etkilediniz .Sanal ortamı daha düzenli ve etkin kullanmaya dikkat edeceğim. 

Berna Elif AYAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Sosyal sorumluluk konularındaki iyi yaklaşımlarınız ve yapmış olduğunuz projeler çok başarılı ,faydalı ve güven konusunda bir adım daha attım diyebilirim.

Ersin TOZCU

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Çok yararlı ve faydalı buldum.Çok güzel bilgiler edindim.Teşekkür ederim.

Burcu ARSLAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Benim için geleceğe ilişkin bir toplanış oldu.Benim için faydalı olduğunu düşünüyorum.Vermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Alper ERCİYES

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


İlk önce okulumuza geldiğiniz için teşekkürler.Bölüm ve alanım hakkında gerekli bilgilendirmeleri aldım ve almaya da ,kendimi geliştirmeye devam edeceğim.Sizi tanıdığım için şanslı olduğumu düşünüyorum...Saygılar.Teşekkürler. 

Beste KARAŞAL

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle böyle bir konferans daha önce hiç dinlememiştim.İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.Gelmeniz çok iyi oldu.

Mehmet SEZER

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kişisel özelliklerimizi geliştirmemize katkıda bulunuldu.Ne yapmamızı bunun için kendimize nasıl geliştirmemiz nelere odaklanmamız öğretildi.

Haluk DEMİR

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Ben istanbulda sizinle çalışmak istiyorum.İstanbulda yaşıyorum .Gerek gençlik platformu gerekse diğer konularda ama mutlaka sizden haber bekliyorum.

Seruin ANIK

Gönüllü


Tabi her yorum benim için bilgi.

Ayşegül GÜMRÜKÇÜ

Tekstil Teknolojileri


Ekip ruhu ,birlik beraberlik ,güler yüz ,gerçekten iyi işler yaptığınıza inandım ve bende neden bu takımda olmadığımı sordum kendime .Bende bu takımda yeralmak isterim.Bilgileriniz için teşekkür ederim. 

Cüneyt ÖZEREN

Makina Bakım Teknisyeni


Gençlik platformunda yapmış olduğunuz .Sosyal sorumluluk projeleri süper.Başarılarınızın devamını dilerim.

Gökhan KATIRCIOĞLU

İktisat


Dinleyici kitlesini de soru - cevap ile sunuma dahil etmek çok iyi bir fikirdi.

Kübra KARGACI

Uludağ üniversitesi | Biyo Sistem Mühendisliği


Öncelikle geldiğiniz için teşekkür ediyorum.Olumsuz bir yönünüz olduğunu düşünmüyorum.Mütevazi yönünüzle kendinize gerçekten hayran bıraktınız.Konuşmalarınızla ekip, takım çalışmasının önemini sizin sayenizde bir kez daha farkettim.Ve iyiki Kent Konseyi Gençlik Meclisi İstihdam ve Kariyer Grubuna Üye olmuşum dedim.Çok iyi bir ekip oldugumuzu düşünüyorum.Sayenizde bir kavramın önemini bir kez daha farkettim.Bana kattığınız herşey için teşekkürler. 

Aslı USTAOĞLU

Çevre Mühendisliği


Takım çalışması üzerinde çok durdunuz gerçekten çok güzel bir konu.İnsanları birlikte çalışmaya teşvik edecek ortam ,olay ve kişiler olsa daha iyi olabilir.

Sevgi ÇALIŞKAN

İşletme Yönetimi


İlk önce sizlere çok teşekkür ederim böyle etkinler yaptığınız süreç içinde bilinçli ve bilgili gençler yetişiyor ve bu etkinlikten zevk alarak dinledim çok faydalı bilgiler edindim bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ederim.Sizlere ve böyle etkinliklerin devam etmesini istiyorum.  

Ayşe Betül GÖBEL

Gıda Mühendisliği


Sizi gayretlerinizden dolayı tebrik ediyorum.Çalışmalarınızında yer almak isterim.

Abdullah GEÇİT

Özel Güvenlik


Başarınızın kapsamının genişleyerek devamını dilerim.

Tuba GÖKTAŞ

Maliye


Maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Şu zamana kadar hiç bir yerde çalışmadım ve hiçbir sosyal faaliyette bulunmadım.Bu konuda kendimi geliştirmem için sizden yardım etmenizi istiyorum.Staj konusunda da herhangi bir bilginiz varsa paylaşmanızı rica ediyorum.Başarılarınızın devamını diler ve şimdiden teşekkür ederim. 

Ayşegül TEKİN

Matematik


Semineriniz için teşekkürler ,yaptığınız işlere kendinizin inandığını yansıtabiliyorsunuz .Kendinizdeki dinamikliği paylaşmak istiyorsunuz .Karşınızdaki insanlar sürekli şikayet eden bir topluluk oluşturdu burdan kendi adıma üzüldüm ve özür diliyorum.

Ebru SEYMEN

Kamu yönetimi


Bu çalışmalarınızdan ve sizden şuanki eğitim sayesinde haberim oldu.Hiç bir fikrim yoktu daha önce .Gençlik platformu tüm insanlar için önemli sadece gençleri ilgilendirmez diye düşünüyorum.Sizin çalışmalarınızda bulunmak ,katılmak keyif verir.Başarılarınızın devamını diliyorum. 

Sibel KATAR

Maliye


Maliye 3. sınıfım iş ve staj konusunda kendimi geliştirmek istiyorum bu konuda sizin deneyimlerinizden yararlanmak isterim.Teşekkürler.

Şenay TORUN

Kocaeli Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Bütün konuşmacılarımızı dinledim.Sizi dinlemeyi çok istememe rağmen Okan Bayülgen kısmında yakaladım.Herşey için çok teşekkürler...Önerilerinizi dikkatlice dinledim ve çok da haklı buldum.Bir daha ki etkinlikte afişimiz daha güzel olucak.Sevgi ve Saygılarımla...

Fikret ALKAN

Arkeolog ve Kültür Turizm ÇG Temsilcisi


Sunum yeteneyi ,salon hakimiye ti yapılması gereken ,gençlere artılar kazandıracak şeylerin sunumu harika.

Yasemin BOZKURT

Uludağ üniversitesi | Tekstil teknolojisi


Güzel bir etkinlik katılımınız için teşekkürler.

Yasemin ARIL

Girişimci


Emeğinize sağlık ilgi çekici takım çalışması başarılarınızın devamını dilerim.

Yavuz ERKAN

Ekonometri


Güleryüz her zaman etkilidir bunun farkındasınız ve pozitif olarakta kullanıyorsunuz.Ve etkinliğin başında kendinizi dürüst bir şekilde sunmanız samimi ve pozitifti.

Merve Beyhan IŞIN

Kamu yönetimi


Kendimize inanırsak büyük işler başarabileceğimizin sinyalini aldım. 

İpek ATAMAN

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri


Sunumunuzu ve sunuş tarzınızı beğendim.Bu güne kadar etkinliklerinizden ,kurduğunuz gençlik platformundan habersizdim.Fakat bu gün tanıştığımız için çok memnun oldum.Başarılarınızın ve çalışmalarınızın devamını dilerim.

Sibel FİDANCAN

Uludağ üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Sivil toplum kuruluşlarının önemini bir kez daha anladım.İnsanların gelişmek için yapması gereken tek şeyin bunu düşünmesi gerektiğini öğrettiniz .Bunun için teşekkür ederim.

Görkem Su AKTAŞ

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri


Vaktinizi ayırıp bildiklerinizi aktardığınız için teşekkür ederiz.Sosyal sorumluluk projelerinin çoğaltılması ve yürütülmesinde ben de platformunuzun destekçisi olmaktan mutluluk duyarım. 

Tuğba KAPUCUOĞLU

Gıda Mühendisi


Bu panele gelirken fazlada bir beklentim yoktu aslında.Gelirken sevdiğim bir yazarın bir mısra için bir divana hatmetmek sözüne güvenerek geldim.Buradan öğreneceğim bir cümlenin bile hayatıma bir farklılık katabilir diye düşündüm.Geldiğiniz için teşekkür ederim.Öncülük ettiğiniz faliyetler için teşekkür ederim.Böylelikle gençlik platformunu tanıtmış oldunuz.Ben artık mezun oluyorum Bursa'dan büyük ihtimal ayrılırsamda burada daha zamanı olan insanlar için güzel bir alternatif sundunuz.Umarım hayallerinizi daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.Kolay gelsin.

Enes ÖZKILIÇ

Biyo sistem Mühendisliği


Ekip çalışması hakkında söyledikleriniz çok dikkat çekici kesinlikle katılıyorum.Karşılıklı güven ilişkisi toplumda yayılırsa paraya ihtiyaç bile kalmayabilir.

Mesut ÖZAYDIN

Edebiyat


Olumlu bir seminerdi.Teşekkürler.

Meryem ARAÇ

Psikoloji


Bu sözleri çok duymuşsunuzdur ama ,siz ve sizin gibi başarıya ulaşmış kişileri görünce ,bana da iyi şeyler yapabileceğim konusunda ciddi anlamda bir azim geliyor.Ben 1,5 milyarlık işi tercih ederdim çünkü sağlığımın bozulmasına mal olacaksa 5 milyarlık işe hayır derdim.Ancak şartlar ne gösterir ,belli olmaz.Bölümüm psikoloji ,iyi şeyler yapmak ve mutlu bir hayata ulaşmak istiyorum.

Aylin EYÜPOĞLU

Kocaeli Üniversitesi | Kimya Bölümü


Gençlere yönelik böyle çalışmalarda bulunarak bizleri bilgilendirip teşvik ettiğiniz için teşekkür ederim.Gençlik platformunda gönüllü olarak katılmak isterim.

Oruç Türkay AKBABA

İktisat


Tecrübeleriniz için teşekkür ediyorum.Bizlere katkınız kesinlikle oldu. 

Ezgi ÖZDEMİR

İktisat


Deneyimlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.Takım çalışmasının önemini anlamış olduk.Umarım bir gün biz de sizin gibi etkin bir çalışma grubu içinde oluruz ve sizin gibi anılarımızı ,deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

Mehmet YILDIZ

İktisat


Bu tarz seminerlerin insan hayatındaki daima bir dönüm noktası olduğuna çok şahit oldum.Teşekkürler.

Gülşah AKYOKUŞ

İktisat


Sunuma keyifli bir dil katılması ,daha rahat bir hava katmış ,Projeleriniz gayet başarılı ,başarılarınızın devamını dilerim.

Hakan CENGİZ

İktisat


Takım ruhu içerisinde olma ve takımdaki arkadaşlarınıza güven verme çok iyi organizasyon olmanız. 

Murad İSGENDEROV

İktisat


Konuşma tarzın güzel herşey iyi.

Fatma Betül ERBİLEN

Mimarlık


Elimizde birşey varken veya yokken girişimci olmanın getirdiği avantajları ve manevi doyumu sizde gördüm.Bu bence genç yaşta bir insanın sahip olduğu enerjinin hakkını verilmesidir.Tebrik ederim.

Mehmet ÖZTÜRK

Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Konuşmanızdan kendim için gerekli bilgiler edindim.Sunumunuzdaki samimi tavrınız gerçekten çok güzeldi.Merak ettiğim bir konu hakkında size bir sorum olacak müsait bir zamanda cevaplayabilirseniz memnun olurum.Kendi markamı oluşturmak ve bunu geliştirmek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor.(Sermayem en az ne kadar olmalı ?).Hayatınızda başarılar dilerim.

Seda Nur YEŞİLKAYA

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi


Söylediklerinizi öncelikle kendi hayatınıza uygulanarak dile getirmiş olmanız umut verici.

Şahsine KABA

Maliye


Sohbet havasında ,verimli bir sunum oldu.Akıcı ve öğretici olduğunu düşünüyorum.teşekkür ederim.Takım çalışması hakkındaki düşüncelerimi değiştirdi.

Ayşe IŞIK

Uludağ üniversitesi | Maliye


Merhaba.Ben Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üyesi Ayşe Işık.Her ne kadar sizi çok fazla dinleyemesem de  konuşmanızı çok beğendim.Bizleri daha rahat hissettirmeye çalışıyorsunuz sonuna kadar sizi dinlemek isterdim.Buralara kadar gelip etkinliğimizde yer aldığınız için teşekkür ediyorum.Sizin bu tecrübelerinizden faydalanmak istediğimi bildirmek isterim.Sevgilerimle.

Çiğdem BOZDEMİR

Tekstil Mühendisliği


Düşünceniz için size katılıyorum.İçimizden bazıları paranın ve lüksün huzur getireceğini sanarak yanıldıklarının farkında bile değiller.Bencede insan mutlu huzurlu olduktan sonra çok düşük gelirle bile kimseye el açmadıktan sonra kanaat edebilir.Örnekleriniz çok güzeldi inşallah benim ailemde benimle gurur duyar.Önemli şeylerden birini daha hatırlattığınız için gerçekten çok ama çok teşekkür ederim.  

Erdi KAÇAK

İşletme Fakültesi


Gençlik belkide şimdiye kadar başı boştu.Sadece geçim sıkıntısıyla uğraşanlar vardı.Böyle şeylerden kimsenin haberi yoktu.Gençleri bir araya toplayıp bu koru alevlediğiniz için sizleri tebrik ederim.

Efe Can ÖZTÜRK

Uludağ üniversitesi | Veteriner Fakültesi


Hayallerimdeki olmak istediğim sosyal statüdeki insansınız.

Nurcan KAYA

Ev Hanımı


Gençlere kişiliklere saygıyı ve henüz bilmedikleri iş hayatından örnekler sunmanız güzel.Ben 34 yaşındayım ve ilköğretim diploması için yeni başvuru yaptım.İş görüşmesinde bulunuyorum.Görüşlerinizin faydası oldu.Teşekkürler.

Eren MUTLU

İktisat


Çalışmalarınızın çok geniş bir kitleye ulaşmış sizi çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum.

Emine TOPAL

Matematik


Kendim zaten Bursa -  Uludağ Üniversitesi Gençlik Platformu üyesiydim.Fakat sizinle ilk defa bu kariyer zirvesinde karşılaştım.Sunumunuzu gayet samimi ,doğal ,içten sizi tebrik ediyorum.İlerleyen zamanlarda başka bir şekilde karşılaşmak dileğiyle.Sizinde şahsen tanıdığı Elif Türk ve Ayşen Mavi 'nin de dostu ev arkadaşıyım.Hayatınız boyu başarılar.

Büşra SEVÜKTEKİN

Çalışma Ekonomisi


Mütevaziliğiniz ve samimiyetiniz yansıyor.Genç yaşta birçok güzel işlere imza atmanız ve bu deneyimlerinizi bizimle paylaşmanız güzel bir örnek bizim için vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ediyorum kendi adıma.Bende bir şekilde gençlik platformuna dahil olmak istiyorum.Ayrıca bize böyle bir form dağıtıp bu şekilde eleştirilere açık olmanız daha önce hiç rastlamadığım bir durum.Bence çok önemli ve akıllıca bir davranış.Beni olumlu anlamda etkilediğini söyleyebilirim. 

Seçkin SOY

İktisat


Neşeli ve konuşkan bir şekilde konuşmanız ,Her şeyi açık açık söylemeniz en iyi yönlerinizden.Tabiki toplum adına birkaç kampanya yürütmeniz de çok güzel.

Yeşim TAZEGÜL

Uludağ Üniversitesi | İktisat Bölümü


Semineri genel olarak beğendim.Hatta biraz daha fazla süre olmasını isterdim.Ben dinlemekten büyük bir keyif aldım.Teşekkürler.

Gülşah MİDİLLİÇ

İİBF Maliye


Güzel sempatik bir kişiliğiniz var.

Kübra ÜNAL

İktisat


Merhaba ,bana bu eğitimde vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum.Size karşı bir eleştirim yok ,kendinizi gayet iyi ifade ettinizi düşünüyorum.

Kübra SERDAROĞLU

Ekonometri


Anlatım akıcı ve içtendi.teşekkürler.

Merve YÜCE

Biyo sistem Mühendisliği


Yaşam tecrübenizi bizlere aktarırken nokta atışı yapmanız konuşmalarınızı kalıcı ve sürükleyici kılıyor.

Özlem ALTUĞ

Uluslararası İlişkiler


Çoğu şeyin öncüsü olmak sizin için inanılmaz mutluluk verici olsa gerek.Size inanan ve sizin inandığınız kişilerle inandığınız şey uğruna beraberce çalışmak sizlere çok şey katacaktır.Gençlik platformu hak ettiği yere gelecektir.Başarılarınızın devamını dilerim.

İrem ZÜLAL

Uluslararası İlişkiler


Küçük katkılarla , büyük işler başarabilmek çok değerli.Olumlumu olur , olumsuz mu olur hatta yorum mudur ? Bilemedim.Katkı sağlayabileceğim , kendimi gerçekten bir parçası sayabileceğim oluşumlarda yer almayı isterim.Umarım çalışmalarınızdan birinde yer bulabilirim.Başarılı buldum sizi , tabi kendi fikrim.Oluşumun bir parçası olmak için çaba harcayacağım.

Melike MUTLU

Muhasebe


Bilgileriniz için teşekkür ederim.Ekibinizden olmak isterim çalışmalarınıza destek vermeye hazırım.Sosyal sorumluluk projelerinde olduğunuz için çok mutlu oldum.Bunları düşünen sorumluluk sahibi bireylerin olması çok güzel teşekkürler.

Muhsin ŞEN

İşletme Yönetimi


Kan bağışı kampanyanızdaki başarımızdan dolayı tebrik ederim. 

Tuğba SAYIN

Kamu yönetimi


Kendimi geliştirmek ve insanlara faydalı olmak amacıyla yaptığım şeylerin çalışmalarınızı duyunca ne kadar da küçük çaplı olduğunu gördüm.Yabancı dili öğrenebilmek için yıllarımı harcadım ama yurtdışı imkanlarım olmadığımdan tam olarak öğrenemeyeceğimi biliyorum.Fakat bu seminerden sonra imkanlarımı daha da zorlayacağım.Yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ederim. 

Bahar AYDIN

İktisat


Takım çalışması hakkındaki görüşleriniz beni gerçekten etkiledi.Bu etkinliğin bana çok şey kattığını düşünüyorum.En azından bir daha veya hayatım boyunca "Asla pes etmemem" gerektiğini anladım.Fırsatların bize değil , bizim fırsatlara gitmemiz gerektiğini bir kez daha gösterdiğiniz için teşekkürler. 

Mine SÜNGÜN

Muhasebe


Sunumunuzu ve diksiyonunuzu çok beğendim.Çok Teşekkürler.

Büşra HEMİTLİ

Uludağ Üniversitesi | Çalışma ekonomisi ve Endüstri İlişkileri


Meclis Üyesi. Pozitif enerji zirvedeydi.

Zekiye Nur OVALISOY

İktisat


Böyle bir etkinliğe önayak olduğunuz için tebrik ederim.Biz gençler olarak gerçekten etkin bir şekilde faydalanabileceğimiz bir platform.

Raif KÜNTAŞ

Kamu yönetimi


Paylaşımlarınız kendimi sorgulamamı sağladı.

Hafize SARIER

İşletme Yönetimi


Size destek vererek başarılarınızın devamını diliyorum.

Azize EYİOĞLU

Maliye


Pozitifsiniz ve güler yüzlüsünüz.

Seren YILMAZ

Maliye


Yaptığınız çalışmalardan dolayı sizi takdir ediyorum.İnşallah daha büyük başarılara imza atarsınız.Eğlenceli , pozitif ve hareketlisiniz.

Elif ERBEK

Ziraat Mühendisliği


Pozitif enerjinizi ve ortam kontrolünüzü beğendim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Neslihan ÇORAKCI

Uludağ Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler


Böyle birşey yaptığınız için sizinle gurur duydum.Keşke sizin yerinizde olabilseydim.Geleceğin gençleri olarak sizin yerinizi alır belkide rakibiniz olurum inşallah.

Alper TEKİN

Kamu yönetimi


Hitap yeteneğiniz başarılı , samimi bir bakış açısıyla anlatımınız analayış için rahat bir ortam oluşturmakta.Hayallerin olması güzeldir.Bunu hiç bir zaman unutmamalıyız.

Gizem GÜMRÜKÇÜ

Uludağ üniversitesi | Tekstil teknolojisi


Etkileyici bilgilendirici , yaptığınız işler takdir toplayıcı bizi de böyle bir şey ile bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Çiğdem GÜMRÜKÇÜ

Trakya Üniversitesi


Sunumunuzu çok beğendim.Yaptığınız işler ve bilgiler için teşekkür ederim.

Tuğçe BALCI

Uludağ üniversitesi | Tekstil teknolojisi


Toplu çalışmaların ne kadar faydalı olduğunu gösterdi.İyi bir eğitim verildi.Hep bir isteğinin olması gerektiğini ve toplu çalışmalar da ben değil biz dememiz gerektiğini gördüm.

Naciye ŞENER

Ege Üniversitesi | Kimya bölümü


Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi Çevre ve Sağlık Çalışma Grubu Temsilcisi Yardımcısı. Katılımınız için TEŞEKKÜRLER. iyiki varsınız.Sevgiyle kalın.

Zeliha GÖKTEPE

Tekstil Teknolojileri


Geldiğiniz yer beni etkiledi.Bende bu yüzden sizi dinledim ve etkilendim.

Burak YAYLACI

Kamu yönetimi


Dinleyicelere söz vermeniz ve onları sonuna kadar dinleyip cevap vermenizi çok beğendim. 

Eda KESKİN

Koç Üniversitesi | Ekonomi


Seminere biraz geç gelsem de geldiğim ve dinlediğim kadarıyla oldukça yararlıydı. Bir kez daha kendimin, düşüncelerimin hedeflerimin farkına vardım. 

Buse KIŞ

Bilişim Teknolojileri


Gayet gençlere yönelikti. Vine fenomenlerini de istiyoruz.

Seçil KAYNAK

Marmara Üniversitesi | Biyoloji


Öncelikle sizi izlemek için derse katılmayıp geldik zaten. Yani her şey çok tatmin ediciydi. Ben de çok ilgiliyimdir anlattığınız her şeye aşinayım. Umarım bir gün beraber çalışırız. Sosyal sorumluluk projeleri yapmak, yönetmek konusunda deneyimli ve başarılıyımdır. Ben de on yaşında annemi kaybettim ve bu tür zorlukların insanları üretkenleştirdiğine inanırım.

Gamze EKŞİ

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Harika bir seminer oldu. Ben de blog sahibiyim ve ne yapmam gerektiğini tam bilmiyordum, yani markalaşma adına büyük umut oldu. Gençliğimizin gücünü farkettirme adına çok etkili oldu.

Burak KATIRCIOĞLU

Marmara Üniversitesi | Biyoloji


Her şey çok güzeldi. Keyifle dinledim, başarılarınızın devamını dilerim.


İdil SALDIRANER

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri

Hayatımda gördüğüm en cana yakın sunumuyla mükemmel bir sunum oldu. Ben de blog açıp restaurantlar ve cafeler hakkında yazılar yazmak istiyorum.Sizi takipte kalacağım. Kattıklarınız için teşekkürler.

Fatma Sena ÇELİK

Marmara Üniversitesi | Bilgi ve Belge yönetimi


Girişimcilik adına iyi örnek oldunuz. Söz konusu sadece kariyer değildi. Duyarlı olmayı öğrenmemiz çok güzeldi. Teşekkürler.

Oğuz ÇOBAN


Abicim çabalarını takdir ettim. Seneye üniversiteye gidicem. Projelerinizde yer almak isterim.

Bahar EJDER


Edremit'e bir hareket getirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Hayallerim konusunda arkadaşlarımdan alamadığım desteği aldım belki de İsmail Bey'den.

Merve SARI

Grafik ve Fotoğrafçılık


Hayal kurmaya devam etmeyi sağladıkları için teşekkür ederim. Hayvanların kısırlaştırılmasına karşıyım.

Barış CANER


İsmail Bey on numara, sözü yazılası biri. Daha fazla gündelik bilgi paylaşılabilirdi.

Beray BÜLBÜLLER


Güzeldi.

Sena YILMAZ


Güzel bir söyleşi.

Taha TOPAL


Bu grubu Bergama'da görmek isterim.

Mustafa TOPAL

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Elinize, dilinize sağlık.

Emre ÇEVİK

Üniversite Adayı


Merhaba. Edremitimiz' e hoşgeldiniz. İdealleriniz, hedefleriniz, hayatınız gerçekten hoşuma gitti. Üniversite yolundaki hayallerim yeniden şekillenecek sayenizde. Üniversite ve daha sonrası için bize kttığınız düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Furkan VURMAZ

Marmara Üniversitesi | Bilgisayar Programcılığı


İlk olarak Edremitimiz' e hoşgeldiniz. Bana merhaba kelimesinin ne anlama geldiğini öğrettiniz. Aynı zamanda markalaşma ve kişisel olmayı be seminerinizde paylaştınız ve hayallerimin peşinde olmayı deneyeceğim. Tekrar görüşmek üzere.

Eda DÜZÖVÜT

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Seminer beni çok etkiledi. Özellikle şu halının üzerine oluşturduğunuz şehir çok hoşuma gitti. Bende aynı şekilde yaratıcı fikirler üretmek amacıyla ve eğlenmek amacıyla halının üstüne evler adalar kurardım. Acayip bir acıma duygum var. Toplum için yaptığınız her şey ve alçak gönüllülüğünüze hayran kaldım. Tekrar görüşmeyi diliyorum.

Emre SARITEKİN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


"Acayip İşle Atölyesi" olarak ilk duyduğumda aklıma farklı tasarımlarda mobilyalar geldi. İlk algı deriz ya hep.. Ama daha sonra sunumunuza bunun içini çok daha farklı doldurduğunuzu gördüm. Belki de bu ilk algı "atölye" kelimesinden kaynaklı. Düşüncemi paylaşmak istedim. Hayatınızda başarılar dilerim.

Behlül FİDAN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Konferansınız boyunca beni etkileyerek bişeyler öğrenmemizi sağladınız. Açıkçası sizinle iletişimi koparmak istemiyorum. Kısa sürdü.

Saba TOK

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Sunumunuzu çok beğendim. Yaptığınız işlerden daha çok haberdar olmak isterim.

Sena KOÇ

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Gerçekten anlatımınızı, konuşma tarzınızı çok samimi buldum. Anlattıklarınızın elle tutulur bilgiler olması daha çok ilgi çekti diye düşünüyorum.

Tuğba BEKGÖZ

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Çok keyif aldığım seminerdi. Sıkılmadan, gülerek eğlenerek dinledim. Anlattıklarınız daha önce katıldığım sunumlara göre daha samimiydi. Kendi hayatınızdan bahsetmeniz arkadaşlık ilişkilerine değinmeniz çok hoşuma gitti. Sizi dinlerken hayallere daldım ama buna inanarak hayal kurdum çünkü anlatımınız çok bizdendi, ütopik değildi. Teşekkürler.

Merve İŞLEK

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Bence çok tatlı ve girişimci biri. Bizleri yaptığımız işlere, çalışmalara teşvik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Elif Burcu SEVEN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Bize her şeyin iyi okullarda okumaktan, iyi eğitim almaktan ibaret olmadığını bir kez daha hatırlattınız. Önemli olan kendimizi tanımak ve geliştirmek olduğunu daha iyi anladık.

Yağmur AYAN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Anlattıklarınız için öncelikle teşekkür ederim. İyi bir başlangıç ve iyi bir gelecek için iyiki sizi dinledim. Hiçbir şeyden korkmaman gerektiğini ve kendimizi dinlememizi her zaman ve her yerde ulaşabileceğimizi sizden dinleyerek öğrendim.

Emine SEVİL

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Anlatılan şeyler, insan hayatına kayda değer yargıların oluşmasını sağlayacak düzeydeydi. Düşüncem olarak, ben gerçekten samimi buldum ve gerçekten beğendim. Hatta ben nasıl katkıda bulunabilirim, nasıl kendimi geliştirebilirim diye düşündüm.Çünkü beni gerçekten etkiledi. Ve ben eminim benim gibi etkilenen ve bu tarz şeyler düşünen arkadaşlar olmuştur. Böyle bir harekette görev aldığınız için ve bunda gurur duyduğunuz için tebrik ediyorum. Hayatınızda başarılar.

Elif Nur ALTUN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Sunumun akışı olarak oldukça memnun kaldım, zevkle dinledim. Özellikle yaşanmış kısa hikayelerin anlatılmasından memnun kaldım. Benim için güzeldi. Teşekkür ederim.

Tubanur KIRÇİÇEK

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Oldukça keyifli bir seminer oldu. 20 yaşındayken bile neler yapabileceğimizi canlı örneklerle görmüş olduk. Katılımınız için teşekkür ederim

Beyza BULBURU

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


İş tecrübelerinizin bölümümle alakası olması nedeniyle ilgimi oldukça çekmesini belirtmek isterim. Kendimi geliştirmem için faydalı bir seminer olduğunu düşünmekteyim ve tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Umarım bir diğer seminerde tekrar bilginizden ve tecrübelerinizden faydalanma imkanı bulurum.

Zafer YILDIRIM

Konya Selçuk Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği


Hayatınızdan kendime örnekler aldım. Sizlerden yardımcı olmanızı isteyeceğim.

Senem YILDIRIM

Konya Selçuk Üniversitesi | İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı


Yapabileceklerimin farkına varmamı sağladığınız için teşekkür ederim.

Serpil BERBEROĞLU

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Yapmamız gerekenleri yapmamız için tetiklediniz, teşekkürler.

Mine YELEN

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Gaza getirdiniz hepimizi, teşekkürler..

Nuriye YILMAZ

Konya Selçuk Üniversitesi | İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı


Kendime web site yapmayı düşünüyorum sizin sayenizde.

Özden Nur ÖZDEN

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Sunumunuzu çok başarılı buldum ve gerçekten hayallerimin peşinden koşmaya kararlıyım. Her şey için okulumuzu ve bizi ziyaret edip vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Kübra AYHAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Yaptığımız etkinliklerimiz sonucu ne kadar olumlu ve güzel günler geçirdik. Çok verimli bir başlangıç yaptık. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Selin ÖNEMLİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Resim


Gaz verir nitelikte konuşmalarınız çok hoşuma gitti. Acayip işler atölyenizi görmek isterim. Sizleri böyle görmek umut verici. Teşekkürler. Yetmedi bu bana, kısa sürdü ya :)

Kübra ÇAPAK

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Siz de dahil bugün bütün misafirlerimiz bize çok şey kattınız. Şahsen bana çok şey kattınız. Sadece sizin hakkınızda neler düşündüğümü tahmin bile edemezsiniz. Çok çok çok özendim. İlerde hatta şu an sizin gibi olmak isterim. Sizi tanıdığıma da çok memnun oldum. İrtibatınızı kesmezseniz çok mutlu olurum.

Neziha Betül DOĞRUER

Konya Selçuk Üniversitesi | İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı


İkna edici ve gelecek hakkında şimdiden yapabileceğim şeyler olduğunu ve bunları yapmanın ilerde çok işe yarayacağını gösterdi. Katıldığım için gerçekten mutluyum.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Yenilikçi bir kişilikli siniz. Sizin için dersi kaçırdım ama buna değdi. Zevkle dinledim. Keşke bütün erkekler siz gibi olsa. Sizle çıkabilirim :))

Kaya Can METİN

Konya Selçuk Üniversitesi | Gazetecilik


Hayatımızdaki en ufak düşüncelerin hayatımıza olumlu etkilerde bulunacağını örneklerle açıkladığınız ve bu konuda bize yön verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bedia SATIK

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Hedefe ulaşmam için yardımcı oldunuz. Reklamcı olmak, ajans açmak istiyoruz, umarım bize yardımcı olursunuz. Beni işe alın :))

Onur Alp BAŞKAYA

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


Son derece başarılı bir konferanstı. İş kazanım ve başarılı olma konusunda çok şey öğrendim. Gerçekten ileri ki zamanlarda bana tecrübe olabilecek şeyler kazandım. Her şey için teşekkürler.

Fatma KUYUBAŞI

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Merhabanın anlamını, hayal etmeyi, hedeflere ulaşmayı öğrettiğiniz için teşekkürler. Sempatiniz, insanlara yakınlığınız, sıfır egonuz sizi unutmamamı sağlayacak.

Fahriye BÜTÜNER

Konya Selçuk Üniversitesi | Arap Dili ve Edebiyatı


Başarılarınızdan dolayı tebrik ederim sizi ve devamını dilerim. Gençlerle ilgilenmeniz çok güzel.

Selçuk SÖYLEYİCİ

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


Okuduğum bölüm İngilizce olduğu için korkum vardı. Sizi dinledikten sonra biraz biraz cesaretlendim. Çok başarılıydınız, çok teşekkürler.

Dilek GÖRÜR

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


İlk defa bir konferansta "sıkılmadım".

Yunus Emrah YILDIZ

Konya Selçuk Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği


Kelimeler yetmez olumlu yönlerini saymakta. En yakın zamanda gençlik platformu olarak bir etkinlik bekliyoruz.

Afra Nur BÖYÜKELHAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Arap Dili ve Edebiyatı


"Sırf bu dünya için mi yaratıldın ki, bütün vaktini ona harcıyorsun ?" (BEDİÜZZAMAN) Gençliğin asıl sorunu Allah'ı tanımaktır. Bu girişimcilik ahiret için de geçerli olmalı. Olaya biraz da bu yönden bakın.

Evren ECER

Konya Selçuk Üniversitesi | Gazetecilik


Hayatın gerçekten bir mücadele olduğunu bu seminerden öğreneceğimi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Ömer Faruk ONGUN

Konya Selçuk Üniversitesi | Büro Yönetimi


Verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederiz.

Hakan ERFİDAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Büro Yönetimi


Verdiği bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim ve bizlere yardımcı olmasını dilerim.

Şerife KARABIYIK

Konya Selçuk Üniversitesi | Sosyoloji


Öncelikle buraya kadar gelip bizlerle deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Konuşmanız süresince ne yazacağımı düşündüm. Ama hiçbir şey aklıma gelmedi. Tek diyebileceğim bize kişisel gelişim uzmanları gibi gaz vermeyip nasıl yapacağımızı gösterdiğiniz için minnettarım size. Artık hayalim ve hedefim var. Nasıl yapacağımı da biliyorum. En dikkatimi çeken şey nasıl algılarla oynanacağı oldu. sanırım hayatım boyunca unutmayacağım.

İkbal B. ATUŞ

Konya Selçuk Üniversitesi | Arkeoloji


Hayallerim gerçekten değerli.

Şerife Kerniç

Konya Selçuk Üniversitesi | Arkeoloji


Çok sıcakkanlı, sempatik.

Emine AYDIN

Konya Selçuk Üniversitesi | Arkeoloji


Çok sıcakkanlı.

Aslıhan YAVUZ

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Ön yargıyla geldim fakat seminerinizi çok beğendim. Bana dediklerinizin artısı olacağına inanıyorum. Geçenlerde Bellona'dan mobilya almıştık. Babam da sürekli İstikbal'den neden almadığımızı söyleyip durdu. Babama aynı şey olduğunu söyleyeceğim sayenizde.

Rubeyda ÖZENER

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Hayat tecrübesini kazanmışsınız. Umarım bizlerde sizin gibi olabiliriz.

Mihriban ÇELEBİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Radyo Tv Sinema


Gerçekten çok güzel bir seminerdi. İlk defa böyle bir seminere katıldım. Çok memnun oldum. Sizi tanımak çok güzeldi.

Hatice UYSAL

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


kendime olan öz güvenimi artırdı İsmail Hilmi Beyin bizden biri gibi konuşması.

Şeyma AYTEKİN

Konya Selçuk Üniversitesi | Gıda Mühendisliği


İnsan isterse her şeyi yapabilir.

Merve KÜÇÜKER

Konya Selçuk Üniversitesi | Dış Ticaret\ İşletme


Dinlediğim ve izlediğim bu başarılı konferans için sayın " İsmail Hilmi Adıgüzel" e sonsuz teşekkürler. Gerek iş hayatımda gerek özel yaşamımda kullanabileceğim değerli öğütler ve birikimler kazandım. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Mustafa BAHADIR

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Verdiğiniz seminerden oldukça memnun oldum. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi biz üniversite öğrencileri ile paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Hayatınızda daha büyük başarılar olmasını istiyorum.

Neslihan ADIGÜZEL

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Olumlu fikirler uyandıran, işe atılma ve bir yerden başlama hevesi uyandıran anekdotlar içeriyor. Tonlama ve hitabet bazı noktalarda yetersiz kalıyor.

Oğuz AKMAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Çok yararlı bir konferans ve konuşma. Teşekkürler..

Umut Tugay ÖZDEMİR

Konya Selçuk Üniversitesi | İktisat


Bu tür etkinliklerin yapılması olumlu ve güzel.

Zeynep ÜNAL

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Çok enerjiksiniz ve gayet olumlu cümleler kuruyorsunuz. Deşarz değil, deşarj.

Özlem HELVACI

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Yaptığınız işler çok güzel. Tebrik ederim ve başarılarınızın devamını dilerim. Biraz daha esprili ve akıcı olmalı anlatım.

Sümeyra DOĞAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Türk Dili ve Edebiyatı


İçten bir konuşmaydı. Van depremi, Japon halkına yardım, kan bağışı vs gibi konularda yaptığınız "iyilikte yarış" dinlenmeye değerdi. (üniversite-lise) bilgi alışverişi kuruluşlarının da buna destek vermesi takdire şayan. Girişimcilik adına iyi denebilecek bir konuşmaydı. Teşekkür ederiz...

Şilan ÜNEŞİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Alman Dili ve Edebiyatı


Gençler adına yapılan çalışmalar güzel. Böyle bir ülkenin, bu gibi girişimcilere ihtiyacı var. Sunum biraz daha etkileyici olmalı. Kelime telaffuzlarına dikkat edilmeli ve tane tane konuşulmalı.

Yaprak YAMAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Alman Dili ve Edebiyatı


Gençlerin bilinçlenmesi adına güzel bir seminerdi. Sunum daha iyi olabilirdi.

Kübra YILMAZ

Konya Selçuk Üniversitesi | Sosyoloji


Samimiyeti gerçekten çok güzel. Beden dilini iyi kullanıyor. Yapılan etkinlikler gerçekten minnettar olunacak derecede.

N.Hale MERAL

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Seminer çok geç başladı.

Şerife Nur ÖNDER

Konya Selçuk Üniversitesi | Sosyoloji


Seminer öncesi amfide katılımcıların arasında gezmesi bence çok iyi oldu. Yapılan etkinlikleri anlatması, sunması da iyi. Kendi hayatını anlatması da çok iyi.

Erkan EKİNCİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Turizm Rehberliği


Yazsam roman olur.. Ayakta dinledik yorulduk.

Şefika YAYLA

Konya Selçuk Üniversitesi | Sağlık Yönetimi


Olumsuz eleştiri değil soru sormak istiyorum. Kendinize aşırı derecede güveniyorsunuz. Bu güveninizi yıkan herhangi bir sorunla karşılaştınız mı ?

Emine ÖZTÜRK

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Mükemmel bir anlatım tarzınız var. Anlattığınız şeyler çok değerli. Tebrikler..

İlsu ARSOY

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Marka olmak ile ilgili bir çok şey kazandığımı düşünüyorum. Benim de birçok hayalim var. Mesleğimde en iyisi olmak istiyorum. Çocuk gelişimi bölümünde okuyorum ve çocuklarla ilgili yapılacak birçok şeyin olduğunu düşünüyorum. Bu konuda bana çok cesaret verdini. 1. sınıftayım, dediğiniz herşeyi araştırıp pekiştireceğim. Teşekkürler. Seminerin geç başlamasından biraz şikayetçi olsam da seminerden sonra aklımda olumsuz birşey kalmadı.

Tunahan ÖZEN

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Genelde bildiğim şeylerdi ama güzel anlattınız. Gelecekte güzel ve yükseklerde görüşürüz.

Ümmügülsüm KIVRIK

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Hayallerim üzerinde tekrardan düzenleme yapmak gerektiğini fark ettim. "merhaba" yı öğrendim.

Salih BAŞCI

Konya Selçuk Üniversitesi | BESYO


Sunum şekli, konuşmadaki ses vurguları, hitap tarzı, konuşmanın slaytlarla zenginleştirilmesi, anlatılanların nesnel bir soğukluktan olması, bir o kadar da öznel bir somutlukta olması güzeldi. Anlatılan konuların daha detaylı bir şekilde dile getirilmesini düşünüyorum. Zaman sorununuz olduğu için daha geniş bir zaman diliminde görüşmek üzere.

Derya Gül KANANOĞULLARI

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Öncelikle hayran kaldım başarınıza. Tecrübeleriniz takdir edilecek türden. Bazı fikirlerinizi kendime örnek alacağım. Tanıdığım için şanslıyım. İyi günler.

Mehmet TÜRKÖZ

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


Etkinlik gayet güzeldi. Bölümüm ve düşüncelerim doğrultusunda bir etkinlikti. Sizinle daha fazla iletişime geçmek isterim.

Havva SERÇE

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Ben görevli olduğum için bazı yerleri kaçırdım fakat dinlediğim kadarıyla çok faydalı, çok verimli bir söyleşiydi. Katılımınızdan onur duyduk. Bize çok şey kattınız. Bölümümle pek alakası yok ama ben her bölümün bu söyleşiden bir şeyler kazanacağını düşünüyorum. Kendi adıma ve GİKAT adına teşekkür ederim.

Hatice Merve AKSOY

Konya Selçuk Üniversitesi | Arap Dili ve Edebiyatı


Her şey çok güzeldi emeğinize ve tecrübenize sağlık. Teşekkür ederiz.

Aslınur BÜYÜKPİŞİRİCİ

İstanbul Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Genç yaşta olduğunuz halde birçoğumuzun hayalini gerçeğe dönüştürmüş; hayallerimi gerçekleştirme yolunda verdiğiniz tavsiyelerin bana katkısı olacağını düşünüyorum. Üniversitemize geldiğiniz için teşekkürler. Başarılar dilerim. Kariyer basanlarınızı adım adım dinlemek isterim.

Ali YILDIZ

İstanbul Üniversitesi | Deniz Ulaştırma İşletmesi Mühendisliği


Yaptığınız işin, projenin çok güzel olduğu ve emek gerektiren, bu emeğin neticesinin de takdire şayan olduğunu düşünüyorum. Umarım herşey gönlünüzce olur. Öncelikle sizi ilk defa burada tanıdım. Yapılan projelerden de sonuç olarak ilk kez haberdar oluyorum.

Gizem Tuğba SAĞIR

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Vaktin çok çabuk geçtiği, yararlı bir oturum oldu. Katılımınız için teşekkür ederiz.

Gökben KÖPRÜCÜ

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Bu form çok güzel düşünülmüş. Net olarak sınırları belirlenmiş güzel bir konuşmaydı.

Halid Bahadır ERGÜL

İstanbul Üniversitesi | Maden Mühendisliği


Dinamik kişiliğinizle akla takılan sorulara akıcı bir şekilde cevaplar verdiniz. Ayrıca genç oluşunuz oturumun arkadaşça bir havada geçmesini sağladı. Geldiğiniz için ve tanışma fırsatı yakaladığımız için memnun oldum. Başarılarınızın devamını dilerim.  

Canan KAPLAN

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Geldiğiniz için teşekkürler. Vizyonumuzu genişletmek, korkmadan adım atabilmek adına olumlu etkiler yarattınız.

Tuğba KÜLEKÇİ

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Sizinle tanıştığımız için teşekkürler. Girişimcilik ruhumuza olumlu etkilerinizin olacacağını düşünüyorum. Umarım ilerde bir gün girişimli olmuş biçimde tekrar sizi dinlerim.

Zeynep Seda BİBER

Fen Bilgisi Öğretmenliği


Sosyal girişimcilik örnekleri ve yapılan çalışmalar çok güzel. İnternetin, sosyal ağların, hayal kurmanın ve hayallere gidilecek yolun nasıl önemli olduğunu ; girişimcilik, kariyer ve marka olmanın nasıl olması gerektiğiyle fikirleriniz çok önemli oldu.Konuşma tarzınız birak agresif ve sorularınız net değil.Sorduğunuz sorulara katılımcılardan cevap alamamanızı gördükten sonra örnek verip tekrar sormanız olumsuzluk yarattı.

Zeynel Abidin ÖNER

İktisat


Yaptığınız iş çok kutsal, faydalı uğraşımlar. Kan bağışı kampanyanıza çok sevindim. Kimisi yaptığı eğlencelerden, içki partilerinden bahseder, siz insanlığa faydadan bahsediyorsunuz.Umarım sadece sosyal hayatta değil siyaset, politika, spor alanlarında da sizler gibi gruplar oluşur.Mal varlığınızdan konuşmaya başlasaydınız daha çok ilgi toplardınız.

Şeyda TUĞ

İktisat


Yaptığınız işler gerçekten başarılı, kan bağışı, resim sergisi, gençlik siteniz… Umarım daha da çok başarılı ve faydalı birçok işe daha imza atarsınız. Haa bu arada merhaba nın anlamını da bugün öğrendim. Herkes için yapılan bu faydalı işlerden dolayı teşekkür ederim.Sunumlarınız biraz sıkıcıydı. Aşkım Kapışmak ile projeler görüşmüşsünüz. ondan biraz daha sizde destek alabilirsiniz. Çok fazla bunu bunu bunu yapın demeseydiniz iyiydi. Parmağı göze sokmak oldu biraz. Olumsuzluklar biz diliyle, olumlulukları siz diliyle..

Duygu ŞAHİN

Tarih


Bu yaşta gelmiş olduğunuz başarı gerçekten takdire şayan. Tam gün dinlemiş olduğum konuşmalar kesinlikle ilerideki yaşam tarzımı değiştirmemi ve ona göre hareket etmemi göstermiş oldu. İleride ben de iş kadını olacağım buna inanıyorum. Size ileriki yaşamınızda başarılar. 5 yıl sonra görüşmek üzere.

Abdurrezzak GÜNDÜZ

Sosyoloji


Jest-mimiklerinizi iyi kullanıyorsunuz. Tamlamalar sağlam. Kendi hikayenizi anlatırken bizden ne tür soru bekliyorsunuz anlamadım. Başta yapmacık başladınız ama sonrası iyiydi. Aralarda birçoğunu ilgilendirmeyen yerlere ve konulara değiniyorsunuz.Giriş çok önemlidir. Seminerlerde giriş nasıl başlarsa öyle gider. Sürekli sıkıldınız mı diye sormayın, her soru sonunda sıkıntı artar.

Cahide MURAT

Tekstil Teknolojisi


Yapamadığımız bazı konularda cesaretlenmemizi sağladınız. Özgüven duygusunun yükselmesini sağladı. At gözlüğü taktığımız konularda bizi o o at gözlüğünü çıkartarak, geniş bir açıdan bakmamızı sağladınız. Teşekkür ederim.

Mehmet UĞUR

Sosyoloji


Hayatımda büyük değişmeler oldu bugün. Ön yargılarımı yendim gibi. Artık ömrümün gerisi tüm kalbimle yapacağıma inanıyorum. Bana balık vermediniz. Balık tutmayı öğrettiniz. Hayatımızın en büyük hırsızı zamana fırsatçı oldunuz. Daha fazla bilgi az zaman..

Elif ERDEN

Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Herkes için verimli olduğunu düşünüyorum. Her insandan bir şey kapılır ve buna çok inanıyorum. İnsanların başarılarını dinlemeyi severim çünkü biryere gelebilmende örnek aldığın insanların katkısı vardır. Konferanstan çok memnun kaldım. Sadece sese dayalı teknik arızadan başka sorun görmedim.

Sabina HASANLI

İşletme


Hayatımıza nasıl yön vereceğimizi, aslında daha çok neler başarabileceğimiziöğrettiniz.

Hasret CULUM

Sosyoloji


Enerjik başladınız. Yoğun bir konferanstan sonra kendimizi toparlayabildik. Teşekkürler. Çok sesli konuştunuz. Biraz da fazla kendinizi övdünüz. Konuşmaya devam etmeyin dememize rağmen konuşmaya devam ettiniz. Konunun dışına çıktınız bazen.

İlkay BOZ

Siyaset Ve Kamu Yönetimi


Genel olarak beğendim. Bazı eksiklikler vardı.

Büşra URŞ

Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik


Keyifli ve en önemlisi, bilgi verici bir seminerdi. Uygulamaya geçmekten çok hayal kurmakla yetinen bir gençlik olmakla yetinmeyerek bazı adımlar atmak için cesaretlendim. Seminer; kararlı, azimli ve inançlı olmanın başarıanahtarı olduğunu düşnmemi sağladı.

Hacer ZEREN

İktisat


Beni ilgilendiren bir bilgi yoktu ama konuşmacılar keyif vericiydi. Fazla uzun sürüyor. Tavsiyem konuşmacıların daha kısa sürede konuşma yapmalarını tavsiye ediyorum.

Bahar BULUNDU

İktisat


Kariyer yapabilmek çaba ve lisanla beraber kalben ve ruhen hissettirmeyi gerektirdiğini farkettim. Aşk sade gönüle hitap etmez, kariyer aşkıyla birçok şey elde edilebilir.

Emine YALÇIN

İktisat


Bilgilendik, aklımıza takılanları öğrendik. Çok fazla uzun sürdü.

Esmanur YILMAZ

Gıda Mühendisliği


İş arayanın marka olmasının gerektiğini öğrendim. İş yapmanın, çalışmanın yaşı ve cinsiyeti yoktur.

Zehra DUTAL

İşletme


Gayet verimli geçti. Bilhassa Ataman ÖZBEY i çok sevdim. Uzun sürdüğü için yoruldum.

Fatma Nur SALUR

İşletme


Seminerde çok bilgiler edindim. Ufkumu açtılar. Cesaret ve güven geldi. Bilmediğim çok şeyi öğretmek çok hoşuma gitti. Özel konularda çok derine inmeleri, çok fazla şeffaf davranmaları çok hoşuma gitmedi.

Sebla ÖZ

Uluslararası İlişkiler


Neler başarılabildiğini öğrendim. Eminim ileriki yaşamımda bana ışık olacak.

Furkan KARAASLAN

İşletme


Program çok verimli geçti hayatıma bir şeyler kattı.

Elif ÇETİN

Aksaray Üniversitesi


Programın bu kadar uzun olduğunu duyduğumda çok sıkılacağımı düşünmüştüm. Ama düşündüğüm gibi olmadı çok zevkle, keyifle dinledim. Yaptığınız programdan dolayı teşekkür ederim.

Sabri GÜVEN

Aksaray Üniversitesi


Herşey çok iyi, sadece çorabınız yeşil gözüme takıldı. Siyah veya gri göz ile daha uyumlu olur.

Güler ERDOĞAN

Aksaray Üniversitesi


Hocam; öncelikle üniversitemize geldiğiniz için teşekkür ederim.Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler, üniversitemize geldiğiniz için de teşekkürler. Tekrardan bekleriz, başarılarınızın devamını dilerim.

Fatma TAŞÇI

Aksaray Üniversitesi


Öncelikle programa geldiğim için şanslı olduğumu söylemek isterim. Farkında olduğum ama ertelediğim şeyleri ertelememem gerektiğini daha iyi anladım. Buna ilk olarak mail adresimi değiştirmekle başlayacağım.

Sevgi ŞANLIKAN

Aksaray Üniversitesi


Bazı konularda dikkatimi çekip uygulamam gereken konular olduğunu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.

Tuğba KAHRAMAN

Aksaray Üniversitesi


Bazı konularda bize eksiklerimizi bilgi vererek, yapmamız gerekenleri önerdiniz. Bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Mehmet KURAR

Aksaray Üniversitesi


Sıkıcı değildi, muhabbet havasıyla geçti. Biraz uzun sürdü, genelde iyiydi.

Hasan Fehmi DONAR

Aksaray Üniversitesi


Sunum ve içerik olarak çok başarılı bir sunumdu. İsmail Bey' i kendini bu kadar geliştirdiği ve bu gelişimden bizleri de faydalandırdığı için teşekkür ediyorum.

Pınar GÜLFİDAN

Aksaray Üniversitesi


Kişisel marka nasıl olacağı hakkında bilgi sahibi oldum. Elinde hiç sermaye olmadan iyi bir kariyer sahibi olunabileceğini gördüm. Eleştiriler düzgün olduğu sürece bizlere büyük katkılar sağlanabilir.

Sevil YEDİYILDIZ

Aksaray Üniversitesi


Bu sunuma katılıp katılmamak konusunda çelişkilerim varken şu an sunum bitti ve dediğim tek şey iyiki katılmışım. Çok teşekkürler.

Erdi GÜNDÜZ

Aksaray Üniversitesi


Pozitif bir adamsın. Bağış kumbarası fikrin çok hoşuma gitti. Allah yar ve yardımcın olsun.

Merve ÖZEL

Aksaray Üniversitesi


Öncelikle sunum için ve güzel fikirleriniz için teşekkür ederim. Güzel ve keyifli bir sunumdu, hayal kurmanın güzel ve sadece hayalde kalmayacağını gösterdiğiniz ve umut aşıladınız için teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim.


Zaman zaman susmak, zaman zaman konuşmak lazım..


Daha güzel günler yaşamıştık, daha da güzelini yaşayacağız.

ali kemal ergelen

Executive Director - Gebe.com


Yeni nesil sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek özellikle gençlerin bu konuda bilinçlenmesini ve örgütlenmesini sağlayabilen, bu alanda planlı organize ve birleştirici projeler üreten, organize eden, uygulayan bir beyindir.

Tuğçe Semercioğlu

Reaktör İstanbul şirketinde Sr. Brand Manager


Bu adam var ya bu adam... yoktan var eden, var olanı üst seviyeye taşıyan, yaratıcı fikirleri nirvana seviyesinde olan, tuhaf, ilginç ama bir o kadar da on numara bir adamdır... Sosyal fayda sağlamada bir çok kişiye örnek olabilecek, teorik değil uygulamalı eğitim veren, harika sosyal projelere imza atan müthiş bir insandır.... Çok keyifliydi onunla çalışmak:)

CUBE Medya

Mustafa ÖZKAN


İsmail, şu dönemde az bulunan bir özelliğiyle öne çıkıyor ki o da hızlı düşünen ve hızlı reaksiyon alınabilen. Herkesten ayrılan bir diğer yanı samimiyet ve profesyonelliği hem özünde hem de iş hayatında iyi sentezlemiş olmasıdır. Onunla ortak projelerde olmak demek herzaman heyecanın olması ve dinamik olmak demek...Başarıla diliyorum...

EMRE İPEKÇİ

Artvin Çoruh Üniversitesi | Öğretim Görevlisi


Birlikte yer aldığımız projelerde kendisinde gördüğüm en değerli özellik hangi konumda olursa olsunlar insanları bir araya getirebilme becerisiydi. Sorumluluk bilinci ve iş takibi gibi meziyetlerine de değinmeden geçmemek lazım. Üniversite yıllarını dolu dolu geçirmesini sağladığı için dirsek temasında bulunan her öğrencinin kendisine bir teşekkür borcu olduğuna eminim. Ben dahil. Tekrar Teşekkürler...

Gökhan Kopuz

Chairman of the Board - Kopuz Group


İsmail Bey'in en önemli özelliği yeni bakış açıları yakalama yönündeki çabası ve bu yönde ortaya koyduğu başarılı sonuçlardır. Bütünleştirici ve gerçekçi bir bakış açısıyla donanımlı, dürüst, çalışkan, güvenilir ve çözüm odaklı yaklaşımlara sahiptir.

Fatih Erdoğan

OnlineEtkinlik.com YolGunlukleri.net


O kadar samimi bir adam ki; karşısında kim olursa olsun, samimi konuşmasıyla profesyonel duruşuyla on numara adam. Gençlik platformuyla bir çok sosyal projede yer aldık. Ve şuanda işbirliği yaptığımız projelerimiz devam etmektedir. Ayrıca Markaların tanıması gereken bir isim. İsmail Hilmi Adıgüzel = Sosyal Projeler İsmail Hilmi Adıgüzel = Acayip İşler ;)

Fahri Döngelli

İkinci Köprü - Reklam Yazarı


İnteraktif, tutkulu ve kıravatlı bir adam... Bir markaya kafayı takmaya görsün. Alır, biçimlendirir, şekillendirir ve olduğundan çok daha parlak bir şekilde pazara sunar. Her eve lazım bir adam. Enerjisi en güçlü yönü. Onun enerjisine ayak uydurabilenler işin sonundaki ışığı her daim görürler.

Akdeniz Üniversitesi

Basın Yayın Halkla İlişkiler - Antalya Büyükşehir Belediyesi


En başta şunu belirtmem gerekir ki, herkes ile çalışılabilir, iş yapılabilir. Ancak iş yaparken, işi yöneten kişi ile "abilik" samimiyeti her iş veren ile yaşanılamaz. Evet o iyi bir girişimci, iyi bir fikir adamı, iyi bir önder.. Ama en başta o, iyi bir "abi". Bence çalışmaları diğerlerinden farklı kılan, o çalışma sayesinde kazanılan dostluklar "abiler" dir.

Deniz Güler

Agaoglu Şirketler Grubu | Etkinlik ve Sponsorluk Yöneticisi


İsmail Bey, işinde başarılı, hızlı ve sorunları çözüme dönüştüren bir profesyonel. Ekibine ve kendisine teşekkür ederim.