Kemerburgaz Üniversitesi

 

Şadiye ŞİRİN

Haliç Üniversitesi


Öncelikle bilgi ve tecrübelerinizle bizi aydınlattığınız için teşekkürler.Sizin gibi başarılı bireyler sayesinde ülkemiz daha başarılı kişiler yetiştirecektir.

Tuğba ÖZKAYA

Haliç Üniversitesi


Sizin konferansınıza katılmak gerçekten güzeldi.Bize aslında bildiğimiz ama farkında olmadığımız gerçekleri hatırlattınız.çalışmalarınızda başarılarılarınızın devamını dilerim.Bilgilerinizi samimiyetle bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Bayram KOLAK

Haliç Üniversitesi


Bu seminer bizim için çok faydalı oldu.Olumsuz yönü yoktu.Sıkılmadan dinledik.Bu nedenle hepinize teşekkür ederim.

Umut TAŞ

Haliç Üniversitesi


Vermiş olduğunuz bilgiler çok dikkatimi çekti.Bundan sonra sizi sürekli takip edeceğim.Ve kendimi geliştirmek için uğraşacağım.Başarılarınızın devamını dilerim.

Zeynep CERBAN

Haliç Üniversitesi


Yapmış olduğunuz çalışmalar çok güzel.Genç yaşta da başarı elde edebileceğimizi öğrendim.Başarılarınızın devamını dilerim teşekkür ederim.

Cansu AK

Haliç Üniversitesi


Beklediğimizden  kısa ama öz bir sunumdu.Oldukça verimli bir çalışmaydı.Teşekkürler.

Ayperi Neriman TOK

Haliç Üniversitesi


Herşeyin ezberle olduğu ,bizden istenileni yapmakla kendimizi yükümlü  hissettiğimiz bu zamanlarda ,önemli olanın başkalarının istedikleri değil ,bizim hayallerimiz olduğunu hatırlattığınız ve bunları nasıl başaracağımızı anlattığınız için çok teşekkür ederim.Dilerim anlattıklarınızı uyguladığımda da en az sizin kadar idealist ve başarılı olabilirim.Bize kattığınız herşey için çok teşekkürler. 

Yurdagül KURT

Haliç Üniversitesi


Kendimi  çok sıkıcı bir konferansa hazırlamıştım.Aslında kulaklıklarımıda aldım uyumayı bile düşünüyordum.Sandığımdan daha güzel bir konuşma oldu.Kendimi geliştirebileceğimi bir kez daha anladım.Ve okuduğum bölüm ,okul ne olursa olsun insan her şekilde ilerleyebilir.Size çok teşekkür ediyorum.

Gül BALAT

Haliç Üniversitesi


Bu sunum katıldığımız diğer sunumlara göre daha eğlenceli ve hareketliydi.Konuşulan konular katılımcıların ilgisini ve dikkatini çekecek tarzdaydı.Hayatımda çeşitli farklılıklar vermeye karar verdim.Bunun için size teşekkür ederim.

Özge KÖROĞLU

Haliç Üniversitesi


Gerçekten verimli bir konferans oldu.Bana olumlu yönde katkı sağlandı.Genç yaşta bazı şeylerin imkansız olmadığını öğrendim.Banada bir cesaret ve şevk geldi.Bu verimli konferansınız için size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.Artık takipçinizim.

Ayşe YELEKÇİ

Haliç Üniversitesi


İstenildiği zaman herşeyin başarabileceğini öğrendim.Sıkılmadan dinledim.Yeni bir bakış açısı kazandım.Ve hayatımda birkaç değişiklik yapmam gerektiğinin farkına vardım.Teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.Genç yaşta başarılı olunabileceğini gösterdiniz.

Berna ÇETİN

Haliç Üniversitesi


Okulumuzda düzenlenen bu tarz proğramları konferansları özellikle bekliyorum ve katılmaya çalışıyorum.Birçok programa göre eğlenerek bilgilendim ,sıkılmadım.Teşekkür ederim.Ayrıca genç insanlarında kariyer yapabileceğini ve birçok tecrübe edinebileceğini bize gösterdiniz ,cesaretlendirdiniz.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Büşra SARGIN

Haliç Üniversitesi


Bölümümle ilgili çok şey öğrendim.Çok kısa sürdü.Aslında az çok bildiğimiz  ama cesaret edemediğimiz şeylerdi.Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Merve TÜRK

Haliç Üniversitesi


İlk başta teşekkür ediyorum.İşletme 4.sınıf  öğrencisim. Böyle programlara katılıyorum.Bölümüm ile alakalı olanları özellikle kaçırmak istemem.Twitter ve facebook adresim olmadığından bu kağıt vasıtasıyla görüşlerimi paylaşmak isterim.Çok samimi buldum ,bizden biri gibi.Artık çalışmalarınızı takip etmek isterim.Adeta benim için gösterici oldu.Teşekkürler.

Hatice AVCIBAY

Haliç Üniversitesi


Hiçbir eleştirim yok.Bizi aydınlattığınız ve teşvik ettiğiniz için teşekkür ederim.Bilmediğim birçok konu hakkında fikir sahibi oldum.Üniversitenin ,bölümün önemli olmadığını önemli olan bireyin kendisini yetiştirmesi olduğunu öğrendim.Başarılarının devamını dilerimBundan sonra sizi adım adım takip edeceğim.

Merve BÜYÜKŞAHİN

Haliç Üniversitesi


Anlatmış olduğunuz ,yaşadığınız o küçük anılardan büyük dersler aldım.Anlatmış olduğunuz pazarlama ve iletişimde bulunma konularında bu denli bilgileri sıkmadan ,sevecenlikle anlattığınız için teşekkür ederim.Fikirlerinizi paylaşmak ve bazı konularda yardımcı olmanızı rica ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Esra YAMACI

Haliç Üniversitesi


Öncelikle teşekkür ederiz.Birçok şeyi bilmemize rağmen bazen birilerinin "farkındalık" konusunda kafamıza bir soru işareti kondurmasına gerek duyuyoruz nedense.Başarılarınızın devamını diliyorum.İnşallah bir iş platformunda karşılaşmak dileğiyle.

Zeynep YILMAZ

Haliç Üniversitesi


Teşekkür ediyorum.Bana kazandırdığınız en güzel şey pazarlama dersini tekrardan sevdirmeniz.1.dönem dersten kalınca insan 2.dönem ister istemez soğuyor.Tekrar ısıttığınız için teşekkürler.Vazgeçemediğimiz markalar bize zarar verse bile zamanında güzel gelmiştir.

Ayşegül KARADAĞ

Haliç Üniversitesi


Çok faydalı bir seminer oldu.Kendi adıma size çok teşekkür ederim.

Gizem ALACA

Haliç Üniversitesi


Kendi başına başkasıyla ,başkasıyla kendin olmak.Teşekkür ederiz.

Gizem BAYIK

Haliç Üniversitesi


Yaptığınız işle ilgili hiçbir eleştirim yok.Çünkü şuan ben onu bile yapamıyorum.Ama bana katkısı kendime güvenim yerine geldi.Ya da kendimi kısıtladığım farkına vardığımı anlattınız.Neden ben yararlı birşey yapmayayım ki ?

Merve BAĞCI

Haliç Üniversitesi


Bu konferansa geldiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum sizlerden birçok şey öğrendim.İlerde iyi bir yönetici olabilmek için nasıl bir marka olmam gerektiğini öğrendim.Sizlere bizi bilgilendirdiğiniz ve bu konferansa geldiğiniz için çok teşekkür ederim.

Yağmur BÜYÜKAYDIR

Haliç Üniversitesi


Bilginin aslında ne kadar önemli olduğunu ve en ufak bir bilgiyi bile değerlendirebileceğimizi bize gösterdiğiniz için teşekkürler.

Ali GÜLER

Haliç Üniversitesi


Bizim için büyük sizin için küçük olan boşlukları bilgilerinizle doldurduğunuz için teşekkür ederim.

Kadir BUYRUK

Haliç Üniversitesi


Katıldığım ilk konferans ve böyle bir işe giriştiğiniz için teşekkür ederim.Sempatik tavırlarınız ile sizin gibi genç girişimcilerin dikkatini gayet güzel üzerinize çekiyorsunuz.Başarılarınızın devamını dilerim... 

Numan ÇOŞKUN

Haliç Üniversitesi


Öncelikle üniversitemize hoşgeldiniz.Buraya gelmeden kafamda gidipte ne yapacagım diye düşünürken fikrimi değiştirdiniz için teşekkürler.

Halis AKKURT

Haliç Üniversitesi


Akıcı ve samimi bir sunumdu teşekkürler.Fakat girişimcilik üzerine yeterince değinilmediğini düşünüyorum.İşletme 3.sınıf öğrencisiyim aynı zamanda ticaretle uğraşıyorum ve gelişmiş ülkelerde genç girişimci oranı %10-14 arasında iken bizim ülkemizdeki oran % 2-4 arasında ben de % 2-4 lük bu dilimde bulunan bir genç girişimci olarak dikkati bu noktaya çekmek ve bu konuda da faydalı birşeyler yapmanızı rica ederim.

Begüm GÜNEŞ

Haliç Üniversitesi


Öncelikle İsmail Hilmi ADIGÜZEL sizi tanıdığım için memnun oldum.Yapmış olduğunuz çalışmalar ve samimi yaklaşımınızdan dolayı size teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.Ayrıca yapmış olduğunuz bağış kumbarası adlı kampanyanızdan etkilendiğimi söylemek istiyor.Destekleyeceğime söz veriyorum.

Bengü GERİTOĞLU

Haliç Üniversitesi


Bence herşey çok güzeldi.İnsanların bir adım daha ileri gitmesini sağladınız.

Nazlı SÖNMEZ

Haliç Üniversitesi


İlk olarak üniversitemize geldiğiniz için çok teşekkür ederim.Birinci sınıf işletme bölümünde okuyorum.Bir kaç seminerlere daha katıldım.Bu semineri diğer seminerler gibi sıkılarak dinlemedim.Her şey çok güzeldi ,çok faydalı bilgiler aldığıma inanıyorum.Yaptığınız her etkinlik projeler beni çok etkiledi.Okuduğum bölümde çok fazla mezun olduğu için 4 yıl sonra yüksek lisans yapıp kendimi geliştirmek istiyorum.Ve sizin söylediğiniz bütün bilgileri kullanarak yapacağım bu benim için çok iyi bir motive oldu.Ben yapamam diye düşünüyordum  ,ama bugun 'den itibaren her söylediğiniz dikkate alarak hareket edeceğim.Ve bunu başaracağım.Yüksek lisans yapıp eğitimime devam edeceğim sonra kendimi geliştirip marka olacağım.İYİKİ GELDİNİZ HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.BAŞARILAR. 

Rükiye FİNAS

Haliç Üniversitesi


Tam da istediğim bir sunumdu.Tarif etmekte zorlansamda ilerde bir yönetici olduğumda aranan isimlerden biri olmak istiyorum.Takip edip desteğinizi bekliyorum.Çünkü işini iyi yapan insanları her zaman takdir etmişimdir.Yaratıcı bilgi ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

Deniz SAVRAN

Haliç Üniversitesi


Sizi eleştirecek bir şey bulamadım.Ama tebrik ederim.Heleki bağış kumbarası olarak açtığınız sayfa çok mükemmel bir fikir olduğunu düşünüyorum.Faaliyete geçtiğinde kesinlikle girmeyi unutmayacağım bir sayfa.Oda arkadaşlarıma burdan öğrendiklerimi anlatınca onlarında bodoslama dalacağına düşünüyorum.Herşey için teşekkürler...

Gülcan ÖZGÜR

Haliç Üniversitesi


" Merhaba ben den size zarar gelmez " Evet çok güzel bir başlangıç.Öncelikle geldiğiniz için çok teşekkür ederiz.Enerjiniz ve anlattıklarınız ile bize destek oldunuz.Bu genç yaşta çok güzel şeyler yapmışsınız.Özellikle bağış kumpanyası.com çok güzel bir proje teşekkürler.

Şeyma Nur ÇUBUKÇU

Haliç Üniversitesi


Güzel bir sunumdu.Bana faydasının olduğunu düşünüyorum.Birazda myo mezunu olup kendinizi bu derece geliştirmeniz bana da bir örnek oldu.Ve kendime güven getirdi diyebilirim.Sunum için teşekkürler.

Hülya DEMİR

Haliç Üniversitesi


İlk olarak bu program 1 günümü alacağı için olumsuz düşünceler içerisindeyim.Gün içerisinde yanıldığımın farkına vardım.Öncelikle twitter hesabım yok.İlk işim twitter dünyasına girmek olacak.Paylaşmalarım beni olumlu olarak yansıtacak.Sunumunuzu çok beğendim.İletişim benim için çok önemlidir.Çok iyi aktardınız bilgilerinizi.Marka olarak organizatör olmak istediğimi dile getirdim.Ne zaman kendim için plan proje hazırlasam hep farklı yönlere kayıyorum.Ama bu konuda bir başkasına daha çok yardımcı olabiliyorum.Doğru yoldayım sanırım.Sevgiyle kalın herşey için teşekkürler... 

Hacer BAYSAL

Haliç Üniversitesi


Fotoğraf alanında konuşmanızda bilgilendirmenizi bekledim.Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü okuyorum.Ve fotoğraf alanında ilerlemek istiyorum.Bilgilendirmenizi istiyorum.Konferans için teşekkürler. 

Mustafa İsmail PARMAKSIZOĞLU

Haliç Üniversitesi


Konuşmayı beğendim iyi güzeldi.Sadece biraz daha eğlenceli olabilirdi.Sunum ve değindiğiniz konular harikaydı teşekkürler.

Hatice GÜLDEN

Haliç Üniversitesi | Yöneticilik


Ben yöneticilik okuyorum ve böyle seminerlere kendimi geliştirmek için katılıyorum.Burda kendimi geliştirmek sizden bir kaç şey kaptım.Birçok şey biliyorsunuz.Bundan faydalanmak istiyorum.Bana ipuçları vermenizi isterim.Seminerlerinizin içeriğini arttırırsanız bizleri daha mutlu edersiniz.

Ayşen SAKAL

Haliç Üniversitesi


Konuşma tarzınız çok güzel ama insanları etkilemek için biraz daha çarpıcı örnekler vermelisiniz.Sunum daki slaytlara ilginç konuyla ilgili resimler koymalısınız.Sahnede sunum yaparken duruşunuz konuşma tarzınızı kıyafetinizi etkileyici hayatınızada başarılar diliyorum.

Özge GÖÇÜK

Haliç Üniversitesi


İsteyince oluyormuş.Çalışmalarından dolayı tebrik ederim.Başarılarınızın devamını dilerim. 

Seyde Gül EYLEM

Haliç Üniversitesi


Çok mutlu oldum olumlu.

Alime KAYA

Haliç Üniversitesi


Bizim için buraya gelip bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Bugünkü anlatılan konular gerçekten benim hedeflerim için çok önemli.Sosyal faaliyetler de bulunmak ve marka olmak istiyorum.Biliyorum çok eksiğim var başta e-mail adresim.Bunları aşmam için sizin gibi birine ihtiyacım var.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Başarılarınızın Devamını Diliyorum.

Muhammed Furkan MERT

Haliç Üniversitesi


Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Ahmet İNAN

Haliç Üniversitesi


Öncelikle beni ve arkadaşlarımı bilinçlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Bu konferansa katılmadan önce sosyal faaliyetler pek fazla katılmayan kişilerden biriydim ,fakat sizi dinledikten sonra daha fazla katılamaya çalışacağım.Bugün yurda gittiğimde yapacağım ilk işlerden biri gençlik platformuna üye olarak yapacağınız faaliyetleri takip etmeye çalışacağım.

Ali Sinan KURT

Haliç Üniversitesi


Gayet güzel bir şekilde anlattınız ve sizi keyifle dinledim.Teşekkür ederim.

Güler SALAN

Haliç Üniversitesi


Çok yararlı bir seminerdi.Çok teşekkür ederiz.

Esra KAPLAN

Haliç Üniversitesi


Genç yaşta bile bu kadar çok şey yapmış olmanız çok güzel. İlk defa bu kadar zevkli bir seminere katılıyorum.Sizinde eğitim yılınızın bir kısmını geçirdiğiniz bu üniversiteye bir kez daha gelin.Başarılarınızın devamını dilerim.  

Cemile TAŞ

Haliç Üniversitesi


Çok beğendim.Ve bu sunumdan önce gerçekten boş yaşadığımı hissettim.Sizden sonra şuna karar verdim ,kendimi her konuda her şekilde geliştireceğim.Salonda söyleyemedeğim ama ileride kendi alanımda en iyisi olmak istiyorum.Herşey için çok teşekkürler emeğinize sağlık.

Seren GÜNDOĞDU

Haliç Üniversitesi


İsmail hocam ,Genel olarak herkes kendince kendine sizden birşeyler kattı.Eleştiriye dair (kötü olarak)söylenicek lafımız yok.Sadece çok heycanlanıp bunu sesinize yansıtıyorsunuz.Sadece sizin için söyledim kötü niyetle kırmak ,üzmek için değil.Ve ilk işim hotmailimi değiştirmek.Çok teşekkür ederiz.

Döne GEZER

Haliç Üniversitesi | İşletme


Ben işletme 2.sınıf öğrencisiyim.İleride büyük bir şirketin pazarlama departmanında üst düzeyde çalışmak istiyorum.Bu yüzden sizinle bağlantımı koparmak istemiyorum.Lütfen internetten hedeflerim için bana bilgi gönderir misiniz ?.Bugünkü verdiğiniz bilgiler doğrultusunda özellikle sosyal medya konusunda çalışmalara başlayacağım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiyorum.

Hüseyin TURHAN

Haliç Üniversitesi | Harita Mühendisliği


Bu semineri düzenlediğiniz için çok teşekkür ederim. 

Gülşen KÜÇÜKOĞLU

Haliç Üniversitesi | İşletme


Bu bölüme  ,bu fakülteye gelirken ülkeye yardımım olacağını düşünmüyordum.Şimdi işletme 2'deyim ve mesleki hayatımda ülkeye ve aileme yardımcı olcağıma düşünüyorum.Bu konferansa da sıkılacağımı düşünerek geldim ama çok iyi bir sunum yaptınız.Bundan sonra imkansız hiç birşey  olmadığını düşünüyorum ve sosyal sorumlulukta sizin gibi olmayı planlıyorum.Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.Size rakip olacak kadar kendimi geliştireceğimide düşünüyorum.Zamanı gelince sizle de çalışmayı çok isterim.

Sevda KUTUCUOĞLU

Haliç Üniversitesi


Merhaba nasılsınız iyimisiniz ?  Hayatımda yaptığım en doğru şey olarak görebiliyorum yaptığınız seminere katılmayı.Seminere katılmayı ilk önce verilecek sertifika için düşünmüştüm.Fakat buraya katılınca sertifikadan öte daha önemli şeylerin olduğunu düşündüm.Seminerden aklımda kalan en önemli nokta "TOPLUMA FAYDALI"etkinlikler yapmanızdır.Ben ileride akademisyen olmayı düşünüyorum.Çünkü öğrencilerle bilgi alışverişinde olmak hoşuma gidiyor.Tabi bu oranda da başka insanlara yardım etmek hoşuma giden diğer bir husus olacak.İyiki varsınız ve iyiki geldiniz.Ayrıca profil fotografınız çok güzeldi. :)

Tufan ÇOBAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Verdiğiniz seminer benim ve arkadaşlarıma bilgilendirme açısından güzel bir seminerdi.Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi bizlerle olumlu yönde aktardınız.Bizim kendimize ve çevremize iyi yönde bakmamıza sebep oldunuz.İyi bir idole sahipsiniz.

Mert TEKİN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Merhaba ,gençlik platformu olsun ,kızılay 'bağışlamış olduğunuz kan hakkında organize oluşunuz hakkında iligili bir şekilde önceden takip ediyordum.Yeni projeniz kumbaranın işlevi yani LÖSEV  olsun huzurevi vb. gibi kuruluşlara yardımlarınız güzel bir düşünce ama sanırım bu yardım sokak da yaşayan canlılar(hayvanlar) kapsamıyor.Sizden ricam bu yardımın onlara da ulaşması .Sokak da bu yardıma muhtaç olan o kadar canlı varki umarım onlarıda kapsayacak bir şekilde olurdu.Belki de hayatlarını kurtarmış olursunuz.Esen kalın.Başarılar...

Fatma KOÇ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Öncelikle teşekkürler bize yol gösterici olduğunuz.Buradaki ben ve diğer arkadaşlarım iş hakkındaki katkınızı aydınlattığınız için...

Furkan BEKTAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Geleceğimizi şekillendirmek bize artılar kattı.Hangi yol ve yöntemleri izlememiz gerektiğini öğrendik.

Faruk BEKTAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Gelecekte kariyer açısından neler yapabileceğimizi öğretilmesi hayatımızı olumlu etkileyecek.

Cengiz Han ŞAHİN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Okulumuza gelip bu güzel günde bana ve arkadaşlarıma vakit ayırıp güzel bilgilerinizi bizimle payalaştığınız için size ve arkadaşınıza  teşekkür ederim.Bir günlük hayatta yaptığımız hatalar ve yanlışlıkların  özeleştirme fırsatı buldum.geldiğiniz için teşekkür ederim.

Aykut DABAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sunumunuz çok güzeldi.Geldiğiniz için teşekkürler.

Zehra SATILMIŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Konu anlatımınız ve konuşmanız çok iyi.Bu konuşma tarzınızla karşınızdaki kişi ayakta kalıyor.Mimikleriniz ,hareketleriniz çok iyi .Bizi bilgilendirdiğiniz içinde teşekkür ederim...

Vildan TATAR

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Köse gibi zor şartlarda dezavantajları nasıl avantaja çevireceğimizi gösterdiniz.Kendimde bilmediğim yönlerimi bana hatırlattınız.Ne kadar hayal edesem o kadar başarabilirim bunu öğrettiniz .Örnekler dikkati üzerinize çekiyorsunuz .Biraz da olsa çekingenliğim vardı artık ortada her kez tarafından tanınan ,elimden geldiğince etrafımdakilere yardım eden kişi olucam.Güzel ve faydalı bir seminerdi.Sizinle iletişimde olup kore ve japonya 'ya  gidip faydalı şeyler yapmak isterim.

Leyle ANİZE

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Diksiyon ve insanlarla ile iletişiminiz çok güzel...

Halise BEKAR

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sabırlı ve güler yüzlü olmanız ve sıkılmadan anlatmanız.

Ebru ÇİÇEK

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Konu aktarımı ve iletişiminiz çok güzel güler yüzlü ve sabırla bizi yönlendirdiğiniz için teşekkürler...

Şule KOÇ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Bir çok seminer oldu fakat çoğu sadece gelip konuşup anlatıp gitti.Siz öğrenciye hitap ediyorsunuz ve cana yakın tavırlarla dikkat çekmeyi başardınız.Ve yaptığınız yardımları ve etkinlikleri çok beğendim.Bende size katılmayı çok isterim .Teşekkürler...

Erde Han PARLAK

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz özellikle sosyal medya konusuyla ilgili bilgilerin çok olumlu gördüm çok samimi anlatıldı semineriniz ,marka ve lojistik hakkında nasıl araştırma konusunda bana katkı sağladığını düşünüyorum.Başarınızın devamını diliyorum.

Necmiye KOCABAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


İş ve normal hayatımızda dezavantajları avantaja dönüştürmenin yolunu bir nebze olsun gösterdiğiniz ve güler yüzünüzle ,sabırla ,bıkmadan bizi yönlendirdiğiniz için teşekkürler. 

Mehmet Ali KARSON

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sadece lojistik anlamında değil tüm meslek gruplarında katkı bulunduğunu düşünüyorum.

Şevki EREN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Yaptığınız bilgilendirmeler iyiydi.Bize ileride yardımcı olacağını düşünüyorum.Başarılarının devamını dilerim.

Mustafa KARAKÖSE

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


*Eğitici bilgiler verilmesi. *Sosyal platformlarda başarılık. *Yararlı bir oturumdu teşekkürler.

Merve KANBER

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Pozitif olmanız ve bize özgüven vermeniz ayrıca bu seminerin ileride iş hayatına atıldığımızda bize yarar vermesini düşündüğüm için olumlu olduğunu düşünüyorum. 

Kübra TEZ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


"Çay içelim mi ?"dicektim ama çay içecek yer yok malum ,mağduriyet bölgesindeyiz. :)

Betül SORUKLU

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


İş hayatımla ilgili pek çok şeyi hatırlattı.Ve bana bazı konularda bilgi verdi.Teşekkürler...

Melek ÇELİKEL

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Okulumuza bizim için geldiğiniz için teşekkür ederiz.Gerçekten bizi bilmediğimiz konularda aydınlattığınız  ve bilmediğimiz kelimeler öğrendik.Hoşuma giden en güzel konu günlük hayatımızdan güzel örneklerle bizi geliştirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.Size ve Emre Bey'e içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Arif ŞAŞMAZ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Giyim tarzınız sizi dinlemek için bir etmendi ve ögrencilerle münasebetiniz hep böyle sıcak olmalıdır.

Serdar SOYDAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Öncelikle iş hayatınız boyunca sizi tebrik eder başarılar dilerim.

Hüsamettin BARAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sözüme başlamadan önce size teşekkürlerimi sunarım.Bizi bir çok konularda aydınlattığınız.Bu sektörü zaten seviyordum sizin anlatmanızla bir başka lojistiğe olan bağımlılığım arttı. 

Tuğba ÜREK

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Merhaba öncelikle okulumuza kadar gelip bizimle vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz.Hem siz hemde Emre Bey' in bilgileriyle bilgilendik ve bizim için çok tatmin edici oldu.Kendi hayatınızda ve gördüklerinizden örnekler vererek anlattıklarınız daha akılda kalıcı oluyor.Sizi tanıdık ve buna mutlu olduk ,çok samimi ,içten bir konferans oldu.Bu güne kadar yapılan konferanslar çok üstü kapalıydı fakat sizden çok bilgilendik teşekkür ederiz.Hayırlı yolculuklar.

Çoşkun KASAP

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Okuldan mezun olduktan sonra ne gibi işlere veya ne olacağımıza yönelik kafamda soru işaretleri vardı sayenizde şimdi daha olumlu bakıyorum teşekkür ederim.

Sema ÇAM

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle buralara kadar gelip bizi hem lojistik sektörü hem de farklı alanlarda aydınlattığınız için okulumuz adına çok teşekkür ederim. Sektör hakkında verdiğiniz bilgilerin ilgili kişiler için yarar sağlayacağını düşünüyorum.Ve lojistik ve sosyal medya alanındaki insanların kafalarındaki soru işaretlerinin kaldırdınız.

Şerife BULGAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle ben teşekkür ederim.Şunu açıklamak istiyorum.Gençlik platformu hakkında hiç bir bilgiye sahip değildim.Bir arkadaşım dagu

Derya KURNAZ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


İlk olarak buralara kadar geldiğiniz için ben çok teşekkür ediyorum.Sizin anlattıklarınız ile farklı bilgiler ,fikirler edindim.Daha önceki seminerlerde genelde tanım üzerinde yoğunlaşıyordu.Siz bu konuda farklıydınız.Bu durumdan dolayı teşekkür ederim.

Esra ASLAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bu kadar gençlerle ilgili olmanız çok güzel.Günlük olaylarla ilgili şeyler yapmanız ne kadar duyarlı olduğunuzu gösterir.Gelip bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. 

Recep SEÇEN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kendinizi dinletmesini bilen bir insansınız bunu yapmanız bence yeterliydi.

Seda DERE

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Coğrafya olarak kötü bir yerde olsakta umutsuzluğa kapılmayıp kendimizi geliştirceğimiz olanakların olduğunu ve gelişebileceğimizi hatırlattığınız için çok teşekkür ederiz.En azından kendi adıma.

Merve ÖZDEMİR

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bize değer verip buraya kadar geldiğiniz için çok teşekkür ederiz.Bilmediğimiz bir çok şey hakkında bizi aydınlattığınız ve yeterince açık ve netti.Günlük olayları örnek vererek daha akılda kalıcı bir seminer oldu.Çok teşekkür ederiz.

Özlem MEMİŞOĞLU

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Okulumuza geldiğiniz için teşekkür ederim.Verdiğiniz bilgiler gayet açık ve aydınlatıcı oldu.Nasıl ,neler yapacağım konusunda biraz daha bilgim arttı.Günlük olaylardan örnek vermeniz konu dağılımını engelledi ve dikkatimi çekti.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. 

Canan İLBİ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle bize güzel bir sohbette bulunduğunuz için teşekkür ederim.Gerçekten sohbetiniz çok çok keyifliydi çok güzel şeyler öğrendik katıldığım en güzel ,keyifli seminerdi gerçekten. Teşekkür ederim. 

Fatma ABAY

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Vermiş oldugunuz seminer benim için çok olumlu oldu.Vermiş olduğunuz herşeyi tam olarak ve doğru olarak aldım.Vermiş oldugunuz örneklerin özellikle sizin çevrenizden ve gerçek hayattan olmuş olması bizimde harekete geçmemize yardımcı olacağını ümit ediyorum.Gerçek hayattanda ,lojistik anlamında da çok değerli bilgiler aldım.Geldiğiniz için teşekkürler.Yapmış oldugunuz etkinliklerde bende yer almak isterdim.

Sema KUMBUL

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle çok teşekkürlerimi iletmek isterim.Yapmış olduğunuz seminerle bir çok bilgi sahibi oldum.Hedeflerimi ve hayallerimi gerçekleştirmek için özgüven cesaret uyandırdı.Tekrar Teşekkürler.

Ural DEMİRHAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Çok bilgilendirici ve akıcı bir konuşmaydı.İstenilen bilgiyi karşıya aktarılabilindi.

Murat ÇAKICIOĞLU

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Seminere gelip bize değişik bilgilerde bulunduğunuz içinde çok teşekkür ederim.

Emre DURMAZ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Sosyal medyayı faydalı bir şekilde kullanmamızı gösterdiniz.Bulunduğumuz bölgenin olumsuz yönlerine kapılıp bölümümüzden soğumamamız için gerekli bilgiler verdiniz.En önemlisi yapacagımız işi severek yaparsak kazancağımızı gösterdiniz.Teşekkürler.

Cemil DİNÇ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Lojistik deki kariyerimle ilgili önemli bilgiler aldım.Gelecekte atacağım adımlarda kararlı olmam için tetikleyici bir seminer olduğunu düşünüyorum.

Numan ARKAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kendi inandığınız şeyleri anlatmanız olumlu bişey geldiğiniz için teşekkürler.

Ali ALAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.Ayrıca bu kadar başarılı genç bir insanla tanıştığımız için çok şanslıyız .Gelecekle ilgili verdiğiniz bu hoş sohbet den dolayı ve umutsuzluktan bizi kurtardığınız için çok teşekkür eder sizleri tekrar aramızda görmekten onur duyarız.

Sakine AYDIN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Gelecekte nasıl bir yok haritası izlemem gerektiği ufak ufak kafamda canlandı teşekkürler.

Kübra ARSLAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bazı bilmediğim kelimeleri öğrendim.Kurumsal iletişim hakkında bilgi edindim.Marka olma hakkında kendime hedef belirledim.İş başvurularında nelere dikkat etmem gerektiğini ögrendim.Kendimi ileride nerede görmek istediğimi ve bölümüm hakkında ilerlicem ,seminerlere katılıcam ,Teşekkürler.

Yiğit Abdullah KAYIŞ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Anlatmış olduğunuz sunum hakkında gerçekten çok önemli fikirler çıkardım.Bir çok seminere katıldım.Tüm samimiyetimle söylüyorum eksiksiz bir sunum anlatmış olduğunuz başarılarınızın devamını diliyorum.

Ozan ÇELİKEL

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bu seminerden önce kafamda bir çok soru işareti vardı.Seminerden sonra o soru işaretlerinin çoğu silindi.Çok verimli bir seminer oldu bence lojistik hakkındaki düşüncelerimi pekiştirmiş oldum.

Birgül ÖZTÜRK

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kendime olan özgüvenin arttı.Pozitif enerjinizle çok iligili bir şekilde  dinledim.İş hayatın da farklı düşüncelere sahip oldum.Sosyal medyada yararlı sitelerin kendime faydalı olacağını  inanıyorum.Teşekkür ederim.

Ömer SONĞAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bu seminerin bendeki olumlu yönü bir iş yada bir amaç konusun da odaklanma ve kendini ispat etme amacını ortaya çıkarma isteğini bende oluşumunu sağlaması oldu.Yani hedefsiz ,stratejisiz bir yere gelemeceğini göstermiş oldu.

Nihal AY

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Okumuş olduğum lojistik bölümüyle ilgili verdiğiniz bilgiler ,sektörün gelecekteki durumu ,çalışabileceğim iş alanları hakkında verdiğiniz bilgiler ihtiyacım olan bilgilerdi.Konferansı slayt eşliğinde ve görsellerle slaytı daha etkin hale getirmiş oldunuz.Kişisel marka ,slaytıyla neyi nasıl hallederim ,ne yapmak istiyorum ,nere de olmak istiyorum bilinci oluşturdunuz.Sosyal sorumluluk projeniz ve kendi hayatınızın bir parçasıyla yol gösterici oldunuz.Eğitici bilgilendirici ve özgüvenin farkındalığına yardımcı olan bir konferanstı. 

Gülay EZEREL

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Gerek kişisel ,gerekse toplumsal gelişmelerden örnekler vererek somut düşüncelerinizi paylaşmanız güzeldi teşekkürler.  

İsmail ŞEN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle üniversitemize geldiğiniz için size teşekkür ederim.Ayrıca güler yüzlü anlatımınızdan etkilendim ve bağlayıcı konuşmalar yapıyorsunuz.Verdiğiniz bilgiler için size minnettarım.Başarılarınızın devamını dilerim.Sizinle iletişimde olmak isterim.

Hülya ESMER

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Her seminer sonrası kendime biraz daha bilgi eklediğimi farkediyorum.Lakin sizin seminerden sonra daha çok bilgi edindim.Geldiğiniz için teşekkürler.

Hilal SEMİZ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bölümümüzle alakalı daha da geniş bilgilere sahip olduğuma inanıyorum.Daha da öncede böyle seminerlere katıldığımda çok çabuk  bitmişti ama bu seminerin  uzun ve akıcı olması ilgi çekici sıkmadan sürdü.İhtiyacımız olan bilgiler verildi.Teşekkür ederim.  

Melek TURAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Merhaba, Bulunmuş olduğum seminerleden en verimlisi sizin vermiş olduğunuz seminer diyebilirim.Üç saat boyunca bahsettiğiniz konuların bana çok artı katacağına inanıyorum.Sizinle irtibatta bulunmak beni bir adım önde tutacaktır.Bizleri kırmayıp değerli vaktinizden zaman ayırıp ,buralara kadar gelip ,bilgi ve başarılarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.

Gökhan AKCAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Lojistik sektörüne ve hayata dair ,temel kariyer imkanları ,bu imkanlar doğrultusunda dikkat edilmesi gereken hususları hakkında bilgiler aldık teşekkür ederiz.

Murat DEMİREL

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle görüşlerimi belirtmeden önce merhaba ; diyerek başlamak istiyorum ve bize vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ederim.Bu bilgilerle kendimi daha iyi ve doğru bir şekilde geliştireceğime inanıyorum ve gereğinin yapmak için elimden gelen çabayı göstereceğim.  

Sibel SELEN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle buraya üniversitemize geldiğiniz için teşekkürler.Bize vermiş olduğunuz seminerde anlatmış olduğunuz herşey bize yararlı olduğunu düşünüyorum.Hayata bakış açımızda ,sektöre bakış açımızda ,zamanımızı nasıl değerlendireceğimize katkıda bulundunuz.Gençlik platformu çok ilgimi çekti yapabileceğimiz birşey olur ise elimizden geleni yaparız.Tekrar teşekkürler.Anlattıklarınızda gerçekçi olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim.

Arzu YALÇIN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Başarılı bir sunum gerçekleştirebildiniz.Teşekkür ederiz.

Serhat TURĞAY

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Başarılı bir sunum gerçekleştirdiniz.Kişisel dezavantajları avantaja çevirme konusunda daha bilinçli ve daha çok bu konuya inanır oldum.

Serkan DAŞDEMİR

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Sektör açısından kişisel gelişim hakkında önemli birikim aldığımı düşünüyorum.

Asiye PERVANLAR

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Lojistik hakkında verdiğiniz bilgilerden ve kendimi geliştirmeme yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.Bu mesleğe olan inancım ve sevgim sizin sayenizde daha da arttı.Konferans boyunca sıkılmadan ve ilgili bir şekilde anlattığınız için keyif aldım.Umarım ilerde sizin gibi başarılı işlere imza atarım ve iyi yerlere gelirim.

Nevin ELEVLİ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Merhaba, Bende ilk defa böyle bir seminer de yer alıyorum.Nasıl yerlerde olacağımı ve nasıl bir şekilde ilerleyeceğimi öğrendim.Bizi bilgilendirdiğiniz için bende teşekkür ederim.

Gamze GÜNAYDIN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Hayatın dezavantajlarını avantaja çevirmenin yolları ,hayata pozitif bakmayı ve hobilerin bize kattığı artılar .Unutmadan herşeyin başı HAYAL ,HAYAL EDİN.

Yeliz ETLİ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Size çok özendim .Şuan sizin yerinizde veya yanınızda olup semineri beraber vermeyi çok isterdim.Anlattığınız her şeyi uygulamayı düşünüyorum.Hedeflerime ulaşmak için önce hayal.Genç yaşınızda bu kadar kariyer çok tebrik ediyorum.Herşey için teşekkürler. 

Nazlı YILMAZ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bizi bilgilendirişiniz hakkında yeterince bilgi verdiniz.Dezavantajlarımızı avantaja dönüştürmemizi sağlamayı çalıştınız çeşitli yerler gösterdiniz çeşitli sektörler gösterdiniz.İş hayatına bakış açımı değiştirdiniz. 

Murat TURGUT

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle buraya geldiğiniz için size teşekkürlerimizi bir borç biliyorum.Çok katkınız oldugundan emin olabilirsiniz.Gençlerin düşüncelerini bilmek öğrenmek ve o düşüncelere önem verdiğiniz için bizi çok etkilediniz .Sanal ortamı daha düzenli ve etkin kullanmaya dikkat edeceğim. 

Berna Elif AYAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Sosyal sorumluluk konularındaki iyi yaklaşımlarınız ve yapmış olduğunuz projeler çok başarılı ,faydalı ve güven konusunda bir adım daha attım diyebilirim.

Ersin TOZCU

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Çok yararlı ve faydalı buldum.Çok güzel bilgiler edindim.Teşekkür ederim.

Burcu ARSLAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Benim için geleceğe ilişkin bir toplanış oldu.Benim için faydalı olduğunu düşünüyorum.Vermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Alper ERCİYES

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


İlk önce okulumuza geldiğiniz için teşekkürler.Bölüm ve alanım hakkında gerekli bilgilendirmeleri aldım ve almaya da ,kendimi geliştirmeye devam edeceğim.Sizi tanıdığım için şanslı olduğumu düşünüyorum...Saygılar.Teşekkürler. 

Beste KARAŞAL

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle böyle bir konferans daha önce hiç dinlememiştim.İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.Gelmeniz çok iyi oldu.

Mehmet SEZER

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kişisel özelliklerimizi geliştirmemize katkıda bulunuldu.Ne yapmamızı bunun için kendimize nasıl geliştirmemiz nelere odaklanmamız öğretildi.

Haluk DEMİR

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Ben istanbulda sizinle çalışmak istiyorum.İstanbulda yaşıyorum .Gerek gençlik platformu gerekse diğer konularda ama mutlaka sizden haber bekliyorum.

Seruin ANIK

Gönüllü


Tabi her yorum benim için bilgi.

Ayşegül GÜMRÜKÇÜ

Tekstil Teknolojileri


Ekip ruhu ,birlik beraberlik ,güler yüz ,gerçekten iyi işler yaptığınıza inandım ve bende neden bu takımda olmadığımı sordum kendime .Bende bu takımda yeralmak isterim.Bilgileriniz için teşekkür ederim. 

Cüneyt ÖZEREN

Makina Bakım Teknisyeni


Gençlik platformunda yapmış olduğunuz .Sosyal sorumluluk projeleri süper.Başarılarınızın devamını dilerim.

Gökhan KATIRCIOĞLU

İktisat


Dinleyici kitlesini de soru - cevap ile sunuma dahil etmek çok iyi bir fikirdi.

Kübra KARGACI

Uludağ üniversitesi | Biyo Sistem Mühendisliği


Öncelikle geldiğiniz için teşekkür ediyorum.Olumsuz bir yönünüz olduğunu düşünmüyorum.Mütevazi yönünüzle kendinize gerçekten hayran bıraktınız.Konuşmalarınızla ekip, takım çalışmasının önemini sizin sayenizde bir kez daha farkettim.Ve iyiki Kent Konseyi Gençlik Meclisi İstihdam ve Kariyer Grubuna Üye olmuşum dedim.Çok iyi bir ekip oldugumuzu düşünüyorum.Sayenizde bir kavramın önemini bir kez daha farkettim.Bana kattığınız herşey için teşekkürler. 

Aslı USTAOĞLU

Çevre Mühendisliği


Takım çalışması üzerinde çok durdunuz gerçekten çok güzel bir konu.İnsanları birlikte çalışmaya teşvik edecek ortam ,olay ve kişiler olsa daha iyi olabilir.

Sevgi ÇALIŞKAN

İşletme Yönetimi


İlk önce sizlere çok teşekkür ederim böyle etkinler yaptığınız süreç içinde bilinçli ve bilgili gençler yetişiyor ve bu etkinlikten zevk alarak dinledim çok faydalı bilgiler edindim bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ederim.Sizlere ve böyle etkinliklerin devam etmesini istiyorum.  

Ayşe Betül GÖBEL

Gıda Mühendisliği


Sizi gayretlerinizden dolayı tebrik ediyorum.Çalışmalarınızında yer almak isterim.

Abdullah GEÇİT

Özel Güvenlik


Başarınızın kapsamının genişleyerek devamını dilerim.

Tuba GÖKTAŞ

Maliye


Maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Şu zamana kadar hiç bir yerde çalışmadım ve hiçbir sosyal faaliyette bulunmadım.Bu konuda kendimi geliştirmem için sizden yardım etmenizi istiyorum.Staj konusunda da herhangi bir bilginiz varsa paylaşmanızı rica ediyorum.Başarılarınızın devamını diler ve şimdiden teşekkür ederim. 

Ayşegül TEKİN

Matematik


Semineriniz için teşekkürler ,yaptığınız işlere kendinizin inandığını yansıtabiliyorsunuz .Kendinizdeki dinamikliği paylaşmak istiyorsunuz .Karşınızdaki insanlar sürekli şikayet eden bir topluluk oluşturdu burdan kendi adıma üzüldüm ve özür diliyorum.

Ebru SEYMEN

Kamu yönetimi


Bu çalışmalarınızdan ve sizden şuanki eğitim sayesinde haberim oldu.Hiç bir fikrim yoktu daha önce .Gençlik platformu tüm insanlar için önemli sadece gençleri ilgilendirmez diye düşünüyorum.Sizin çalışmalarınızda bulunmak ,katılmak keyif verir.Başarılarınızın devamını diliyorum. 

Sibel KATAR

Maliye


Maliye 3. sınıfım iş ve staj konusunda kendimi geliştirmek istiyorum bu konuda sizin deneyimlerinizden yararlanmak isterim.Teşekkürler.

Şenay TORUN

Kocaeli Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Bütün konuşmacılarımızı dinledim.Sizi dinlemeyi çok istememe rağmen Okan Bayülgen kısmında yakaladım.Herşey için çok teşekkürler...Önerilerinizi dikkatlice dinledim ve çok da haklı buldum.Bir daha ki etkinlikte afişimiz daha güzel olucak.Sevgi ve Saygılarımla...

Fikret ALKAN

Arkeolog ve Kültür Turizm ÇG Temsilcisi


Sunum yeteneyi ,salon hakimiye ti yapılması gereken ,gençlere artılar kazandıracak şeylerin sunumu harika.

Yasemin BOZKURT

Uludağ üniversitesi | Tekstil teknolojisi


Güzel bir etkinlik katılımınız için teşekkürler.

Yasemin ARIL

Girişimci


Emeğinize sağlık ilgi çekici takım çalışması başarılarınızın devamını dilerim.

Yavuz ERKAN

Ekonometri


Güleryüz her zaman etkilidir bunun farkındasınız ve pozitif olarakta kullanıyorsunuz.Ve etkinliğin başında kendinizi dürüst bir şekilde sunmanız samimi ve pozitifti.

Merve Beyhan IŞIN

Kamu yönetimi


Kendimize inanırsak büyük işler başarabileceğimizin sinyalini aldım. 

İpek ATAMAN

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri


Sunumunuzu ve sunuş tarzınızı beğendim.Bu güne kadar etkinliklerinizden ,kurduğunuz gençlik platformundan habersizdim.Fakat bu gün tanıştığımız için çok memnun oldum.Başarılarınızın ve çalışmalarınızın devamını dilerim.

Sibel FİDANCAN

Uludağ üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Sivil toplum kuruluşlarının önemini bir kez daha anladım.İnsanların gelişmek için yapması gereken tek şeyin bunu düşünmesi gerektiğini öğrettiniz .Bunun için teşekkür ederim.

Görkem Su AKTAŞ

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri


Vaktinizi ayırıp bildiklerinizi aktardığınız için teşekkür ederiz.Sosyal sorumluluk projelerinin çoğaltılması ve yürütülmesinde ben de platformunuzun destekçisi olmaktan mutluluk duyarım. 

Tuğba KAPUCUOĞLU

Gıda Mühendisi


Bu panele gelirken fazlada bir beklentim yoktu aslında.Gelirken sevdiğim bir yazarın bir mısra için bir divana hatmetmek sözüne güvenerek geldim.Buradan öğreneceğim bir cümlenin bile hayatıma bir farklılık katabilir diye düşündüm.Geldiğiniz için teşekkür ederim.Öncülük ettiğiniz faliyetler için teşekkür ederim.Böylelikle gençlik platformunu tanıtmış oldunuz.Ben artık mezun oluyorum Bursa'dan büyük ihtimal ayrılırsamda burada daha zamanı olan insanlar için güzel bir alternatif sundunuz.Umarım hayallerinizi daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.Kolay gelsin.

Enes ÖZKILIÇ

Biyo sistem Mühendisliği


Ekip çalışması hakkında söyledikleriniz çok dikkat çekici kesinlikle katılıyorum.Karşılıklı güven ilişkisi toplumda yayılırsa paraya ihtiyaç bile kalmayabilir.

Mesut ÖZAYDIN

Edebiyat


Olumlu bir seminerdi.Teşekkürler.

Meryem ARAÇ

Psikoloji


Bu sözleri çok duymuşsunuzdur ama ,siz ve sizin gibi başarıya ulaşmış kişileri görünce ,bana da iyi şeyler yapabileceğim konusunda ciddi anlamda bir azim geliyor.Ben 1,5 milyarlık işi tercih ederdim çünkü sağlığımın bozulmasına mal olacaksa 5 milyarlık işe hayır derdim.Ancak şartlar ne gösterir ,belli olmaz.Bölümüm psikoloji ,iyi şeyler yapmak ve mutlu bir hayata ulaşmak istiyorum.

Aylin EYÜPOĞLU

Kocaeli Üniversitesi | Kimya Bölümü


Gençlere yönelik böyle çalışmalarda bulunarak bizleri bilgilendirip teşvik ettiğiniz için teşekkür ederim.Gençlik platformunda gönüllü olarak katılmak isterim.

Oruç Türkay AKBABA

İktisat


Tecrübeleriniz için teşekkür ediyorum.Bizlere katkınız kesinlikle oldu. 

Ezgi ÖZDEMİR

İktisat


Deneyimlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.Takım çalışmasının önemini anlamış olduk.Umarım bir gün biz de sizin gibi etkin bir çalışma grubu içinde oluruz ve sizin gibi anılarımızı ,deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

Mehmet YILDIZ

İktisat


Bu tarz seminerlerin insan hayatındaki daima bir dönüm noktası olduğuna çok şahit oldum.Teşekkürler.

Gülşah AKYOKUŞ

İktisat


Sunuma keyifli bir dil katılması ,daha rahat bir hava katmış ,Projeleriniz gayet başarılı ,başarılarınızın devamını dilerim.

Hakan CENGİZ

İktisat


Takım ruhu içerisinde olma ve takımdaki arkadaşlarınıza güven verme çok iyi organizasyon olmanız. 

Murad İSGENDEROV

İktisat


Konuşma tarzın güzel herşey iyi.

Fatma Betül ERBİLEN

Mimarlık


Elimizde birşey varken veya yokken girişimci olmanın getirdiği avantajları ve manevi doyumu sizde gördüm.Bu bence genç yaşta bir insanın sahip olduğu enerjinin hakkını verilmesidir.Tebrik ederim.

Mehmet ÖZTÜRK

Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Konuşmanızdan kendim için gerekli bilgiler edindim.Sunumunuzdaki samimi tavrınız gerçekten çok güzeldi.Merak ettiğim bir konu hakkında size bir sorum olacak müsait bir zamanda cevaplayabilirseniz memnun olurum.Kendi markamı oluşturmak ve bunu geliştirmek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor.(Sermayem en az ne kadar olmalı ?).Hayatınızda başarılar dilerim.

Seda Nur YEŞİLKAYA

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi


Söylediklerinizi öncelikle kendi hayatınıza uygulanarak dile getirmiş olmanız umut verici.

Şahsine KABA

Maliye


Sohbet havasında ,verimli bir sunum oldu.Akıcı ve öğretici olduğunu düşünüyorum.teşekkür ederim.Takım çalışması hakkındaki düşüncelerimi değiştirdi.

Ayşe IŞIK

Uludağ üniversitesi | Maliye


Merhaba.Ben Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üyesi Ayşe Işık.Her ne kadar sizi çok fazla dinleyemesem de  konuşmanızı çok beğendim.Bizleri daha rahat hissettirmeye çalışıyorsunuz sonuna kadar sizi dinlemek isterdim.Buralara kadar gelip etkinliğimizde yer aldığınız için teşekkür ediyorum.Sizin bu tecrübelerinizden faydalanmak istediğimi bildirmek isterim.Sevgilerimle.

Çiğdem BOZDEMİR

Tekstil Mühendisliği


Düşünceniz için size katılıyorum.İçimizden bazıları paranın ve lüksün huzur getireceğini sanarak yanıldıklarının farkında bile değiller.Bencede insan mutlu huzurlu olduktan sonra çok düşük gelirle bile kimseye el açmadıktan sonra kanaat edebilir.Örnekleriniz çok güzeldi inşallah benim ailemde benimle gurur duyar.Önemli şeylerden birini daha hatırlattığınız için gerçekten çok ama çok teşekkür ederim.  

Erdi KAÇAK

İşletme Fakültesi


Gençlik belkide şimdiye kadar başı boştu.Sadece geçim sıkıntısıyla uğraşanlar vardı.Böyle şeylerden kimsenin haberi yoktu.Gençleri bir araya toplayıp bu koru alevlediğiniz için sizleri tebrik ederim.

Efe Can ÖZTÜRK

Uludağ üniversitesi | Veteriner Fakültesi


Hayallerimdeki olmak istediğim sosyal statüdeki insansınız.

Nurcan KAYA

Ev Hanımı


Gençlere kişiliklere saygıyı ve henüz bilmedikleri iş hayatından örnekler sunmanız güzel.Ben 34 yaşındayım ve ilköğretim diploması için yeni başvuru yaptım.İş görüşmesinde bulunuyorum.Görüşlerinizin faydası oldu.Teşekkürler.

Eren MUTLU

İktisat


Çalışmalarınızın çok geniş bir kitleye ulaşmış sizi çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum.

Emine TOPAL

Matematik


Kendim zaten Bursa -  Uludağ Üniversitesi Gençlik Platformu üyesiydim.Fakat sizinle ilk defa bu kariyer zirvesinde karşılaştım.Sunumunuzu gayet samimi ,doğal ,içten sizi tebrik ediyorum.İlerleyen zamanlarda başka bir şekilde karşılaşmak dileğiyle.Sizinde şahsen tanıdığı Elif Türk ve Ayşen Mavi 'nin de dostu ev arkadaşıyım.Hayatınız boyu başarılar.

Büşra SEVÜKTEKİN

Çalışma Ekonomisi


Mütevaziliğiniz ve samimiyetiniz yansıyor.Genç yaşta birçok güzel işlere imza atmanız ve bu deneyimlerinizi bizimle paylaşmanız güzel bir örnek bizim için vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ediyorum kendi adıma.Bende bir şekilde gençlik platformuna dahil olmak istiyorum.Ayrıca bize böyle bir form dağıtıp bu şekilde eleştirilere açık olmanız daha önce hiç rastlamadığım bir durum.Bence çok önemli ve akıllıca bir davranış.Beni olumlu anlamda etkilediğini söyleyebilirim. 

Seçkin SOY

İktisat


Neşeli ve konuşkan bir şekilde konuşmanız ,Her şeyi açık açık söylemeniz en iyi yönlerinizden.Tabiki toplum adına birkaç kampanya yürütmeniz de çok güzel.

Yeşim TAZEGÜL

Uludağ Üniversitesi | İktisat Bölümü


Semineri genel olarak beğendim.Hatta biraz daha fazla süre olmasını isterdim.Ben dinlemekten büyük bir keyif aldım.Teşekkürler.

Gülşah MİDİLLİÇ

İİBF Maliye


Güzel sempatik bir kişiliğiniz var.

Kübra ÜNAL

İktisat


Merhaba ,bana bu eğitimde vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum.Size karşı bir eleştirim yok ,kendinizi gayet iyi ifade ettinizi düşünüyorum.

Kübra SERDAROĞLU

Ekonometri


Anlatım akıcı ve içtendi.teşekkürler.

Merve YÜCE

Biyo sistem Mühendisliği


Yaşam tecrübenizi bizlere aktarırken nokta atışı yapmanız konuşmalarınızı kalıcı ve sürükleyici kılıyor.

Özlem ALTUĞ

Uluslararası İlişkiler


Çoğu şeyin öncüsü olmak sizin için inanılmaz mutluluk verici olsa gerek.Size inanan ve sizin inandığınız kişilerle inandığınız şey uğruna beraberce çalışmak sizlere çok şey katacaktır.Gençlik platformu hak ettiği yere gelecektir.Başarılarınızın devamını dilerim.

İrem ZÜLAL

Uluslararası İlişkiler


Küçük katkılarla , büyük işler başarabilmek çok değerli.Olumlumu olur , olumsuz mu olur hatta yorum mudur ? Bilemedim.Katkı sağlayabileceğim , kendimi gerçekten bir parçası sayabileceğim oluşumlarda yer almayı isterim.Umarım çalışmalarınızdan birinde yer bulabilirim.Başarılı buldum sizi , tabi kendi fikrim.Oluşumun bir parçası olmak için çaba harcayacağım.

Melike MUTLU

Muhasebe


Bilgileriniz için teşekkür ederim.Ekibinizden olmak isterim çalışmalarınıza destek vermeye hazırım.Sosyal sorumluluk projelerinde olduğunuz için çok mutlu oldum.Bunları düşünen sorumluluk sahibi bireylerin olması çok güzel teşekkürler.

Muhsin ŞEN

İşletme Yönetimi


Kan bağışı kampanyanızdaki başarımızdan dolayı tebrik ederim. 

Tuğba SAYIN

Kamu yönetimi


Kendimi geliştirmek ve insanlara faydalı olmak amacıyla yaptığım şeylerin çalışmalarınızı duyunca ne kadar da küçük çaplı olduğunu gördüm.Yabancı dili öğrenebilmek için yıllarımı harcadım ama yurtdışı imkanlarım olmadığımdan tam olarak öğrenemeyeceğimi biliyorum.Fakat bu seminerden sonra imkanlarımı daha da zorlayacağım.Yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ederim. 

Bahar AYDIN

İktisat


Takım çalışması hakkındaki görüşleriniz beni gerçekten etkiledi.Bu etkinliğin bana çok şey kattığını düşünüyorum.En azından bir daha veya hayatım boyunca "Asla pes etmemem" gerektiğini anladım.Fırsatların bize değil , bizim fırsatlara gitmemiz gerektiğini bir kez daha gösterdiğiniz için teşekkürler. 

Mine SÜNGÜN

Muhasebe


Sunumunuzu ve diksiyonunuzu çok beğendim.Çok Teşekkürler.

Büşra HEMİTLİ

Uludağ Üniversitesi | Çalışma ekonomisi ve Endüstri İlişkileri


Meclis Üyesi. Pozitif enerji zirvedeydi.

Zekiye Nur OVALISOY

İktisat


Böyle bir etkinliğe önayak olduğunuz için tebrik ederim.Biz gençler olarak gerçekten etkin bir şekilde faydalanabileceğimiz bir platform.

Raif KÜNTAŞ

Kamu yönetimi


Paylaşımlarınız kendimi sorgulamamı sağladı.

Hafize SARIER

İşletme Yönetimi


Size destek vererek başarılarınızın devamını diliyorum.

Azize EYİOĞLU

Maliye


Pozitifsiniz ve güler yüzlüsünüz.

Seren YILMAZ

Maliye


Yaptığınız çalışmalardan dolayı sizi takdir ediyorum.İnşallah daha büyük başarılara imza atarsınız.Eğlenceli , pozitif ve hareketlisiniz.

Elif ERBEK

Ziraat Mühendisliği


Pozitif enerjinizi ve ortam kontrolünüzü beğendim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Neslihan ÇORAKCI

Uludağ Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler


Böyle birşey yaptığınız için sizinle gurur duydum.Keşke sizin yerinizde olabilseydim.Geleceğin gençleri olarak sizin yerinizi alır belkide rakibiniz olurum inşallah.

Alper TEKİN

Kamu yönetimi


Hitap yeteneğiniz başarılı , samimi bir bakış açısıyla anlatımınız analayış için rahat bir ortam oluşturmakta.Hayallerin olması güzeldir.Bunu hiç bir zaman unutmamalıyız.

Gizem GÜMRÜKÇÜ

Uludağ üniversitesi | Tekstil teknolojisi


Etkileyici bilgilendirici , yaptığınız işler takdir toplayıcı bizi de böyle bir şey ile bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Çiğdem GÜMRÜKÇÜ

Trakya Üniversitesi


Sunumunuzu çok beğendim.Yaptığınız işler ve bilgiler için teşekkür ederim.

Tuğçe BALCI

Uludağ üniversitesi | Tekstil teknolojisi


Toplu çalışmaların ne kadar faydalı olduğunu gösterdi.İyi bir eğitim verildi.Hep bir isteğinin olması gerektiğini ve toplu çalışmalar da ben değil biz dememiz gerektiğini gördüm.

Naciye ŞENER

Ege Üniversitesi | Kimya bölümü


Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi Çevre ve Sağlık Çalışma Grubu Temsilcisi Yardımcısı. Katılımınız için TEŞEKKÜRLER. iyiki varsınız.Sevgiyle kalın.

Zeliha GÖKTEPE

Tekstil Teknolojileri


Geldiğiniz yer beni etkiledi.Bende bu yüzden sizi dinledim ve etkilendim.

Burak YAYLACI

Kamu yönetimi


Dinleyicelere söz vermeniz ve onları sonuna kadar dinleyip cevap vermenizi çok beğendim. 

Eda KESKİN

Koç Üniversitesi | Ekonomi


Seminere biraz geç gelsem de geldiğim ve dinlediğim kadarıyla oldukça yararlıydı. Bir kez daha kendimin, düşüncelerimin hedeflerimin farkına vardım. 

Buse KIŞ

Bilişim Teknolojileri


Gayet gençlere yönelikti. Vine fenomenlerini de istiyoruz.

Seçil KAYNAK

Marmara Üniversitesi | Biyoloji


Öncelikle sizi izlemek için derse katılmayıp geldik zaten. Yani her şey çok tatmin ediciydi. Ben de çok ilgiliyimdir anlattığınız her şeye aşinayım. Umarım bir gün beraber çalışırız. Sosyal sorumluluk projeleri yapmak, yönetmek konusunda deneyimli ve başarılıyımdır. Ben de on yaşında annemi kaybettim ve bu tür zorlukların insanları üretkenleştirdiğine inanırım.

Gamze EKŞİ

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Harika bir seminer oldu. Ben de blog sahibiyim ve ne yapmam gerektiğini tam bilmiyordum, yani markalaşma adına büyük umut oldu. Gençliğimizin gücünü farkettirme adına çok etkili oldu.

Burak KATIRCIOĞLU

Marmara Üniversitesi | Biyoloji


Her şey çok güzeldi. Keyifle dinledim, başarılarınızın devamını dilerim.


İdil SALDIRANER

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri

Hayatımda gördüğüm en cana yakın sunumuyla mükemmel bir sunum oldu. Ben de blog açıp restaurantlar ve cafeler hakkında yazılar yazmak istiyorum.Sizi takipte kalacağım. Kattıklarınız için teşekkürler.

Fatma Sena ÇELİK

Marmara Üniversitesi | Bilgi ve Belge yönetimi


Girişimcilik adına iyi örnek oldunuz. Söz konusu sadece kariyer değildi. Duyarlı olmayı öğrenmemiz çok güzeldi. Teşekkürler.

Oğuz ÇOBAN


Abicim çabalarını takdir ettim. Seneye üniversiteye gidicem. Projelerinizde yer almak isterim.

Bahar EJDER


Edremit'e bir hareket getirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Hayallerim konusunda arkadaşlarımdan alamadığım desteği aldım belki de İsmail Bey'den.

Merve SARI

Grafik ve Fotoğrafçılık


Hayal kurmaya devam etmeyi sağladıkları için teşekkür ederim. Hayvanların kısırlaştırılmasına karşıyım.

Barış CANER


İsmail Bey on numara, sözü yazılası biri. Daha fazla gündelik bilgi paylaşılabilirdi.

Beray BÜLBÜLLER


Güzeldi.

Sena YILMAZ


Güzel bir söyleşi.

Taha TOPAL


Bu grubu Bergama'da görmek isterim.

Mustafa TOPAL

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Elinize, dilinize sağlık.

Emre ÇEVİK

Üniversite Adayı


Merhaba. Edremitimiz' e hoşgeldiniz. İdealleriniz, hedefleriniz, hayatınız gerçekten hoşuma gitti. Üniversite yolundaki hayallerim yeniden şekillenecek sayenizde. Üniversite ve daha sonrası için bize kttığınız düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Furkan VURMAZ

Marmara Üniversitesi | Bilgisayar Programcılığı


İlk olarak Edremitimiz' e hoşgeldiniz. Bana merhaba kelimesinin ne anlama geldiğini öğrettiniz. Aynı zamanda markalaşma ve kişisel olmayı be seminerinizde paylaştınız ve hayallerimin peşinde olmayı deneyeceğim. Tekrar görüşmek üzere.

Eda DÜZÖVÜT

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Seminer beni çok etkiledi. Özellikle şu halının üzerine oluşturduğunuz şehir çok hoşuma gitti. Bende aynı şekilde yaratıcı fikirler üretmek amacıyla ve eğlenmek amacıyla halının üstüne evler adalar kurardım. Acayip bir acıma duygum var. Toplum için yaptığınız her şey ve alçak gönüllülüğünüze hayran kaldım. Tekrar görüşmeyi diliyorum.

Emre SARITEKİN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


"Acayip İşle Atölyesi" olarak ilk duyduğumda aklıma farklı tasarımlarda mobilyalar geldi. İlk algı deriz ya hep.. Ama daha sonra sunumunuza bunun içini çok daha farklı doldurduğunuzu gördüm. Belki de bu ilk algı "atölye" kelimesinden kaynaklı. Düşüncemi paylaşmak istedim. Hayatınızda başarılar dilerim.

Behlül FİDAN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Konferansınız boyunca beni etkileyerek bişeyler öğrenmemizi sağladınız. Açıkçası sizinle iletişimi koparmak istemiyorum. Kısa sürdü.

Saba TOK

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Sunumunuzu çok beğendim. Yaptığınız işlerden daha çok haberdar olmak isterim.

Sena KOÇ

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Gerçekten anlatımınızı, konuşma tarzınızı çok samimi buldum. Anlattıklarınızın elle tutulur bilgiler olması daha çok ilgi çekti diye düşünüyorum.

Tuğba BEKGÖZ

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Çok keyif aldığım seminerdi. Sıkılmadan, gülerek eğlenerek dinledim. Anlattıklarınız daha önce katıldığım sunumlara göre daha samimiydi. Kendi hayatınızdan bahsetmeniz arkadaşlık ilişkilerine değinmeniz çok hoşuma gitti. Sizi dinlerken hayallere daldım ama buna inanarak hayal kurdum çünkü anlatımınız çok bizdendi, ütopik değildi. Teşekkürler.

Merve İŞLEK

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Bence çok tatlı ve girişimci biri. Bizleri yaptığımız işlere, çalışmalara teşvik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Elif Burcu SEVEN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Bize her şeyin iyi okullarda okumaktan, iyi eğitim almaktan ibaret olmadığını bir kez daha hatırlattınız. Önemli olan kendimizi tanımak ve geliştirmek olduğunu daha iyi anladık.

Yağmur AYAN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Anlattıklarınız için öncelikle teşekkür ederim. İyi bir başlangıç ve iyi bir gelecek için iyiki sizi dinledim. Hiçbir şeyden korkmaman gerektiğini ve kendimizi dinlememizi her zaman ve her yerde ulaşabileceğimizi sizden dinleyerek öğrendim.

Emine SEVİL

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Anlatılan şeyler, insan hayatına kayda değer yargıların oluşmasını sağlayacak düzeydeydi. Düşüncem olarak, ben gerçekten samimi buldum ve gerçekten beğendim. Hatta ben nasıl katkıda bulunabilirim, nasıl kendimi geliştirebilirim diye düşündüm.Çünkü beni gerçekten etkiledi. Ve ben eminim benim gibi etkilenen ve bu tarz şeyler düşünen arkadaşlar olmuştur. Böyle bir harekette görev aldığınız için ve bunda gurur duyduğunuz için tebrik ediyorum. Hayatınızda başarılar.

Elif Nur ALTUN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Sunumun akışı olarak oldukça memnun kaldım, zevkle dinledim. Özellikle yaşanmış kısa hikayelerin anlatılmasından memnun kaldım. Benim için güzeldi. Teşekkür ederim.

Tubanur KIRÇİÇEK

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Oldukça keyifli bir seminer oldu. 20 yaşındayken bile neler yapabileceğimizi canlı örneklerle görmüş olduk. Katılımınız için teşekkür ederim

Beyza BULBURU

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


İş tecrübelerinizin bölümümle alakası olması nedeniyle ilgimi oldukça çekmesini belirtmek isterim. Kendimi geliştirmem için faydalı bir seminer olduğunu düşünmekteyim ve tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Umarım bir diğer seminerde tekrar bilginizden ve tecrübelerinizden faydalanma imkanı bulurum.

Zafer YILDIRIM

Konya Selçuk Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği


Hayatınızdan kendime örnekler aldım. Sizlerden yardımcı olmanızı isteyeceğim.

Senem YILDIRIM

Konya Selçuk Üniversitesi | İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı


Yapabileceklerimin farkına varmamı sağladığınız için teşekkür ederim.

Serpil BERBEROĞLU

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Yapmamız gerekenleri yapmamız için tetiklediniz, teşekkürler.

Mine YELEN

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Gaza getirdiniz hepimizi, teşekkürler..

Nuriye YILMAZ

Konya Selçuk Üniversitesi | İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı


Kendime web site yapmayı düşünüyorum sizin sayenizde.

Özden Nur ÖZDEN

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Sunumunuzu çok başarılı buldum ve gerçekten hayallerimin peşinden koşmaya kararlıyım. Her şey için okulumuzu ve bizi ziyaret edip vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Kübra AYHAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Yaptığımız etkinliklerimiz sonucu ne kadar olumlu ve güzel günler geçirdik. Çok verimli bir başlangıç yaptık. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Selin ÖNEMLİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Resim


Gaz verir nitelikte konuşmalarınız çok hoşuma gitti. Acayip işler atölyenizi görmek isterim. Sizleri böyle görmek umut verici. Teşekkürler. Yetmedi bu bana, kısa sürdü ya :)

Kübra ÇAPAK

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Siz de dahil bugün bütün misafirlerimiz bize çok şey kattınız. Şahsen bana çok şey kattınız. Sadece sizin hakkınızda neler düşündüğümü tahmin bile edemezsiniz. Çok çok çok özendim. İlerde hatta şu an sizin gibi olmak isterim. Sizi tanıdığıma da çok memnun oldum. İrtibatınızı kesmezseniz çok mutlu olurum.

Neziha Betül DOĞRUER

Konya Selçuk Üniversitesi | İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı


İkna edici ve gelecek hakkında şimdiden yapabileceğim şeyler olduğunu ve bunları yapmanın ilerde çok işe yarayacağını gösterdi. Katıldığım için gerçekten mutluyum.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Yenilikçi bir kişilikli siniz. Sizin için dersi kaçırdım ama buna değdi. Zevkle dinledim. Keşke bütün erkekler siz gibi olsa. Sizle çıkabilirim :))

Kaya Can METİN

Konya Selçuk Üniversitesi | Gazetecilik


Hayatımızdaki en ufak düşüncelerin hayatımıza olumlu etkilerde bulunacağını örneklerle açıkladığınız ve bu konuda bize yön verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bedia SATIK

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Hedefe ulaşmam için yardımcı oldunuz. Reklamcı olmak, ajans açmak istiyoruz, umarım bize yardımcı olursunuz. Beni işe alın :))

Onur Alp BAŞKAYA

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


Son derece başarılı bir konferanstı. İş kazanım ve başarılı olma konusunda çok şey öğrendim. Gerçekten ileri ki zamanlarda bana tecrübe olabilecek şeyler kazandım. Her şey için teşekkürler.

Fatma KUYUBAŞI

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Merhabanın anlamını, hayal etmeyi, hedeflere ulaşmayı öğrettiğiniz için teşekkürler. Sempatiniz, insanlara yakınlığınız, sıfır egonuz sizi unutmamamı sağlayacak.

Fahriye BÜTÜNER

Konya Selçuk Üniversitesi | Arap Dili ve Edebiyatı


Başarılarınızdan dolayı tebrik ederim sizi ve devamını dilerim. Gençlerle ilgilenmeniz çok güzel.

Selçuk SÖYLEYİCİ

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


Okuduğum bölüm İngilizce olduğu için korkum vardı. Sizi dinledikten sonra biraz biraz cesaretlendim. Çok başarılıydınız, çok teşekkürler.

Dilek GÖRÜR

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


İlk defa bir konferansta "sıkılmadım".

Yunus Emrah YILDIZ

Konya Selçuk Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği


Kelimeler yetmez olumlu yönlerini saymakta. En yakın zamanda gençlik platformu olarak bir etkinlik bekliyoruz.

Afra Nur BÖYÜKELHAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Arap Dili ve Edebiyatı


"Sırf bu dünya için mi yaratıldın ki, bütün vaktini ona harcıyorsun ?" (BEDİÜZZAMAN) Gençliğin asıl sorunu Allah'ı tanımaktır. Bu girişimcilik ahiret için de geçerli olmalı. Olaya biraz da bu yönden bakın.

Evren ECER

Konya Selçuk Üniversitesi | Gazetecilik


Hayatın gerçekten bir mücadele olduğunu bu seminerden öğreneceğimi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Ömer Faruk ONGUN

Konya Selçuk Üniversitesi | Büro Yönetimi


Verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederiz.

Hakan ERFİDAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Büro Yönetimi


Verdiği bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim ve bizlere yardımcı olmasını dilerim.

Şerife KARABIYIK

Konya Selçuk Üniversitesi | Sosyoloji


Öncelikle buraya kadar gelip bizlerle deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Konuşmanız süresince ne yazacağımı düşündüm. Ama hiçbir şey aklıma gelmedi. Tek diyebileceğim bize kişisel gelişim uzmanları gibi gaz vermeyip nasıl yapacağımızı gösterdiğiniz için minnettarım size. Artık hayalim ve hedefim var. Nasıl yapacağımı da biliyorum. En dikkatimi çeken şey nasıl algılarla oynanacağı oldu. sanırım hayatım boyunca unutmayacağım.

İkbal B. ATUŞ

Konya Selçuk Üniversitesi | Arkeoloji


Hayallerim gerçekten değerli.

Şerife Kerniç

Konya Selçuk Üniversitesi | Arkeoloji


Çok sıcakkanlı, sempatik.

Emine AYDIN

Konya Selçuk Üniversitesi | Arkeoloji


Çok sıcakkanlı.

Aslıhan YAVUZ

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Ön yargıyla geldim fakat seminerinizi çok beğendim. Bana dediklerinizin artısı olacağına inanıyorum. Geçenlerde Bellona'dan mobilya almıştık. Babam da sürekli İstikbal'den neden almadığımızı söyleyip durdu. Babama aynı şey olduğunu söyleyeceğim sayenizde.

Rubeyda ÖZENER

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Hayat tecrübesini kazanmışsınız. Umarım bizlerde sizin gibi olabiliriz.

Mihriban ÇELEBİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Radyo Tv Sinema


Gerçekten çok güzel bir seminerdi. İlk defa böyle bir seminere katıldım. Çok memnun oldum. Sizi tanımak çok güzeldi.

Hatice UYSAL

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


kendime olan öz güvenimi artırdı İsmail Hilmi Beyin bizden biri gibi konuşması.

Şeyma AYTEKİN

Konya Selçuk Üniversitesi | Gıda Mühendisliği


İnsan isterse her şeyi yapabilir.

Merve KÜÇÜKER

Konya Selçuk Üniversitesi | Dış Ticaret\ İşletme


Dinlediğim ve izlediğim bu başarılı konferans için sayın " İsmail Hilmi Adıgüzel" e sonsuz teşekkürler. Gerek iş hayatımda gerek özel yaşamımda kullanabileceğim değerli öğütler ve birikimler kazandım. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Mustafa BAHADIR

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Verdiğiniz seminerden oldukça memnun oldum. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi biz üniversite öğrencileri ile paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Hayatınızda daha büyük başarılar olmasını istiyorum.

Neslihan ADIGÜZEL

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Olumlu fikirler uyandıran, işe atılma ve bir yerden başlama hevesi uyandıran anekdotlar içeriyor. Tonlama ve hitabet bazı noktalarda yetersiz kalıyor.

Oğuz AKMAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Çok yararlı bir konferans ve konuşma. Teşekkürler..

Umut Tugay ÖZDEMİR

Konya Selçuk Üniversitesi | İktisat


Bu tür etkinliklerin yapılması olumlu ve güzel.

Zeynep ÜNAL

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Çok enerjiksiniz ve gayet olumlu cümleler kuruyorsunuz. Deşarz değil, deşarj.

Özlem HELVACI

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Yaptığınız işler çok güzel. Tebrik ederim ve başarılarınızın devamını dilerim. Biraz daha esprili ve akıcı olmalı anlatım.

Sümeyra DOĞAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Türk Dili ve Edebiyatı


İçten bir konuşmaydı. Van depremi, Japon halkına yardım, kan bağışı vs gibi konularda yaptığınız "iyilikte yarış" dinlenmeye değerdi. (üniversite-lise) bilgi alışverişi kuruluşlarının da buna destek vermesi takdire şayan. Girişimcilik adına iyi denebilecek bir konuşmaydı. Teşekkür ederiz...

Şilan ÜNEŞİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Alman Dili ve Edebiyatı


Gençler adına yapılan çalışmalar güzel. Böyle bir ülkenin, bu gibi girişimcilere ihtiyacı var. Sunum biraz daha etkileyici olmalı. Kelime telaffuzlarına dikkat edilmeli ve tane tane konuşulmalı.

Yaprak YAMAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Alman Dili ve Edebiyatı


Gençlerin bilinçlenmesi adına güzel bir seminerdi. Sunum daha iyi olabilirdi.

Kübra YILMAZ

Konya Selçuk Üniversitesi | Sosyoloji


Samimiyeti gerçekten çok güzel. Beden dilini iyi kullanıyor. Yapılan etkinlikler gerçekten minnettar olunacak derecede.

N.Hale MERAL

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Seminer çok geç başladı.

Şerife Nur ÖNDER

Konya Selçuk Üniversitesi | Sosyoloji


Seminer öncesi amfide katılımcıların arasında gezmesi bence çok iyi oldu. Yapılan etkinlikleri anlatması, sunması da iyi. Kendi hayatını anlatması da çok iyi.

Erkan EKİNCİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Turizm Rehberliği


Yazsam roman olur.. Ayakta dinledik yorulduk.

Şefika YAYLA

Konya Selçuk Üniversitesi | Sağlık Yönetimi


Olumsuz eleştiri değil soru sormak istiyorum. Kendinize aşırı derecede güveniyorsunuz. Bu güveninizi yıkan herhangi bir sorunla karşılaştınız mı ?

Emine ÖZTÜRK

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Mükemmel bir anlatım tarzınız var. Anlattığınız şeyler çok değerli. Tebrikler..

İlsu ARSOY

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Marka olmak ile ilgili bir çok şey kazandığımı düşünüyorum. Benim de birçok hayalim var. Mesleğimde en iyisi olmak istiyorum. Çocuk gelişimi bölümünde okuyorum ve çocuklarla ilgili yapılacak birçok şeyin olduğunu düşünüyorum. Bu konuda bana çok cesaret verdini. 1. sınıftayım, dediğiniz herşeyi araştırıp pekiştireceğim. Teşekkürler. Seminerin geç başlamasından biraz şikayetçi olsam da seminerden sonra aklımda olumsuz birşey kalmadı.

Tunahan ÖZEN

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Genelde bildiğim şeylerdi ama güzel anlattınız. Gelecekte güzel ve yükseklerde görüşürüz.

Ümmügülsüm KIVRIK

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Hayallerim üzerinde tekrardan düzenleme yapmak gerektiğini fark ettim. "merhaba" yı öğrendim.

Salih BAŞCI

Konya Selçuk Üniversitesi | BESYO


Sunum şekli, konuşmadaki ses vurguları, hitap tarzı, konuşmanın slaytlarla zenginleştirilmesi, anlatılanların nesnel bir soğukluktan olması, bir o kadar da öznel bir somutlukta olması güzeldi. Anlatılan konuların daha detaylı bir şekilde dile getirilmesini düşünüyorum. Zaman sorununuz olduğu için daha geniş bir zaman diliminde görüşmek üzere.

Derya Gül KANANOĞULLARI

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Öncelikle hayran kaldım başarınıza. Tecrübeleriniz takdir edilecek türden. Bazı fikirlerinizi kendime örnek alacağım. Tanıdığım için şanslıyım. İyi günler.

Mehmet TÜRKÖZ

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


Etkinlik gayet güzeldi. Bölümüm ve düşüncelerim doğrultusunda bir etkinlikti. Sizinle daha fazla iletişime geçmek isterim.

Havva SERÇE

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Ben görevli olduğum için bazı yerleri kaçırdım fakat dinlediğim kadarıyla çok faydalı, çok verimli bir söyleşiydi. Katılımınızdan onur duyduk. Bize çok şey kattınız. Bölümümle pek alakası yok ama ben her bölümün bu söyleşiden bir şeyler kazanacağını düşünüyorum. Kendi adıma ve GİKAT adına teşekkür ederim.

Hatice Merve AKSOY

Konya Selçuk Üniversitesi | Arap Dili ve Edebiyatı


Her şey çok güzeldi emeğinize ve tecrübenize sağlık. Teşekkür ederiz.

Aslınur BÜYÜKPİŞİRİCİ

İstanbul Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Genç yaşta olduğunuz halde birçoğumuzun hayalini gerçeğe dönüştürmüş; hayallerimi gerçekleştirme yolunda verdiğiniz tavsiyelerin bana katkısı olacağını düşünüyorum. Üniversitemize geldiğiniz için teşekkürler. Başarılar dilerim. Kariyer basanlarınızı adım adım dinlemek isterim.

Ali YILDIZ

İstanbul Üniversitesi | Deniz Ulaştırma İşletmesi Mühendisliği


Yaptığınız işin, projenin çok güzel olduğu ve emek gerektiren, bu emeğin neticesinin de takdire şayan olduğunu düşünüyorum. Umarım herşey gönlünüzce olur. Öncelikle sizi ilk defa burada tanıdım. Yapılan projelerden de sonuç olarak ilk kez haberdar oluyorum.

Gizem Tuğba SAĞIR

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Vaktin çok çabuk geçtiği, yararlı bir oturum oldu. Katılımınız için teşekkür ederiz.

Gökben KÖPRÜCÜ

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Bu form çok güzel düşünülmüş. Net olarak sınırları belirlenmiş güzel bir konuşmaydı.

Halid Bahadır ERGÜL

İstanbul Üniversitesi | Maden Mühendisliği


Dinamik kişiliğinizle akla takılan sorulara akıcı bir şekilde cevaplar verdiniz. Ayrıca genç oluşunuz oturumun arkadaşça bir havada geçmesini sağladı. Geldiğiniz için ve tanışma fırsatı yakaladığımız için memnun oldum. Başarılarınızın devamını dilerim.  

Canan KAPLAN

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Geldiğiniz için teşekkürler. Vizyonumuzu genişletmek, korkmadan adım atabilmek adına olumlu etkiler yarattınız.

Tuğba KÜLEKÇİ

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Sizinle tanıştığımız için teşekkürler. Girişimcilik ruhumuza olumlu etkilerinizin olacacağını düşünüyorum. Umarım ilerde bir gün girişimli olmuş biçimde tekrar sizi dinlerim.

Zeynep Seda BİBER

Fen Bilgisi Öğretmenliği


Sosyal girişimcilik örnekleri ve yapılan çalışmalar çok güzel. İnternetin, sosyal ağların, hayal kurmanın ve hayallere gidilecek yolun nasıl önemli olduğunu ; girişimcilik, kariyer ve marka olmanın nasıl olması gerektiğiyle fikirleriniz çok önemli oldu.Konuşma tarzınız birak agresif ve sorularınız net değil.Sorduğunuz sorulara katılımcılardan cevap alamamanızı gördükten sonra örnek verip tekrar sormanız olumsuzluk yarattı.

Zeynel Abidin ÖNER

İktisat


Yaptığınız iş çok kutsal, faydalı uğraşımlar. Kan bağışı kampanyanıza çok sevindim. Kimisi yaptığı eğlencelerden, içki partilerinden bahseder, siz insanlığa faydadan bahsediyorsunuz.Umarım sadece sosyal hayatta değil siyaset, politika, spor alanlarında da sizler gibi gruplar oluşur.Mal varlığınızdan konuşmaya başlasaydınız daha çok ilgi toplardınız.

Şeyda TUĞ

İktisat


Yaptığınız işler gerçekten başarılı, kan bağışı, resim sergisi, gençlik siteniz… Umarım daha da çok başarılı ve faydalı birçok işe daha imza atarsınız. Haa bu arada merhaba nın anlamını da bugün öğrendim. Herkes için yapılan bu faydalı işlerden dolayı teşekkür ederim.Sunumlarınız biraz sıkıcıydı. Aşkım Kapışmak ile projeler görüşmüşsünüz. ondan biraz daha sizde destek alabilirsiniz. Çok fazla bunu bunu bunu yapın demeseydiniz iyiydi. Parmağı göze sokmak oldu biraz. Olumsuzluklar biz diliyle, olumlulukları siz diliyle..

Duygu ŞAHİN

Tarih


Bu yaşta gelmiş olduğunuz başarı gerçekten takdire şayan. Tam gün dinlemiş olduğum konuşmalar kesinlikle ilerideki yaşam tarzımı değiştirmemi ve ona göre hareket etmemi göstermiş oldu. İleride ben de iş kadını olacağım buna inanıyorum. Size ileriki yaşamınızda başarılar. 5 yıl sonra görüşmek üzere.

Abdurrezzak GÜNDÜZ

Sosyoloji


Jest-mimiklerinizi iyi kullanıyorsunuz. Tamlamalar sağlam. Kendi hikayenizi anlatırken bizden ne tür soru bekliyorsunuz anlamadım. Başta yapmacık başladınız ama sonrası iyiydi. Aralarda birçoğunu ilgilendirmeyen yerlere ve konulara değiniyorsunuz.Giriş çok önemlidir. Seminerlerde giriş nasıl başlarsa öyle gider. Sürekli sıkıldınız mı diye sormayın, her soru sonunda sıkıntı artar.

Cahide MURAT

Tekstil Teknolojisi


Yapamadığımız bazı konularda cesaretlenmemizi sağladınız. Özgüven duygusunun yükselmesini sağladı. At gözlüğü taktığımız konularda bizi o o at gözlüğünü çıkartarak, geniş bir açıdan bakmamızı sağladınız. Teşekkür ederim.

Mehmet UĞUR

Sosyoloji


Hayatımda büyük değişmeler oldu bugün. Ön yargılarımı yendim gibi. Artık ömrümün gerisi tüm kalbimle yapacağıma inanıyorum. Bana balık vermediniz. Balık tutmayı öğrettiniz. Hayatımızın en büyük hırsızı zamana fırsatçı oldunuz. Daha fazla bilgi az zaman..

Elif ERDEN

Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Herkes için verimli olduğunu düşünüyorum. Her insandan bir şey kapılır ve buna çok inanıyorum. İnsanların başarılarını dinlemeyi severim çünkü biryere gelebilmende örnek aldığın insanların katkısı vardır. Konferanstan çok memnun kaldım. Sadece sese dayalı teknik arızadan başka sorun görmedim.

Sabina HASANLI

İşletme


Hayatımıza nasıl yön vereceğimizi, aslında daha çok neler başarabileceğimiziöğrettiniz.

Hasret CULUM

Sosyoloji


Enerjik başladınız. Yoğun bir konferanstan sonra kendimizi toparlayabildik. Teşekkürler. Çok sesli konuştunuz. Biraz da fazla kendinizi övdünüz. Konuşmaya devam etmeyin dememize rağmen konuşmaya devam ettiniz. Konunun dışına çıktınız bazen.

İlkay BOZ

Siyaset Ve Kamu Yönetimi


Genel olarak beğendim. Bazı eksiklikler vardı.

Büşra URŞ

Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik


Keyifli ve en önemlisi, bilgi verici bir seminerdi. Uygulamaya geçmekten çok hayal kurmakla yetinen bir gençlik olmakla yetinmeyerek bazı adımlar atmak için cesaretlendim. Seminer; kararlı, azimli ve inançlı olmanın başarıanahtarı olduğunu düşnmemi sağladı.

Hacer ZEREN

İktisat


Beni ilgilendiren bir bilgi yoktu ama konuşmacılar keyif vericiydi. Fazla uzun sürüyor. Tavsiyem konuşmacıların daha kısa sürede konuşma yapmalarını tavsiye ediyorum.

Bahar BULUNDU

İktisat


Kariyer yapabilmek çaba ve lisanla beraber kalben ve ruhen hissettirmeyi gerektirdiğini farkettim. Aşk sade gönüle hitap etmez, kariyer aşkıyla birçok şey elde edilebilir.

Emine YALÇIN

İktisat


Bilgilendik, aklımıza takılanları öğrendik. Çok fazla uzun sürdü.

Esmanur YILMAZ

Gıda Mühendisliği


İş arayanın marka olmasının gerektiğini öğrendim. İş yapmanın, çalışmanın yaşı ve cinsiyeti yoktur.

Zehra DUTAL

İşletme


Gayet verimli geçti. Bilhassa Ataman ÖZBEY i çok sevdim. Uzun sürdüğü için yoruldum.

Fatma Nur SALUR

İşletme


Seminerde çok bilgiler edindim. Ufkumu açtılar. Cesaret ve güven geldi. Bilmediğim çok şeyi öğretmek çok hoşuma gitti. Özel konularda çok derine inmeleri, çok fazla şeffaf davranmaları çok hoşuma gitmedi.

Sebla ÖZ

Uluslararası İlişkiler


Neler başarılabildiğini öğrendim. Eminim ileriki yaşamımda bana ışık olacak.

Furkan KARAASLAN

İşletme


Program çok verimli geçti hayatıma bir şeyler kattı.

Elif ÇETİN

Aksaray Üniversitesi


Programın bu kadar uzun olduğunu duyduğumda çok sıkılacağımı düşünmüştüm. Ama düşündüğüm gibi olmadı çok zevkle, keyifle dinledim. Yaptığınız programdan dolayı teşekkür ederim.

Sabri GÜVEN

Aksaray Üniversitesi


Herşey çok iyi, sadece çorabınız yeşil gözüme takıldı. Siyah veya gri göz ile daha uyumlu olur.

Güler ERDOĞAN

Aksaray Üniversitesi


Hocam; öncelikle üniversitemize geldiğiniz için teşekkür ederim.Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler, üniversitemize geldiğiniz için de teşekkürler. Tekrardan bekleriz, başarılarınızın devamını dilerim.

Fatma TAŞÇI

Aksaray Üniversitesi


Öncelikle programa geldiğim için şanslı olduğumu söylemek isterim. Farkında olduğum ama ertelediğim şeyleri ertelememem gerektiğini daha iyi anladım. Buna ilk olarak mail adresimi değiştirmekle başlayacağım.

Sevgi ŞANLIKAN

Aksaray Üniversitesi


Bazı konularda dikkatimi çekip uygulamam gereken konular olduğunu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.

Tuğba KAHRAMAN

Aksaray Üniversitesi


Bazı konularda bize eksiklerimizi bilgi vererek, yapmamız gerekenleri önerdiniz. Bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Mehmet KURAR

Aksaray Üniversitesi


Sıkıcı değildi, muhabbet havasıyla geçti. Biraz uzun sürdü, genelde iyiydi.

Hasan Fehmi DONAR

Aksaray Üniversitesi


Sunum ve içerik olarak çok başarılı bir sunumdu. İsmail Bey' i kendini bu kadar geliştirdiği ve bu gelişimden bizleri de faydalandırdığı için teşekkür ediyorum.

Pınar GÜLFİDAN

Aksaray Üniversitesi


Kişisel marka nasıl olacağı hakkında bilgi sahibi oldum. Elinde hiç sermaye olmadan iyi bir kariyer sahibi olunabileceğini gördüm. Eleştiriler düzgün olduğu sürece bizlere büyük katkılar sağlanabilir.

Sevil YEDİYILDIZ

Aksaray Üniversitesi


Bu sunuma katılıp katılmamak konusunda çelişkilerim varken şu an sunum bitti ve dediğim tek şey iyiki katılmışım. Çok teşekkürler.

Erdi GÜNDÜZ

Aksaray Üniversitesi


Pozitif bir adamsın. Bağış kumbarası fikrin çok hoşuma gitti. Allah yar ve yardımcın olsun.

Merve ÖZEL

Aksaray Üniversitesi


Öncelikle sunum için ve güzel fikirleriniz için teşekkür ederim. Güzel ve keyifli bir sunumdu, hayal kurmanın güzel ve sadece hayalde kalmayacağını gösterdiğiniz ve umut aşıladınız için teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim.


Zaman zaman susmak, zaman zaman konuşmak lazım..


Daha güzel günler yaşamıştık, daha da güzelini yaşayacağız.

ali kemal ergelen

Executive Director - Gebe.com


Yeni nesil sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek özellikle gençlerin bu konuda bilinçlenmesini ve örgütlenmesini sağlayabilen, bu alanda planlı organize ve birleştirici projeler üreten, organize eden, uygulayan bir beyindir.

Tuğçe Semercioğlu

Reaktör İstanbul şirketinde Sr. Brand Manager


Bu adam var ya bu adam... yoktan var eden, var olanı üst seviyeye taşıyan, yaratıcı fikirleri nirvana seviyesinde olan, tuhaf, ilginç ama bir o kadar da on numara bir adamdır... Sosyal fayda sağlamada bir çok kişiye örnek olabilecek, teorik değil uygulamalı eğitim veren, harika sosyal projelere imza atan müthiş bir insandır.... Çok keyifliydi onunla çalışmak:)

CUBE Medya

Mustafa ÖZKAN


İsmail, şu dönemde az bulunan bir özelliğiyle öne çıkıyor ki o da hızlı düşünen ve hızlı reaksiyon alınabilen. Herkesten ayrılan bir diğer yanı samimiyet ve profesyonelliği hem özünde hem de iş hayatında iyi sentezlemiş olmasıdır. Onunla ortak projelerde olmak demek herzaman heyecanın olması ve dinamik olmak demek...Başarıla diliyorum...

EMRE İPEKÇİ

Artvin Çoruh Üniversitesi | Öğretim Görevlisi


Birlikte yer aldığımız projelerde kendisinde gördüğüm en değerli özellik hangi konumda olursa olsunlar insanları bir araya getirebilme becerisiydi. Sorumluluk bilinci ve iş takibi gibi meziyetlerine de değinmeden geçmemek lazım. Üniversite yıllarını dolu dolu geçirmesini sağladığı için dirsek temasında bulunan her öğrencinin kendisine bir teşekkür borcu olduğuna eminim. Ben dahil. Tekrar Teşekkürler...

Gökhan Kopuz

Chairman of the Board - Kopuz Group


İsmail Bey'in en önemli özelliği yeni bakış açıları yakalama yönündeki çabası ve bu yönde ortaya koyduğu başarılı sonuçlardır. Bütünleştirici ve gerçekçi bir bakış açısıyla donanımlı, dürüst, çalışkan, güvenilir ve çözüm odaklı yaklaşımlara sahiptir.

Fatih Erdoğan

OnlineEtkinlik.com YolGunlukleri.net


O kadar samimi bir adam ki; karşısında kim olursa olsun, samimi konuşmasıyla profesyonel duruşuyla on numara adam. Gençlik platformuyla bir çok sosyal projede yer aldık. Ve şuanda işbirliği yaptığımız projelerimiz devam etmektedir. Ayrıca Markaların tanıması gereken bir isim. İsmail Hilmi Adıgüzel = Sosyal Projeler İsmail Hilmi Adıgüzel = Acayip İşler ;)

Fahri Döngelli

İkinci Köprü - Reklam Yazarı


İnteraktif, tutkulu ve kıravatlı bir adam... Bir markaya kafayı takmaya görsün. Alır, biçimlendirir, şekillendirir ve olduğundan çok daha parlak bir şekilde pazara sunar. Her eve lazım bir adam. Enerjisi en güçlü yönü. Onun enerjisine ayak uydurabilenler işin sonundaki ışığı her daim görürler.

Akdeniz Üniversitesi

Basın Yayın Halkla İlişkiler - Antalya Büyükşehir Belediyesi


En başta şunu belirtmem gerekir ki, herkes ile çalışılabilir, iş yapılabilir. Ancak iş yaparken, işi yöneten kişi ile "abilik" samimiyeti her iş veren ile yaşanılamaz. Evet o iyi bir girişimci, iyi bir fikir adamı, iyi bir önder.. Ama en başta o, iyi bir "abi". Bence çalışmaları diğerlerinden farklı kılan, o çalışma sayesinde kazanılan dostluklar "abiler" dir.

Deniz Güler

Agaoglu Şirketler Grubu | Etkinlik ve Sponsorluk Yöneticisi


İsmail Bey, işinde başarılı, hızlı ve sorunları çözüme dönüştüren bir profesyonel. Ekibine ve kendisine teşekkür ederim.