Aksaray Üniversitesindeydik.

27 Mart 2013 Çarşamba günü güneşli bir günde yıllar sonra Aksaraydaydık. Otobanın sesi, Tuz gölünün eşsiz manzarası ve çorak dağ ve tepeleri ile Aksaray/Şereflikoçhisar anılarımı canlandırdı. Aksaray Üniversitesinde 250 kişilik salonda 276 kişi büyük bir heyecanla bizleri bekliyordu onlardan daha bi heyecanı olan ben yıllar sonra aynı bölgede olan ben saat 11:00′de Merhaba dedik. Başlamımızın ardından 3 dakika geçmesinden sonra Rektör sayın Prof.Dr. Mustafa ACAR da bizlere katıldı. Sık sık destekler nitelikte katkıları ile bizlerle birlikte oldu. Öğrenci arkadaşlardan daha katılımcı olan rektörümüz Aksaray Üniversitesi öğrencileri için bir fırsat ve örnek olarak gördüm. Ne diyelim darısı diğer üniversitelerin başına..
Bir çok üniversitede bu tür programlara veya herhangi bir kulüp faaliyetine izin dahi alınamazken veya zorluk çıkartılırken Aksaray Üniversitesinden rektör düzeyinde katılım vardı.
Öğrenci arkadaşların o gözlerindeki ışık ve heyecan seminer sonrasında kendisi çok daha fark ettiriyordu yanıma her gelen bir daha bekliyor diyerek teşekkür ediyordu.
Ayrıca seminerimiz ile ilgili Aksaray Üniversitesi web sitesine yansıması incelemek için tıklayınız.
Anket formunu dolduran gönüllü katılımcıların görüşlerini aşağıda bulabilirsiniz..
Tarih: 27 Mart 2013 Salı
Yer: Konferans Salonu
Saat : 11:00
İsmail Hilmi Adıgüzel
Nasıl Kişisel Marka Olurum?
Fuat Dipova
Kariyer yönetimi

 

Elif ÇETİN

Aksaray Üniversitesi


Programın bu kadar uzun olduğunu duyduğumda çok sıkılacağımı düşünmüştüm. Ama düşündüğüm gibi olmadı çok zevkle, keyifle dinledim. Yaptığınız programdan dolayı teşekkür ederim.

Sabri GÜVEN

Aksaray Üniversitesi


Herşey çok iyi, sadece çorabınız yeşil gözüme takıldı. Siyah veya gri göz ile daha uyumlu olur.

Fatma TAŞÇI

Aksaray Üniversitesi


Öncelikle programa geldiğim için şanslı olduğumu söylemek isterim. Farkında olduğum ama ertelediğim şeyleri ertelememem gerektiğini daha iyi anladım. Buna ilk olarak mail adresimi değiştirmekle başlayacağım.

Sevgi ŞANLIKAN

Aksaray Üniversitesi


Bazı konularda dikkatimi çekip uygulamam gereken konular olduğunu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.

Tuğba KAHRAMAN

Aksaray Üniversitesi


Bazı konularda bize eksiklerimizi bilgi vererek, yapmamız gerekenleri önerdiniz. Bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Mehmet KURAR

Aksaray Üniversitesi


Sıkıcı değildi, muhabbet havasıyla geçti. Biraz uzun sürdü, genelde iyiydi.

Hasan Fehmi DONAR

Aksaray Üniversitesi


Sunum ve içerik olarak çok başarılı bir sunumdu. İsmail Bey' i kendini bu kadar geliştirdiği ve bu gelişimden bizleri de faydalandırdığı için teşekkür ediyorum.

Pınar GÜLFİDAN

Aksaray Üniversitesi


Kişisel marka nasıl olacağı hakkında bilgi sahibi oldum. Elinde hiç sermaye olmadan iyi bir kariyer sahibi olunabileceğini gördüm. Eleştiriler düzgün olduğu sürece bizlere büyük katkılar sağlanabilir.

Sevil YEDİYILDIZ

Aksaray Üniversitesi


Bu sunuma katılıp katılmamak konusunda çelişkilerim varken şu an sunum bitti ve dediğim tek şey iyiki katılmışım. Çok teşekkürler.

Erdi GÜNDÜZ

Aksaray Üniversitesi


Pozitif bir adamsın. Bağış kumbarası fikrin çok hoşuma gitti. Allah yar ve yardımcın olsun.

Merve ÖZEL

Aksaray Üniversitesi


Öncelikle sunum için ve güzel fikirleriniz için teşekkür ederim. Güzel ve keyifli bir sunumdu, hayal kurmanın güzel ve sadece hayalde kalmayacağını gösterdiğiniz ve umut aşıladınız için teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim.